Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Rudnickiego 16, Piwny Skład Ingmar Alkohole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomekwawa33
    Member
    • 12-2007
    • 57

    #46
    jak się nie mylę mówiąc z pamięci to:
    premium 2.4
    świerze 3.2
    warmiak 3.4
    irish 3.6
    ale głowy nie dam sobie uciąć, jak bym jakieś małe pomyłki zaliczył to napisze

    Comment

    • tomekwawa33
      Member
      • 12-2007
      • 57

      #47
      Od dziś w sprzedaży piwa z browaru Fortuna
      Srebrny smok, złoty smok, czerwony smok,czarny smok a wszystkie w cenie 3 zł
      Fortuna czarne i czarne miodowe po 3.8

      Comment

      • Pankracy
        Senior
        • 10-2007
        • 2768

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Od dziś w sprzedaży piwa z browaru Fortuna
        Srebrny smok, złoty smok, czerwony smok,czarny smok a wszystkie w cenie 3 zł
        Fortuna czarne i czarne miodowe po 3.8
        To tak na serio. Czy te ceny tylko promocyjne?

        Comment

        • tomekwawa33
          Member
          • 12-2007
          • 57

          #49
          tak na serio serio w takich udało się załatwić nie mam pojęcia po ile jest u konkurencji wiec mam nadzieję że będą na długooo bez jakiś nie potrzebnych zmian. Niestety narazie portera nie udało się załatwić

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
            Od dziś w sprzedaży piwa z browaru Fortuna
            Srebrny smok, złoty smok, czerwony smok,czarny smok a wszystkie w cenie 3 zł
            Fortuna czarne i czarne miodowe po 3.8
            Szkoda tylko, ze te wszystkie piwa smakują jak Coca Cola. Piłem, zakupione kiedyś w Rodzince Bis. Ale sklepowi na Rudnickiego i tak należą się brawa, za to, że stara się urozmaicić swój asortyment. Mam nadzieję, że Jagiełło jest w stałej ofercie.
            pozd

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
              Szkoda tylko, ze te wszystkie piwa smakują jak Coca Cola. (...)
              Srebrny i Złoty też?
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • major_bien
                Member
                • 03-2005
                • 48

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                Szkoda tylko, ze te wszystkie piwa smakują jak Coca Cola [...]
                A ja miło wspominam to piwko. W listopadzie 2008 kolega specjalnie jezdzil do Wrzesni do hurtowni, po 20 skrzynek "Czarnego". zarazilem tym piwem ludzi ode mnie z pracy i po skrzynce kazdy bral )))

                Wiec należą się wielkie brawa dla sklepu za organizacje piwa i to po dobrej cenie Szkoda ze Czarne wyszlo po 3.8

                Comment

                • tfur
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 1303

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
                  ...ponoć od Marca browar Konstancin ma wprowadzić nowe piwo Ciemne miodowe
                  piszczy coś w trawie? bo żadnej innej wzmianki (chyba) nie było.
                  veni, emi, bibi

                  Comment

                  • tfur
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 1303

                    #54
                    robiłem dziś zakupy, wybór zacny. niestety, nie było zdrojowego niepasteryzowanego. nie biorą, bo dłużej niż kilka dni nie ustoi. no kurde, zróbcie coś w tym konstancinie! przecież to jest sezon na to piwo, dobrze mówię?
                    veni, emi, bibi

                    Comment

                    • Candlekeep
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 367

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Szkoda tylko, ze te wszystkie piwa smakują jak Coca Cola.
                      Ha! Wiedziałem, że coś mi przypominają w smaku piwa z Fortuny!
                      Tylko teraz, jak już moje skojarzenia zostały ukierunkowane, skłaniałbym się raczej ku Polo-kokcie (piszę fonetycznie, bo nie mam pojęcia, jaka jest prawidłowa pisownia tej nazwy).

                      Comment

                      • tomekwawa33
                        Member
                        • 12-2007
                        • 57

                        #56
                        od piątku w sprzedaży pojawiły się kolejne dwa piwa niepasteryzowane
                        PIAST I BOSMAN

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
                          od piątku w sprzedaży pojawiły się kolejne dwa piwa niepasteryzowane
                          PIAST I BOSMAN
                          już zakupone, jest jeszcze Maćkowe i Wiśnia w piwie oraz dwie twarze portera witnickiego
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            #58
                            Odwiedziłem przed chwilą ten sklepik. Wybór fajny, choć na mnie jako stałym bywalcu łódzkiego Zofmaru nie robi aż takiego wrażenia. Sprzedawca obeznany z tematem i bardzo się starał mnie czymś zaskoczyć.
                            Wyszedłem z Guldenem z Jagiełły, Wiśnią w piwie z Kormorana i Maćkowym z Sulimaru, bo jeszcze ich nie piłem, a także z Mazowieckim, bo Konstancina nigdy za wiele.
                            Ogólnie jest przekrój Konstancina, Ciechana, Fortuny, sporo z Jagiełły i Kormorana oraz inne rzeczy (w tym niepasteryzowane, a sprzedawca nawet wie, że Piast i Bosman niepast. to to samo piwo). Dobrze wiedzieć, że tak blisko mam całkiem ciekawy sklep.

                            Comment

                            • Komar_Pafnucy
                              Senior
                              • 08-2005
                              • 1114

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wybór fajny, choć na mnie jako stałym bywalcu łódzkiego Zofmaru nie robi aż takiego wrażenia.
                              Na mnie za to zrobił ogromne wrażenie. Gdybym wszedł tam przypadkiem to prawdopodobnie doznałbym szoku.
                              Z zewnątrz sklep wygląda, delikatnie mówiąc, niepozornie, a wybór piwa chyba najlepszy jaki do tej pory widziałem w Warszawie. Może się równać chyba tylko z Jolą na Koszykowej.
                              Wczoraj był Gulden w promocji (z racji daty ważności) w cenie 2 zł za butelkę.

                              Multitap Crawl
                              Multitap Crawl na Facebook

                              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                              Comment

                              • Twilight_Alehouse
                                Chmielowisko.pl
                                • 06-2004
                                • 6310

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wczoraj był Gulden w promocji (z racji daty ważności) w cenie 2 zł za butelkę.
                                Właśnie dlatego wziąłem dwa I zdecydowanie nie żałuję, jest przepyszny.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎