Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maryensztadt, Projekt 30 - Porter Bałtycki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Maryensztadt, Projekt 30 - Porter Bałtycki

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brunatnoczarny. [4]
    Piana: Beżowa, bardzo drobna, niewysoka i niezbyt trwała. Być może z nalewaka zbyt zimne...? [3.5]
    Zapach: Karmel, suszone owoce i alko. Alko jednak zbyt silny... [3.5]
    Smak: Słód, karmel, alko, jakieś nuty lekko chemiczne. Wiśnie w spirytusie! [3.5]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Gołe szkło, a w zasadzie prosty, gastronomiczny, najzwyklejszy, uniwersalny kieliszek do wina w "Quflu"... , grunt, że czysty... [3]
    Uwagi: Porter ze sporym potencjałem. Powinien jednak jeszcze swoje poleżeć, z pół roku, myślę, najmarniej. Jeśli zdobędę gdzieś wersję butelkową, zadołuję go na dwa lata albo i dłużej .

    Moja ocena: [3.525]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Przy zgłoszeniu piwa prosiłem aby nie dawać samej nazwy Projekt 30 tylko dodać porter bałtycki (najlepiej) lub numery projektu z etykiet. W ramach projektu 30 będą różne piwa
      Teraz jak się pojawi barley wine w ramach tego projektu będzie oceniany w temacie z porterem
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: czarne, nieprzejrzyste [5]
        Piana: nalane jej było mało na piwie, na pierwszym w jednym lokalu była drobna, ciemno beżowa, dość zwarta, oblepiała ścianki, w drugiej wersji tylko drobna otoczka wokół szkła [3.5]
        Zapach: dość słaby ale przyjemny, waniliowo-kawowy [3.5]
        Smak: gęste, treściwe pełne, dominuje niestety słodycz, waniliowa, na drugim planie dopiero czuć odpowiednie porterowe nuty, paloność, kawa, suszone śliwki, odrobinka czekolady, goryczka słaba ale wyczuwalna [3.5]
        Wysycenie: bez zarzutu [5]
        Opakowanie: w żadnej z knajp gdzie piłem to piwo nie było wafli browaru, żadnego logo, szkło gładkie [3]
        Uwagi: Gdyby nie ta nadmierna słodycz to piwo byłoby rewelacyjne, trochę szkoda, smaczne ale mam niedosyt

        Moja ocena: [3.625]

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Przy zgłoszeniu piwa prosiłem aby nie dawać samej nazwy Projekt 30 tylko dodać porter bałtycki (najlepiej) lub numery projektu z etykiet. W ramach projektu 30 będą różne piwa
        Teraz jak się pojawi barley wine w ramach tego projektu będzie oceniany w temacie z porterem
        Attached Files
        Last edited by becik; 01-02-2017, 21:58.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎