Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Stu Mostów, Art+ 9 Oatmeal Hoptart

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Stu Mostów, Art+ 9 Oatmeal Hoptart

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Dzoshu
    Senior
    • 12-2013
    • 496

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Słomka, klarowne. [4.5]
    Piana: Obfita, długo się utrzymuje, oblepia szkło. [4.5]
    Zapach: Intensywnie chmielowy - grejpfrut, mango, ananas. Pachnie świetnie. [4.5]
    Smak: Lekkie, kwaśnawe. Grejpfrut, zboże. Goryczka wysoka ale krótka, grejpfrutowa. Na finiszu lekkie ściąganie podniebienia od kwaśności. [4]
    Wysycenie: Średnie, OK. [4.5]
    Opakowanie: Zgrabna etykieta, dokładny skład. [4.5]
    Uwagi: Warka 26.02.17 Lekkie, przyjemne, orzeźwiające. Idealnie spełnia swoją funkcję.

    Moja ocena: [4.3]
    Attached Files
    Last edited by Dzoshu; 27-11-2016, 20:18.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bladozłoty, minimalnie seledynowo opalizujący. [4]
      Piana: Biała, bardzo drobna, bardzo wysoka i trwała. [4]
      Zapach: Słód z lekkim akcentem karmelowym, po chwili pojawia się ślad cytrusowy. [4]
      Smak: Kwasek cytrusowy, chmiel, i znowu cytrusy. [3]
      Wysycenie: Wysokie. [4]
      Opakowanie: Oryginalne, charakterystyczne, ale mnie podoba się średnio. Wysoka jakość, ładny kapsel browaru. [4]
      Uwagi: W ogóle nie doszukałem się płatków owsianych, wszędzie te cytrusy...
      To piwo smakuje jak cytrynowy radler, a mnie nie o to chodziło...

      Moja ocena: [3.6]

      Comment

      • pen
        Member
        • 05-2014
        • 97

        #4
        Piwo jest wybitne. Na tle polskiej ipa-manii wyroznia sie zdecydowanie. Niespotykany smak i aromat lekko wpadajacy w kokos i marcepan. Jak na tak niski baling rewelacja. Dla mnie piwo roku po susce kormorana.

        Comment

        • GSE
          Senior
          • 10-2002
          • 424

          #5
          ulubione piwo posła Kuleszy i wielu innych osób, więc spodziewałem się urwania dupy. zostało trochę z kranoprzejęcia w Spółdzielczym, więc kupiłem 0,5l z beczki za dość wygórowaną cenę 14zł (no ale kolaboracja z Amerykanami, top15 polskich piw na RB i top10 w kategorii Berliner Weiße, więc musi trochę kosztować).
          piłem pierwszy raz, ale na łopatki mnie nie rozłożyło. podobno pierwsza warka lepsza, poza tym szkło utrudniające ocenę aromatu, a piwo było potwornie zimne (spieszyłem się, więc musiałem wypić zanim się dobrze ogrzało). z drugiej strony jak pomyślę, że tylko 3,9% i 9 Blg a smak jest tak złożony to nabieram szacunku. ta owocowość i posmak od lakto - w lecie (albo niezimowym maju) robiłoby robotę. mocne 4/5. niestety pod koniec w aromacie pojawiły się hydrauliczne nuty (coś pomiędzy metalicznością a kanalizą). będę musiał dla porównania wypić wersję butelkową w sensoriku.
          Last edited by GSE; 11-05-2017, 23:00.

          Comment

          • rafalek21
            Senior
            • 04-2015
            • 1407

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Bladożółty, mętny. [4]
            Piana: Średnio obfita, prawie biała, głównie drobne pęcherzyki, średnio trwała, lekki lacing - dobra jak na kwas. [4.5]
            Zapach: Cytrusowy: limonka i cytryna, kwaskowaty, lekko owocowy, średnio intensywny, przyjemny. [4]
            Smak: Solidnie limonkowo-cytrusowy, średnio kwaśny, niedużo ciała(ale wodniste nie jest), zbożowe w posmaku, goryczka średnia albo średnio-niska - wysoka jak na ten styl, ale tu o to chodziło. [4]
            Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
            Opakowanie: Graficznie jest w porządku, czytelna etykieta, całkiem dokładny skład. [4]
            Uwagi: Dobra wariacja na temat berliner weisse, wyraźnie cytrusowe, podoba mi się nachmielenie. Warka do 24.12.2017. Solidne 4/5.

            Moja ocena: [4.05]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎