Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, Korzenne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, Korzenne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Herbaciany / miedziany, lekko mętny, średnio ciemny. Bardzo ładny. [4.5]
    Piana: Co najmniej dobra. Średniej wielkości, jednorodna, leciutko kremowa, trwała. [4]
    Zapach: Intensywny, mocny. Cynamon dominuje. Jest też goździk i słodki zapach od słodów i miodu zapewne. Pachnie korzennie jak grzaniec. [4]
    Smak: Jest wszystko z etykiety. Cynamon, goździki, lekka piekąca pikantność imbiru, słodycz miodu. W posmaku lekko piekące, gorzkie, cynamonowe. Posmak średni / długi. Trochę za słodkie, na szczęście słodycz przełamuje ta lekka paląca nuta i goryczka. Niemniej na dłuższą metę zaczyna nużyć słodyczą i ciężarem. [3.5]
    Wysycenie: Tu wszystko ok. Średnie wysycenie. Ale może przy takiej słodyczy i ciężkości piwa lepsze by było większe? [4]
    Opakowanie: Brzydka i nieciekawa etykieta. Biała z jakimś rysunkiem przypraw użytych do piwa. Na plus staranne wykonanie, podane parametry i firmowy kapsel. [3]
    Uwagi: Piwo może smakować lub nie. Ale jest takie jak deklaruje etykieta. Dla mnie chyba trochę za słodkie, nużące.

    Moja ocena: [3.775]
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎