Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perła - Lublin, Niefiltrowana

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Perła - Lublin, Niefiltrowana

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Mikko
    Senior
    • 12-2008
    • 583

    #2
    Piwo pozbawione jakiegokolwiek smaku. Nie wyczuwalne są nawet minimalne nuty słodowe o goryczce nie wspominając, pod koniec dochodzi do głosu lekka aspirynowa gorzkość (piłem schłodzone ale nie zimne). Lekkie zmętnienie, spore wysycenie, piana opadła od razu i utrzymywała się w postaci nędznego okręgu. Piwo gorsze od zwykłej Perły Export co jest już sporym osiągnięciem a niefiltrowana Łomża przy tym tworze smakuje jak craft Omijać. Pite z puchy, partia 09.09

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6134

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Lekko mętny, jasny bursztyn blady. [2]
      Piana: Średnia przy nalewaniu. Dość szybka redukcja do niepełnej warstewki. [3]
      Zapach: Słaby. Coś słodowego a może nutka chmielu? Ciężko mi w to uwierzyć [2]
      Smak: Słodowe, "ciut pali", jest nawet jakaś goryczka.
      Coś jest "kombinowane" z tym piwem. Pojawiają się jakieś post chemiczne smaki, trudne do określenia. [3]
      Wysycenie: Moje nie było bardzo gazowane, [3]
      Opakowanie: Graficznie nie jest źle. No ale koncern na to kasę ma. [3.5]
      Uwagi: W pierwszych łykach wydawało się niezłe ale to było złudzenie. Wypić się da ale...

      Moja ocena: [2.625]
      Attached Files
      Last edited by Javox; 04-10-2014, 13:40.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎