Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Szczepańska 9, Baryłeczka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Kraków, Szczepańska 9, Baryłeczka

    Sklepik na rzut beretem od Rynku Głównego. Z piw przeważają angielskie i szkockie - podobnie jak w tym na Długiej. Cena tychże jednakowa: 9,50. Polskie: typowa oferta. jednakże uwzględniając ścisłe centrum - ceny umiarkowane
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    #2
    Jak wszyscy już pewnie wiedzą jest to sklep firmowy hurtowni "Frajda 2" i nazywa się baryłeczka
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Nabywając zestaw promocyjny Pilsnera zauważyłem, że cena przynajmniej tego piwa jest zdecydowanie niższa niż w ok. Alei Słowackiego
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • ergie
        Senior
        • 05-2004
        • 1041

        #4
        Zniknęły wszystkie piwa zagraniczne z tego sklepu i to chyba na długo jeśli nie na zawsze A ja tak lubiłe sobie raz na jakiś czas kupić jakiegos anglika bądż szkota
        Last edited by ergie; 03-04-2006, 15:18.
        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
        ------------------------------------------------------------------
        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #5
          Dobrze zaopatrzony sklep dla piwnych turystów odwiedzających Kraków. Można tam kupić z browaru Amber - Koźlaka i Żywe, z browaru Krajan - Portera, Irlandzkie Mocne, Złotego Stronga i Ciemne oraz oczywiście Smoczą Głowę. Wszystkie ceny oscylują wokół 3 zł.

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            #6
            Kama Sutry już brak
            Jest natomiast za 21zł (taniej niż na Miodowej) ten zestaw Erdingera ze szkalanką http://www.browar.biz/galeria.php?id=7235
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              #7
              Erdinger jest kiepski a szklanka popularna

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • decio
                Senior
                • 10-2002
                • 165

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
                Kama Sutry już brak
                [/url]

                ... a propos, Kama Sutra to jedno z najpyszniejszych piw jakie piłem. Wymieniłem się z kimś na ostatniej giełdzie w Żywcu i od tamtej pory nie miałem okazji nigdzie tego piwka znaleźć. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie niech czem prędzej da mi namiar...
                zdróweczko
                www.decio.friko.pl

                Comment

                • BEERBOYS1998
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 119

                  #9
                  Albert w Galerii Krakowskiej

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BEERBOYS1998
                    Albert w Galerii Krakowskiej
                    Byłem wczoraj koło 20:00 i nie było.

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • drymlok
                      Junior
                      • 01-2007
                      • 5

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                      Jako że temat “Kraków – ciekawe piwa” się powoli zamydla pozwolę sobie przenieść ten sklep do osobnego tematu.

                      Jak zawsze jest tutaj bardzo duży jak na krakowskie warunki wybór piw zarówno z polski jak i z zagranicy. Jeśli chodzi o piwa polskie to obecnie można tu dostać m. in. Amber Red, Relakspol – Grodzkie Jasne i Mocne, Browar Staropolski – Złote, Zabrze – Super Piwosz (bywało Śląskie Mocne) Brok – Sambor, Leżajsk Jasne i Mocne, Kaper, Koźlak z Juranda, Dublin, Heban. Obecnie nie ma ale bardzo często można tu spotkać Żywe i Koźlaka z Ambera, Łomżę Export.

                      Oczywiście jest jeszcze wiele innych piw no ale wszystkiego na raz nie da się zapamiętać.
                      wiele dobrego piwa w baryleczce na pl.szczepanskim /piwa nie pasteryzowane/

                      Comment

                      • MarcinKa
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 2729

                        #12
                        Jest Krajan Porter i Irlandzkie Mocne, Amber Żywe, Koźlak i Złote Lwy, Gab Kamasutra, Porter Utenos i Lwowski, Fratery i zestaw Faustusa ze szklanką. Oczywiście jest sporo zagranicy i naszych koncerniaków.
                        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                        Comment

                        • delvish
                          Senior
                          • 11-2004
                          • 3508

                          #13
                          Jest połczyński Abbé w cenie 3,5 zł. Są też obaj Braciszkowie z KP. Brak Smoczych Jam. Górnopółkowy Amber w komplecie.
                          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                          (Frank Zappa)

                          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                          Comment

                          • bastion
                            PremiumUżytkownik
                            • 10-2006
                            • 1117

                            #14
                            Połczyński ABBE, BYŁ w kompleciku 5 butelek + szklaneczka za 17 zł.
                            Ostatni komplecik dzisiaj kupiony, i na czas obecny pszenicy z Połczyna brak.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #15
                              wiem, bo byłem po Tobie i już puściochy były ;p

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎