Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwów, Bursztynowe Lwowskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Lwów, Bursztynowe Lwowskie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Według informacji u samego źródła, jeszcze leżakuje.

    Comment

    • wsaczuk
      Senior
      • 09-2009
      • 182

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
      Według informacji u samego źródła, jeszcze leżakuje.
      od dziś jest dostępny w sprzedaży - na miejscu i na wynos.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        Kiedy próbowałem, 12 stycznia sprawiało wrażenie najlepszego z dostępnych. Barwa bardziej złota, niezbyt mocno nasycone, gładkie i dobrze pijalne. Piana dobrze się trzymała. Choć nie było goryczkowe dobre, pijalne dla wszystkich piwo. To akurat polecam!
        Last edited by e-prezes; 14-01-2014, 13:58.

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Kiedy próbowałem, 12 stycznia sprawiało wrażenie najlepszego z dostępnych.
          Piłem je dzień wcześniej i nie tylko sprawiało wrażenie, ale było najlepsze z dostępnych piw.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: bursztynowa, lekko mętne [5]
            Piana: ecru, drobna, mocna, zwarta, utrzymywała się w szkle nawet wtedy gdy piwo było już wypite [4]
            Zapach: słaby ale bardzo miły, chmielowo-owocowy [4]
            Smak: pełne i treściwe, w smaku bardzo fajna goryczka chmielowa, w tle pestkowo-owocowe nuty cierpkich owoców, fajna słodowa podbudowa, całość gra ze sobą [4.5]
            Wysycenie: bez zarzutu [5]
            Opakowanie: eta samoprzylepna, firmowy kapsel, w lokalu wafle, całość gra choć etykieta mogłaby być bardziej ciekawa [4.5]
            Uwagi: Bardzo smaczne piwko, oby wszystkie warki były podobne

            Moja ocena: [4.325]
            Attached Files
            Last edited by becik; 05-07-2014, 16:28.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Gringo
              Senior
              • 07-2007
              • 2151

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jak ma być bursztynowe to jest, tyle że ciemne. Mętne bardziej niż pszeniczne. [4]
              Piana: Niska, średniotrwała, po kilku minutach odsłania lustro piwa. [3]
              Zapach: Karmelowy i wieloowocowy, bardzo przyjemny. [4.5]
              Smak: Karmel, owoce tropikalne, i w końcówce delikatna przyjemna goryczka. Sięga się chętnie po każdy łyk. [4]
              Wysycenie: Średnie do niskiego pasujące do tego piwa. [5]
              Opakowanie: Firmowy kufel, brak podstawki. [4]
              Uwagi: Dobre piwo.

              Moja ocena: [4.125]

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9733

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Generalnie OK, ale... jak bursztynowe, jak nie bursztynowe??? Co najwyżej złoty, lekko zamglony. [3.5]
                Piana: Porażkowa, niestety. Brudnobiała, niewysoka, kompletnie nietrwała. [2]
                Zapach: Najpierw pojawia się słód, za chwilę już rządzą owoce, a potem jeszcze chmiel. Ciekawy, naprawdę OK. [4]
                Smak: Słód ze śladem karmelu, chlebek, owoce, nieco dziwnie drapiąca w gardle, ale kontrująca poprzednie smaki, goryczka. Znowu - ciekawie, naprawdę nieźle. [4]
                Wysycenie: Średnie. [4]
                Opakowanie: W stylu browaru: ceglasta eta, czarne litery, wielkie tym razem "B" i herb Lwowa. Biały goły kapsel. Staranne wykonanie. [3.5]
                Uwagi: Piwo smaczne, ciekawe. Mam jednak wrażenie, że jest zbyt... nieuczesane. A może po prostu niedoleżakowane...?

                Moja ocena: [3.75]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎