Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niechanowo, Pszeniczne 20

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Niechanowo, Pszeniczne 20

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • wojtek81
    Junior
    • 06-2013
    • 9

    #2
    Piwo Pszeniczne20

    Trzecia warka jest super. Piłem wczoraj na Tagach w Poznaniu.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty zmętniony. [4]
      Piana: Biała, bardzo drobna, bardzo wysoka i trwała. Jak to porządna pszenica... . [4.5]
      Zapach: Na początku kolendra i zioła. Potem grejpfrut i daleki ślad bananów. [3.5]
      Smak: Słód, cytrusy, lekka grejpfrutowa goryczka, delikatny banan i gdzieś szczypta goździków. [4]
      Wysycenie: Wysokie. [4]
      Opakowanie: Prosta eta z wyeksponowaną "20". Charakterystyczne, ale jednak trochę nijakie. [3.5]
      Uwagi: Sympatyczne piwo pszeniczne .

      Moja ocena: [3.85]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Przybrudzona, mocno zmętniona słomka. [4]
        Piana: Biała, niezwykle wysoka i bardzo trwała, ale jakoś za słabo pozostawia po sobie śladów na szkle. [4]
        Zapach: Rzeczywiście czuć tu kolendrę, choć to ma być raczej niemiecki weizen, a nie wit. Na szczęście banany są wyraźne i podkreślone lekko goździkiem i ziołowym chmielem. [4]
        Smak: Piwo jest słodkie, średnio treściwe, owocowe, czyli bananowe w smaku. Goryczka niska, ziołowa, lekko pikantna. Kwasku mało, ale jest wyczuwalny. [4]
        Wysycenie: Za niskie jak na pszenicę. [2.5]
        Opakowanie: Ponownie w Niechanowie nie podano konkretnego chmielu, ale akurat w pszenicy jest on mało ważny. Bardzo ładna prosta etykieta, kapsel firmowy, ale niestety w opisie jest błąd. Otóż w zapachu piwo chwali się subtelną nutą goryczki. Goryczka to może być w smaku. [4]
        Uwagi: Bardzo poprawne i tanie piwo pszeniczne kupione w Intermarche, latem z pewnością powrócę, ale gazu jest za mało i w ciepłe dni może pić się gorzej...
        Warka 08.04.2017.

        Moja ocena: [3.925]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎