Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Black IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, Black IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Dukat_WSI
    Senior
    • 03-2015
    • 781

    #2
    O dziwo użyli słodu pale ale (http://www.browarstaropolski.com/pl/...black-ipa.html) - w stoutach, english ipa i pacific wheat o nim zapomnieli, niczym Fortuna.

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brunatny, mętne. [3.5]
      Piana: Beżowa, drobna, ale bardzo krótka, po minucie właściwie nic nie zostaje. [2]
      Zapach: Bardzo słodka czekolada, karmel, trochę cytrusów. Wszystko wyraziste, jednak trochę mdlące. [3.5]
      Smak: Ponownie czekolada, mało słodowego ciała co czyni piwo wodnistym, goryczka niska cytrusowo-żywiczna. Końcówka lekko metaliczna z zanikiem czekolady, a ze zwyżką odczucia pustki. [3]
      Wysycenie: Średnie w stronę niskiego. [3]
      Opakowanie: Etykieta z serii Piwna Mapa Świata, pełny skład i zwodniczy opis według którego piwo jest " turbodoładowane amerykańskimi chmielami". [3.5]
      Uwagi: Słód czekoladowy obecny w składzie jest nad wyraz wyeksponowany przez co piwo bardziej przypomina coś w stylu chocolate stout niż Black IPA. Da się to wypić, szczególnie że tylko za 5 zł, ale nie przewiduję ponownego kupna. Warka do 02.02.2018.

      Moja ocena: [3.125]

      Comment

      • agarth1979
        Senior
        • 06-2013
        • 119

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Brunatny, praktycznie nieprzejrzysty. [4]
        Piana: Piana zbudowana z drobnych i średnich pęcherzyków, bardzo szybko redukuje się do pierścienia. [2.5]
        Zapach: Cytrusy, przyprawy korzenne. [3]
        Smak: Cytrusy, czarna kawa. Gdzie te chmiele "turbodoładowane"? [3]
        Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego, troszkę za mało jak dla mnie. [3.5]
        Opakowanie: Składniki wypisane, etykieta wyraźna. [4]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.075]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎