Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dostęp do piw z Afryki w Polsce / Wlk. Brytanii (Londyn)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pixi
    Junior
    • 12-2007
    • 4

    Dostęp do piw z Afryki w Polsce / Wlk. Brytanii (Londyn)

    Kochani!
    Pisze do Was osoba totalnie nie obeznana w piwach zagranicznych a tym bardziej z innego kontynentu
    Mimo wszytsko proszę o pomoc, mam nadzieje że będziecie wyrozumiali. Zależy mi na zdobyciu afrykańskiego piwa, najlepiej Ugandyjskiego (myślę równiez o tych z Etiopi, Zimbabwe, Namibii) Chciałam stworzyc zestawik dla piwosza polskich marek jednak fascynującego się afryką) i teraz pytanie: Czy ja w ogóle mam szanse zdobyc to w Polsce? Jesli tak to gdzie i po jakich cenach?

    ps. mam mozliwosc przywiezc to z Londynu, jesli jest wieksza szansa. Bardzo Was prosze o pomoc, z góry dziękuję!

    ps2. pszepraszam że w tym temacie ale nie chciałam zaśmiecac forum

    N.
    Last edited by pixi; 05-12-2007, 20:26.
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    #2
    Nie jestem pewien czy raz nie widziałem w Piotrze i Pawle jakiegoś piwa z Afryki, chyba z Kenii. Ale głowy nie daję i było to jakiś czas temu.
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      W PiP do dostania sa czasem (nie zawsze) piwa z Kenii, RPA, Namibii, Maroka, raz udało mi się nawet dostać Mauritius.
      Zresztą jeśli masz możliwość wglądu do rynku londyńskiego to u nas raczej nie warto szukać, tam napewno w specjalistycznym sklepie dostaniesz jeszcze lepsze perełki.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • snorre
        Senior
        • 02-2006
        • 655

        #4
        Jeśli chodzi o Londyn, to w Covent Garden (czy niedaleko) jest b.dobrze zaopatrzony sklep z wieloma, często trudno dostępnymi piwami z całego świata - wiem, bo brat robił mi tam zakupy. Sprawdzę dokładny adres i napiszę Ci.
        Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

        Comment

        • snorre
          Senior
          • 02-2006
          • 655

          #5
          Coś mi się z tym Covent Garden pomyliło W każdym razie sklep nazywa się Utobeer, ma swoją stronę: www.utobeer.co.uk, a adres to "Borough Market, Southwark, London"
          Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

          Comment

          • pixi
            Junior
            • 12-2007
            • 4

            #6
            Wow dziekuuuuuje bo moze zagonie brata zeby mi sprawil to piwo no i bede szukac dalej w PiP. Gdyby jeszcze wpadlo Wam cos do głowy to chetnie czekam na porade

            Comment

            • Tomasz_Moczarski
              Senior
              • 12-2007
              • 182

              #7
              Ja szczerze nie spotkałem się - jeśli będzie ktoś wiedział coś o takowych piwach w Gliwicach/Zabrzu/Rybniku i okolicach to chętnie się zaopatrzę
              W hipermarketach np. mają tylko wina z afryki (Tesco, Carrefour...), natomiast piw żadnych - angielskie tak, ale afrykańskich nie zauważyłem.
              koncerniak = prawie jak piwo :D
              Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
              reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
              Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

              Comment

              • pixi
                Junior
                • 12-2007
                • 4

                #8
                powiem Ci że nie do zdobycia, ja swoje zdobyłam w sklepie podanym powyzej w Londynie, było warto sie pofatygowac, butelka Bell Lagera jest zacna )
                Mowie oczywiscie o piwach z czarnej afryki, bo jakies tam egipskie to na pewno gdzies dostaniesz.
                Jeszcze raz dzieki za pomoc!

                Comment

                • snorre
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 655

                  #9
                  To cieszę się, że adres się przydał Miłej degustacji!
                  Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎