Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bartek, [Doctor Brew] 27,5 Russian Imperial Stou

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bartek, [Doctor Brew] 27,5 Russian Imperial Stou

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brunatny, nieprzejrzysty. [4.5]
    Piana: Ciemnobeżowa, niska i nietrwała, bardzo słaby lacing. [2]
    Zapach: Trochę kawy, czekolady i karmelu, w tle chyba odrobinę paloności i orzechów, w takiej kolejności, nie jest źle, ale oczekiwałem więcej. [3.5]
    Smak: Gorzka czekolada, kawa, słodycz umiarkowana jak na parametry, kwasek bardzo delikatny, gładkie, gęste(choć spodziewałem się troszkę więcej) alkohol dobrze ukryty - wyczuwalny jako rozgrzewanie w przełyku, średnio-wysoka ziołowa goryczka z elementami paloności, pozostawiająca średnio długi posmak popielniczki. [4]
    Wysycenie: Praktycznie niewyczuwalne - mogłoby być choć trochę wyższe. [2.5]
    Opakowanie: Bardzo elegancka etykieta z pełnym składem, gdyby nie logo to nie zgadłbym, że jest to produkt od Doctor Brew. [5]
    Uwagi: Całkiem dobre piwo, o dziwo całkiem pijalne, ale spodziewałem się więcej po tak wysokim ekstrakcie. Jak będę miał możliwość to może jeszcze odłożę butelkę do leżakowania, w połączeniu z refermentacją może dostanie skrzydeł. Warka do 30.05.2017.

    Moja ocena: [3.625]
    Last edited by rafalek21; 17-10-2016, 23:09.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9730

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny nieprzejrzysty. Całkiem jak Rosyjskie Imperialne Scenariusze . [4]
      Piana: Beżowa, bardzo drobna, niewysoka i nietrwała, ale przy tych parametrach... [3.5]
      Zapach: Słód palony, karmel, kawa i czekolada, chyba także minimalny powiew suszonych śliwek... Bardzo apetyczny . [4.5]
      Smak: Wytrawny. Suszone śliwki, delikatna kawa (z mlekiem?) i gorzka czekolada, może ślad przypraw. [4]
      Wysycenie: Trochę na początku zbyt wysokie, ale po odstaniu szybko redukuje się do akceptowanych wartości. [3.5]
      Opakowanie: W stylu doktora, ale bardziej eleganckie. Kapsel browaru, nie ma tego durnego laku. Bardzo mi się podoba. [4.5]
      Uwagi: Smaczny, ułożony treściwy RIS, a nawet Ryszard . Teraz chciałbym napić się z tego browaru równie poważnego portera bałtyckiego...

      Moja ocena: [4.125]

      Comment

      • Dzoshu
        Senior
        • 12-2013
        • 496

        #4
        Kolor: Czarny, nieprzejrzyste.
        Piana: Średnio obfita, beżowa, redukuje się do obrączki.
        Zapach: Lekko kwaśnawy, palony. Mało intensywna czekolada i figi. Lekkie nutki rozpuszczalnikowe i alkoholowe.
        Smak: Wysoka kwaśność i słodycz. Czekolada, coś jakby drewno. Goryczka wysoka, klasyczne chmielenie. Mało się dzieje.
        Wysycenie: Średnie, lekko za wysokie.
        Opakowanie: Nudna etykieta, niedokładny skład.
        Uwagi: Warka 30.05.2017 Raczej nudny, mało ciekawy mimo odleżakowania. Do wypicia ale nic szczególnego.
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎