Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

więcej browarów w Czechach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    A tak właśnie nie dalej jak 5 dni temu się zastanawiałem czy oni w końcu ruszyli, czy nie

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
      W ubiegły piątek nastąpiło oficjalne otwarcie rodzinnego browaru w Pacovie.
      I jak widać ruszyli przygotowani na tip top, podstawki, firmowe szkło...
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12202

        Jihomesstky pivovar w Pradze



        czyli południowomiejski minibrowar otwarty, ale piwa jeszcze nie uwarzyli

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
          http://www.jihomestskypivovar.cz/

          czyli południowomiejski minibrowar otwarty, ale piwa jeszcze nie uwarzyli
          Jakieś informacje kiedy można spodziewać się premiery ich wyrobów? Na mapy.cz chwalą się, że można spróbować ich jedenastki i dwudziestki czwórki.
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            Od marca br. domowy browar z Sazovic koło Zlina przeszedł na działalność komercyjną. Piwo w kegach i petach jest dostępne na zamówienie. Od 15 maja będzie je też można spróbować w Hospudce U Pecivála w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego w Otrokovicach. Stronka browaru: www.zlinskysvec.cz
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              W najnowszym artykule na pivnyobzor.cz można zobaczyć fotki zainstalowanych już warzelni w takich miejscach jak Lety u Dobřichovic oraz w klasycznej praskiej hospodzie U dvou koček. To nie jedyna sensacyjna wiadomość z Pragi. Oprócz minibrowarów które w ciągu kilku tygodni powinny mieć własne piwo (U dvou koček oraz Jihoměstský pivovar) szykowane jest otwarcie kolejnych dwóch realizowanych przez czeskie firmy Pivo Praha oraz Destila. To się nazywa minibrowarowy boom!
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • bastion
                PremiumUżytkownik
                • 10-2006
                • 1123

                Gdzieś na ich forach czytałem, że do końca 2012 roku może być na stanie w Republice Czeskiej, 200 browarów.
                Moim zdaniem lekka przesada, ale 150 to już całkiem realna liczba.

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  A na naszym forum, niby zorientowane środowisko a wpisało do DP już 252 browary

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    A na naszym forum, niby zorientowane środowisko a wpisało do DP już 252 browary
                    moze ujęto browary już zamknięte?
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      Bo wpisują jak im przyjdzie do głowy nazwy browarów. Gdyby tak w końcu zakończyć projekt ujednolicenia nazw, to browarów by było tyle, ile jest.

                      A tak przy okazji, czy ktoś zna na tyle dobrze czeski, by autorowi www.pivni.info zwrócić uwagę, że po ostatnich zmianach graficznych strona w Mozilli (w IE jest OK) nie wyświetla się prawidłowo? Cała główna treść przesunięta jest na sam dół. No chyba, że to tylko u mnie tak?
                      Last edited by Pendragon; 11-05-2010, 11:59.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Bo wpisują jak im przyjdzie do głowy nazwy browarów. Gdyby tak w końcu zakończyć projekt ujednolicenia nazw, to browarów by było tyle, ile jest.

                        A tak przy okazji, czy ktoś zna na tyle dobrze czeski, by autorowi www.pivni.info zwrócić uwagę, że po ostatnich zmianach graficznych strona w Mozilli (w IE jest OK) nie wyświetla się prawidłowo? Cała główna treść przesunięta jest na sam dół. No chyba, że to tylko u mnie tak?
                        Moja mozilla wyświetla dobrze.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          A jaką masz wersję? Moja to 3.6.3. Wygląda to tak, że cała główna treść, czyli to co jest na prawo od menu zaczyna się tam, gdzie kończy się lewa kolumna, czyli trzeba przewinąć obraz daleko na dół.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • docent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 5205

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            A jaką masz wersję? Moja to 3.6.3. Wygląda to tak, że cała główna treść, czyli to co jest na prawo od menu zaczyna się tam, gdzie kończy się lewa kolumna, czyli trzeba przewinąć obraz daleko na dół.
                            Też mam 3.6.3 i wszystko jest ok. Posprawdzaj u siebie w ustawieniach przeglądarki. Chyba że masz na myśli nie Firefoxa tylko samą Mozillę.
                            Last edited by docent; 11-05-2010, 12:28.
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              3.0.10
                              a wyświetlanie w stosunku do IE różni się tylko tym, że ta reklama po prawej nieco mi wjeżdża na treść strony.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                                Też mam 3.6.3 i wszystko jest ok. Posprawdzaj u siebie w ustawieniach przeglądarki. Chyba że masz na myśli nie Firefoxa tylko samą Mozillę.
                                Mam na myśli Firefoxa oczywiście. No ba, ale jak znaleźć coś , gdy nie wiadomo czego szukać? Do drobnej zmiany oprawy graficznej na tej stronie wszystko było ok. No cóż, jakoś tam to przeboleję, bo "winowajcy" pewnie i tak nie znajdę...
                                Last edited by Pendragon; 11-05-2010, 12:45.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎