Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak szukać wspólnika do założenia mikro browaru?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adamszerszen
    Junior
    • 08-2013
    • 3

    Jak szukać wspólnika do założenia mikro browaru?

    Poszukuje osoby która byłaby zainteresowana we wspólnej inwestycji - mikro browar.
    Ja bym się zajął bardziej sprzedażą i marketingiem (w to jestem dobry) a partner ważeniem i wszystkimi rzeczami związanymi z produkcją. Poinformujcie na jakim portalu mógłbym dać takie ogłoszenie ażeby odniosło skutek

    Dziękuję z góry Adam
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Pierwsze - wypadałoby chociaż w przybliżeniu określić, o jakie miejsce w kraju chodzi. Teoretycznie mógłbym zająć się warzeniem, ale przeprowadzka do Gierłoży mnie nie interesuje.

    Drugie - kto ma wyłożyć kasę?

    Comment

    • zgoda
      Senior
      • 05-2005
      • 3516

      #3
      Do ważenia wystarczy byle sprzątaczka, kładzie na wadze i wiadomo ile co waży.
      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

      Comment

      • adamszerszen
        Junior
        • 08-2013
        • 3

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
        Pierwsze - wypadałoby chociaż w przybliżeniu określić, o jakie miejsce w kraju chodzi. Teoretycznie mógłbym zająć się warzeniem, ale przeprowadzka do Gierłoży mnie nie interesuje.

        Drugie - kto ma wyłożyć kasę?
        Kase po połowie, geograficznie to Pomorskie.

        Comment

        • gwzd
          Senior
          • 01-2012
          • 622

          #5
          Jeśli ktoś nie wie, jak znaleźć wspólnika to lepiej dla niego samego, aby się nie brał za robienie żadnego interesu.
          Last edited by gwzd; 07-08-2013, 15:58.

          Comment

          • adamszerszen
            Junior
            • 08-2013
            • 3

            #6
            zajmuje się biznesem całe życie i i stać mnie na browar. ty zapewne całe życie spędziłeś pisząc złośliwe posty i to jest zasadnicza różnica między nami

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              #7
              No to powodzenia w szukaniu. Zwłaszcza z tak aroganckim nastawieniem wobec potencjalnych wspólników.
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #8
                Moim zdaniem to dość złożony temat. Wszystk zależy jak duży browarek chcesz uruchomić. Głównie na sprzedaż wyrobów na miejscu czy jednak na zewnatrz.

                Warto podpytac znajomych restauratorów czy nie chcą wejść w spółkę. Od tej grupy bym zaczął. Kto jeszcze? Ciężko tak bez znajomości z Tobą, Twoich planów życiowych i skali inwestycji coś doradzić.
                Można zdobyć partnerów przez lokalne inkubatory przedsiębiorczości, ale skoro i tak potrzebny Ci będzie piwowar...

                Zatem kiepsko na tym forum zacząłeś. Tu ludzie są bardzo konkretni i potrafią przekuc słowa na czyny. Przygotuj biznes plan, ocen skalę własnego wkladu, pokaż, że już coś zrobiłeś, a chętni z tego forum się znajdą.

                Comment

                • PiwowarAG
                  Member
                  • 09-2007
                  • 54

                  #9
                  Zapraszam. Jestem zainteresowany. e-mail andrug@o2.pl

                  Comment

                  • gwzd
                    Senior
                    • 01-2012
                    • 622

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adamszerszen Wyświetlenie odpowiedzi
                    zajmuje się biznesem całe życie i i stać mnie na browar. ty zapewne całe życie spędziłeś pisząc złośliwe posty i to jest zasadnicza różnica między nami
                    Ciężko mi w to uwierzyć, ale niech Ci będzie

                    PS - wycieczki osobiste to raczej marny pomysł.

                    PS 2 - skoro szukasz wspólnika do dzielenia kosztów to najwyraźniej Cię jednak nie stać.

                    Comment

                    • Cez
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1789

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adamszerszen Wyświetlenie odpowiedzi
                      zajmuje się biznesem całe życie i i stać mnie na browar. ty zapewne całe życie spędziłeś pisząc złośliwe posty i to jest zasadnicza różnica między nami
                      To po co Ci wspólnik? Zatrudnij sobie piwowara i do przodu
                      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                      Comment

                      • centon
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 03-2004
                        • 575

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                        To po co Ci wspólnik? Zatrudnij sobie piwowara i do przodu
                        albo sam zacznij warzyć piwo w swoim browarze a rynek (konsumenci) to zweryfikuje
                        Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                        Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                        https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                        Comment

                        • gofer
                          Junior
                          • 08-2013
                          • 1

                          #13
                          Może nie mam doświadczenia w browarnictwie, ale jakieś ogólne biznesowe mam. Przerabiałem już kilka spółek i moim zdaniem zasada jest jedna - jeżeli masz pieniądze na założenie biznesu to działaj sam. Lepiej zainwestować w ludzi z wiedzą i ich zatrudnić, a samemu skupić się samemu na biznesie.

                          Niestety żadna umowa nie zapewni Ci komfortu jaki możesz mieć prowadząc firmę samemu.
                          Last edited by ART; 03-09-2013, 08:05.
                          moja strona

                          Comment

                          • Sokół83
                            szynkarz
                            • 12-2004
                            • 1598

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adamszerszen Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak szukać wspólnika do założenia mikro browaru?
                            Może na fejsbuku? Albo daj jakiś szyld przy drodze o treści "szukam wspólnika do browaru" i dane kontaktowe. Na pewno ktoś zauważy w gąszczu innych reklam
                            Z INNEJ BECZKI

                            www.fotopolska.eu

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              #15
                              I jak? Jest już jakiś konkret?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎