Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.02.04 - Gdańsk - V Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oikinol
    Member
    • 12-2003
    • 45

    2017.02.04 - Gdańsk - V Giełda Birofiliów

    Dnia 04 lutego 2017 , Zapraszamy na V giełde Kolekcjonerow Akcesori Piwnych w BROWARZE PIWNA ul. Piwna 50/51 w Gdansku proponowany czas 08:00 - 13:00 .
  • Adam50
    Senior
    • 10-2006
    • 321

    #2
    Witam,

    Elbląski Klub Birofilów jak zawsze zawita.

    Pozdrawiam

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #3
      W tym roku i ja się pokażę na giełdzie.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Wismat
        Member
        • 12-2006
        • 37

        #4
        Super, że się nie pokrywa z Krakowem!

        Są rezerwacje stolików?
        Last edited by Wismat; 17-01-2017, 20:48.

        Comment

        • EldosPlutos
          Member
          • 02-2007
          • 62

          #5
          I ja również przyjadę z drugą połową!
          Właśnie, jakieś rezerwacje stolików są?

          Comment

          • oikinol
            Member
            • 12-2003
            • 45

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika EldosPlutos Wyświetlenie odpowiedzi
            I ja również przyjadę z drugą połową!
            Właśnie, jakieś rezerwacje stolików są?
            Tak sa rezerwacje , prosze posac na pkinowski1@wp.pl .

            Comment

            • adi_999
              Senior
              • 11-2004
              • 425

              #7
              Mamy 2 wolne miejsca na trasie Łódz - Gdańsk . Jak ktos chetny to prosze dzwonic 607300042
              mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #8
                Sympatyczna giełda w fajnym miejscu, tylko..... chyba nie dla mnie. Podstawek ze świecą szukać. Ta giełda to raj dla złomiarzy.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • Adam50
                  Senior
                  • 10-2006
                  • 321

                  #9
                  Witam wszystkich, giełda była super, jak zawsze, przybyło do kolekcji parę pozycji, pozdrowienia dla organizatorów. Do zobaczenia za rok.

                  Comment

                  • MLT
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 1045

                    #10
                    Bardzo udana giełda. Wielkie podziekowania dla organizatorów.

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                      Podstawek ze świecą szukać. Ta giełda to raj dla złomiarzy.
                      To nie wina giełdy gdańskiej bo generalnie wszędzie na polskich giełdach bardziej brzęczy blacha niż szeleści tektura lub papier. Taki trend w birofilistyce. Pozatym w 3mieście prężnie działa kapslowy GKKK i pewnie też to wpłynęło na giełdę.
                      W Warszawie też 2 tygodnie temu kapsel raczej dominował nad tekturą.
                      Niestety Ahumba jeśli zbierasz tylko tekturę to raczej wybitnie tekciarskiej giełdy u nas w kraju raczej chyba nie uświadczysz.

                      PS: Dawno temu byłem na ewidentnie tekciarskiej giełdzie gdzie kapsla i et (no może jakieś śladowe) nigdzie nie widziałem ale to nie było w Polsce.
                      Last edited by Cooper; 05-02-2017, 19:00.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        W porównaniu z giełdą zeszłoroczną było i tak dobrze. Było sporo etykiet i podstawek. Były też porcelanki, otwieracze i szkło. Owszem kapsle dominowały, ale była to dominacja zdecydowanie mniejsza. Rok temu kapsle stanowiły chyba z 95% "wystawców". Pisze to z perspektywy lajkonika, który na giełdzie zjawił się tylko w celach towarzyskich. Być może zainteresowani oceniają sytuację inaczej, być może zbiory nie były ciekawe, ale ja takie właśnie wrażenie odniosłem. Czyli na plus.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎