Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Oborniki Śląskie, Skłodowskiej 2 (przy rondzie), Delikatesy Centrum Kopyra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lordofdabeer
    Senior
    • 06-2008
    • 112

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    No właśnie dlaczego?
    Moja żona na pewno powiedziałaby, że dlatego, żebym nie przepuścił za dużo kasy na piwo.

    Comment

    • intel1000
      Member
      • 11-2008
      • 55

      #92
      Kopyr, nie chciałbyś otworzyć filii na podbeskidziu ? Może jakiś układ ?

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #93
        Pojawiło się w ostatnim czasie parę nowości.
        Po pierwsze piwa z Trutnova Krakonos 10°, 11°, 12° i ciemna 10°. Po drugie Okocim Premium Pils i Pszeniczne. Po trzecie Brok Export.

        Z przyjemnością skupię, praktycznie każdą ilość butelek NRW i Steine (powiedzmy nie więcej niż 500 z każdego). Cena 0,3zł. Jakby ktoś miał jakąś konkretną ilość i miał specjalnie jechać, to proszę o kontakt i może coś tam bym podniósł po znajomości.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • skakacz
          Member
          • 02-2007
          • 64

          #94
          Witam, wkrótce wracam w rodzinne strony i z chęcią zawitałbym do Twojego sklepu.
          Czy w przyszłym tygodniu można będzie znaleźć u Ciebie coś z Czarnkowa, Konstancina i GAB-a, a także czy Trutnov nadal jest w ofercie (ewentualnie Rohozec)?
          Pozdrawiam.

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skakacz Wyświetlenie odpowiedzi
            Witam, wkrótce wracam w rodzinne strony i z chęcią zawitałbym do Twojego sklepu.
            Czy w przyszłym tygodniu można będzie znaleźć u Ciebie coś z Czarnkowa, Konstancina i GAB-a, a także czy Trutnov nadal jest w ofercie (ewentualnie Rohozec)?
            Pozdrawiam.
            Konstancina w tej chwili nie ma, bo nie ma w hurtowniach, podobnoż ma być, ale kiedy... nie wiem. GABa o ile pamiętam kilka butelek KamaSutry było, ale nie jestem pewien. Z Trutnova powinien być komplet, z Czarnkowa Noteckie Pils i Eire. Z Rohozca jest jasna 12-tka i Rezane.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • skakacz
              Member
              • 02-2007
              • 64

              #96
              Byliśmy, widzieliśmy, smaczne "łupy" uwieźliśmy - będziemy wracać (zwłaszcza, że daleko nie mamy).

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #97
                Desant Belgów.

                Nowa dostawa z BB, a w niej same rarytasy.
                - Rochefort 6, 8 i 10 (0,33l)
                - Orval (0,33l)
                - Saison Dupont (0,33l i 0,75l)
                - Saison 1900 (j.w.)
                - Saison Regal (0,75l)
                - St Paul Dubbel (kamionka 0,5l)
                - Floreffe (0,33l) Blonde, Dubbel, Tripel.
                - Blanche de Bruxelles (0,33l i 0,75L)
                powroty
                - Maredsous (0,33l) Blonde, Dubbel, Tripel
                - Duvel (0,33l, 2x0,33l + szkło, 0,75l+szkło)
                - Chimay Grand Reserve 0,75L

                Ceny, głównie za sprawą kursu € i w mniejszym stopniu akcyzy, niestety powędrowały w górę (15-20%). Ale mimo tego jest kilka zaskakująco atrakcyjnych pozycji jak Saison 1900 czy Blanche de Bruxelles w but 0,75l za 17,99zł, a to taniej niż pospolite La Trappy.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • Kaczal
                  Junior
                  • 06-2009
                  • 10

                  #98
                  Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony informacją, że w Obornikach Śląskich jest taki sklep. Lekko mówiąc koparka mi lekko opadła. Noteckie z Czarnkowa widziałem tylko nad morzem. Kopyr czy możesz mi przybliżyć aktualną ofertę wraz z cenami?

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #99
                    Za dużo tego jest, żeby wszystko pisać. Napiszę czego nie ma z tego co zostało wymienione wcześniej, to reszta raczej powinna być.
                    Nie ma:
                    - Grudziądza (z oczywistych względów),
                    - Starego Krakowa (j.w.),
                    - Broumova (bywają PETy),
                    - Gościszewa (bo się psuło),
                    - Konstancina (bo nie ma w hurtowni),
                    - GABa (bo drogo i słabo się sprzedawało)
                    - Zlatego Bazanta (bo euro drogie i chyba się nie kalkuluje).

                    Jeśli chodzi o importy czyli Angole i Belgi, to jest zwykle rotacja w składzie, tzn. coś wchodzi coś wychodzi, bo miejsce jest ograniczone.

                    Z nowości wczoraj wjechały dwa ciekawe wyspiarskie piwa, czyli Wychwood Hobgoblin oraz Breakspear Triple.

                    Z promocji Guinness z widgetem po 5,59 zł.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • Kaczal
                      Junior
                      • 06-2009
                      • 10

                      Jeśli chodzi o Noteckie to stały klient Wpadam przynajmniej raz w tygodniu. Trzeba pochwalić pomysł z lodówką. Piwka można spożywać bezpośrednio po wyjściu ze sklepu. Co do pozostałych to jednak ceny troche wygórowane ... Szczerze to szkoda mi troche dac 10 zł czy też wiecej za jedną butelke. Bardzo dobre jest tez Lubuskie i Ciechan. Panie Kopyra może jakaś promocja na Noteckie ?

                      Comment

                      • hasintus
                        Senior
                        • 07-2006
                        • 850

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kaczal Wyświetlenie odpowiedzi
                        Co do pozostałych to jednak ceny troche wygórowane ... Szczerze to szkoda mi troche dac 10 zł czy też wiecej za jedną butelke. Bardzo dobre jest tez Lubuskie i Ciechan. Panie Kopyra może jakaś promocja na Noteckie ?
                        Stary, 10 zeta to tyle co paczka petów, pozwól sobie chociaż raz na 2 tygodnie a sam się przekonasz, że w niektórych przypadkach warto.

                        ps. zaznaczam że, nie mam żadnych udziałów w markecie Kopyra

                        Comment

                        • Kaczal
                          Junior
                          • 06-2009
                          • 10

                          Nie pale Może dlatego mi szkoda. Zapewne skusze sie na jakieś z górnej półki. Ale to najprędzej dopiero 1-ego.

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kaczal Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie pale Może dlatego mi szkoda. Zapewne skusze sie na jakieś z górnej półki. Ale to najprędzej dopiero 1-ego.
                            Tylko nie pij na parkingu
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • Kaczal
                              Junior
                              • 06-2009
                              • 10

                              No pewnie że nie A co życiowe niemiłe doświadczenie ?

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                Przypominam, że temat dotyczy sklepu, a nie picia na parkingu i doświadczeń Użytkowników z tym związanych.
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎