Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niechanowo, APA 20

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Niechanowo, APA 20

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • wojtek81
    Junior
    • 06-2013
    • 9

    #2
    Browar Niechanowo Piwo APA20

    APA20 jest boska,dlaczego muszę jeździć do Poznania, żeby ja kupić. Kiedy będzie w Łodzi?

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: pomarańczowo-bursztynowy. [4]
      Piana: wysoka, gęsta, drobno i średniopęcherzykowa, dość trwała, obficie oblepia szkło. [4.5]
      Zapach: średniointensywny, owoce tropikalne, karmel, zioła. [3.5]
      Smak: owocowy, lekko herbaciany, cierpkawy, karmelowy z lekką goryczką. Piwo jest przeciętne w smaku, pozostawia niezbyt przyjemny posmak.[3]
      Wysycenie: średnie. [4.5]
      Opakowanie: prosta, ładnie wykonana etykieta, firmowy kapsel, podany pełny skład. [4]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.5]
      Last edited by yaro74; 07-11-2016, 20:13.

      Comment

      • wojtek81
        Junior
        • 06-2013
        • 9

        #4
        APA20

        Yaro74 trochę przesadziłeś...

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztynowo-herbaciany, lekko zmętnione. [4]
          Piana: Beżowa, wysoka, drobnopęcherzykowa, trwała, okazale znaczy szkło. [4.5]
          Zapach: Słabo odczuwalny, cytrusy, karmel, trochę ziół i biszkopty. [3]
          Smak: Mało słodkie, lekko karmelowe, głównie czuć herbacianą goryczkę, która nie jest jednak wysoka. Końcówka trochę popiołowa i metaliczna doprawiona niepotrzebnym kwaskiem. [2.5]
          Wysycenie: Średnie. [4]
          Opakowanie: Firmowy kapsel, prawie pełny skład, prosta i schludnie wykonana etykieta. [4]
          Uwagi: Słabe piwo, warka 12.06.2017.

          Moja ocena: [3.1]

          Comment

          • nietzschee
            Senior
            • 07-2016
            • 319

            #6
            Wygląd: kolor bursztynowy, mętne, ładna piana, drobna, ecru, ładny obrączkowy lacing.
            Zapach: słaby, ledwie czuć, karmelowy, melanoidynowy, dalekie, by nie powiedzieć szczątkowe cytrusy i owoce tropikalne
            Smak: wodniste, lekko karmelowe i melanoidynowe, w zapachu chmiele (a to zacne grono, przynajmniej na etykiecie: Cascade, Citra, Mosaic i Simcoe) nie manifestują się w ogóle, jakby ich nie było, jedyne co tu jest ciekawe to tekstura, taka gładka, aksamitna, wyprane ze smaku, chmielu zero (termin do marca 2018), goryczki zero, to już większa była w tym marnym Kultowym ze Staropolskiego. Piwo smakuje tak, jakby browar serwujący same lagery, postanowił uwarzyć ale, ale takie lagerowe, by miłośników lagera nie zrazić lub inaczej, jakby ktoś Jankesa z Lwówka rozrobił wodą. Okrutna marnizna i strata czasu.
            Attached Files

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: bursztyn z rubinowymi refleksami [4]
              Piana: jasny beż, średnie pęcherze, opada w zauważalnym tempie [3]
              Zapach: słaby karmelowo-owocowy [3]
              Smak: dość treściwe, choć momentami się rozjeżdża, dość dobrze wyczuwalna chmielowa goryczka w landrynkowo-owocowej otulinie, momentami można wyczuć leciutkie metaliczne akcenty [3]
              Wysycenie: trochę za dużo [3.5]
              Opakowanie: podoba mi się szata graficzna etykiet, firmowy kapsel [4.5]
              Uwagi: Są chęci ale coś nie wyszło, zdecydowanie do poprawienia choć i na upartego można wypić, tylko po co się upierać?

              Moja ocena: [3.15]
              Attached Files
              Last edited by becik; 26-07-2017, 20:56.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • jacekwerner
                Senior
                • 05-2004
                • 2837

                #8
                Ciężkie, puste w smaku ( gdzie ta Ameryka ? ), w aromacie "piwnica" i karmel, to ma być awizowana na etykiecie APA?
                Jestem zdecydowanie na nie.
                Zakupione w Intermarche Krynica, warka do 11.03.2018.
                Ochotnicza Straż Piwna
                BAZA = 7446

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎