Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Kraftwerk] Skarbek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Kraftwerk] Skarbek

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    #2
    Piwa nie piłem, ale widziałem etykiety. Z przodu "Single Hop Citra Pale Ale" z tyłu "chmiel (Citra, Ahtanum, Simcoe, Columbus)".
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemne złoto, prosto z kopalni . [4]
      Piana: Brudnobiała, drobna, średniowysoka, nietrwała. [3]
      Zapach: Słód, owoce tropikalne, chmiel i sosna. [4]
      Smak: Konkretna, chmielowa goryczka, lekkie owoce i delikatne cytrusowe przełamanie. [4]
      Wysycenie: Średnie, w zasadzie średniowysokie, bo bąbelków sporo i piwo lekko balonuje. [4]
      Opakowanie: Charakterystyczny kształt ety, mroczna (kopalniana?) kolorystyka. Lubię klimaty śląskie, ale tu jakoś mi średnio to pasuje... Na niuanse dot. składu nie zwróciłem uwagi. Staranne wykonanie. [4]
      Uwagi: Kolejne smaczne piwo, choć sam styl już nieco nużący...

      Moja ocena: [3.9]

      Comment

      • Pess09
        Senior
        • 12-2013
        • 284

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasny bursztyn, minimalne zmętnienie. [4.5]
        Piana: Niezbyt obfita, średnie pęcherzyki, szybko opada do cienkiej warstwy, minimalnie oblepia ścianki. [3]
        Zapach: Karmel i herbatniki, z aromatów chmielowych głównie cytrusy, oprócz tego inne owoce tropikalne i iglaste motywy, całość pachnie słodko. [4.5]
        Smak: Słodowość raczej niska, goryczka średnia w stronę mocnej, żywiczna z cytrusowym wykończeniem, pije się lekko ale ciężko doszukać się czegoś więcej w tym piwie, lekko monotonne. [3.5]
        Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego. [4.5]
        Opakowanie: Niby nie mam żadnych zastrzeżeń ale mimo wszystko całościowo wypada średnio. Nie rozumiem też dlaczego w single hopie znajdują się 4 chmiele? [4]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.925]

        Comment

        • kenny
          Senior
          • 04-2009
          • 712

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztynowe, mętne. [4]
          Piana: Słaba, szybko opada, ale ładnie oblepia szkło. [3.5]
          Zapach: Cytrusy, grejpfrut. [4]
          Smak: Słodowe, słodkawe, cytrusowo-owocowe, goryczka niska-średnia, pestkowy posmak. [4.5]
          Wysycenie: Średnie. [4]
          Opakowanie: W ich stylu, ale jakieś takie strasznie ciemne. [4]
          Uwagi: Lekkie, pijalne, cytrusowe, goryczka niezbyt silna. Ok, przyjemne, sesyjne piwo.

          Moja ocena: [4.15]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎