Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bartek, [Doctor Brew] Little Molly Session IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bartek, [Doctor Brew] Little Molly Session IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • yassmen
    Senior
    • 11-2012
    • 288

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasne, żółte, mocno zmętnione. Bardzo witowy kolorek. [4]
    Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, niezbyt pokaźna, ale zbita, trwała; świetnie firankuje na szkle. [4.5]
    Zapach: Żółte grapefruity w lesie. Jest jakaś próba słodowego tła, ale trzeba ogrzać. A wtedy cierpi smak. [3.5]
    Smak: 50 IBU? Serio? Sok z niedojrzałego grapefruita z dużą domieszką albedo doprawiony piołunem. Dla wielbicieli goryczy na zabój. Sorry, nic innego nie czuję. Ale doceniam klasę zgorzknienia. [4]
    Wysycenie: Dosyć wysokie - i w połączeniu z goryczą to ma sens. [4.5]
    Opakowanie: Przyjemny odcień niebieskiego na etykiecie. 'Lekka jak płatek ryżu. Egzotyczna jak zaoceaniczne chmiele.' Dobrze, że wypiłem zanim przeczytałem. Poprzestańcie na ikonkach, pliz. [4]
    Uwagi: Warka do 22.12.2015.

    Moja ocena: [3.9]

    Comment

    • gauron
      Junior
      • 12-2015
      • 26

      #3
      IBU: 50
      opak.: butelka (niepast.)
      data: 2015-11-13#1
      data przydatności: 2015-12-22
      ocena: 2 – okey
      cena: 8,50 zł
      miejsce: Piwny Kolektyw

      opis:
      zapach: nic;
      smak: goryczkowe, skórka grejpfruta;
      goryczka: wysoka do średniej
      http://fb.com/browarGauron

      lista wszystkich degustacji

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Słomkowy, mleczny, pokaźne zmętnienie. [4]
        Piana: Śnieżna, pozostawia ładne ślady na szkle, jednak jest zbyt krótka. [3]
        Zapach: Przyjemny, wszystkiego od chmielu jest po trochu, najwięcej jednak tropikalnych owoców. Na drugim miejscu nafta, na trzecim sosna, na ostatnim cytrusy. [4.5]
        Smak: Piwo niezbyt dobrze zbalansowane, słodu jest za mało co sprawia wrażenie przechmielenia z poziomem goryczki na około 70 IBU. W smaku wszelkie tropiki znikają i przedziwnie jest odwrotnie niż w zapachu. Na pierwszym planie grejpfrut i pestka, później sosna, odczucia nafty mało. [3.5]
        Wysycenie: Wysokie, ale bez przesady. [4]
        Opakowanie: Etykieta to nic ciekawego, typowy Doktor. Ostatnie zdanie o łódce z morskiej opowieści jednak zwaliło mnie z nóg...
        Absurd jak u Kafki... i dlatego daję maksymalną ocenę. [5]
        Uwagi: Piwo dobre, ale nic nie wnosi. Kolejny solidnie chmielowy wypust Dr Brew.
        Płatki ryżowe jakoś mało zauważalne.
        Warka 20.02.2016.

        Moja ocena: [3.925]

        Comment

        • mozaic
          Member
          • 06-2015
          • 44

          #5
          wyrobiłem sobie opinię o "brwiach" taką, że premiery są bardzo dobre, a potem powtórki zawodzą.. mini-molly jest na swój sposób wyjątkiem, poł roku temu była dobra - teraz w sumie też daje radę..

          ale fakt, że jest inna - warka do 20.02.2016 miała bardziej biszkoptowo-drewnianą podstawę, teraz (05.08.2016) jest bardziej wytrawnie i gładko; zabrakło czegoś dla nosa - w oryginale było nagrzane słońcem siano, teraz ..trudno to nazwać - ciepła decha (ale broń boże żaden lakier itp)

          samo w sobie mogłoby znudzić, ale wstawiona pomiędzy AjaPaleAle i BiałeIpA artezana "siedzi" idealnie - taki piwny dj tool - wymaga kontekstu i wtedy się sprawdza.

          4/5
          Last edited by mozaic; 17-05-2016, 21:19.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎