Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Burton Bridge , Tickle Brain Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Burton Bridge , Tickle Brain Ale

    Moje drugie piwo z tego małego browaru , niestety znów Ale gdyż wolałbym jakiś inny gatunek ale tylko te 2 opisane wpadły mi w ręce. Do rzeczy :

    1. Barwa : kolor takiej ciemnej herbaty której torebkę dosyć ostro wyciśnięto łyżką o
    wewnętrzny brzeg kubka. (zdjęcie z kiepskim oświetleniem więc w rzeczywistości może
    być nieco jaśniejsza)

    2. Nagazowanie : chyba tyle CO2 co powinno mieć czyli bez zastrzeżeń.

    3. Piana : cienka warstewka ale za to dosyć gęsta , intensywna , "drobnobąbelkowa". Jak
    na ale'a osiągająca dosyć długi czas u3mywania się choć nawet nie ma co porównywać
    z np liderem Gieńkiem

    4. Smak : jakbym czuł lekki posmak owocowy ale przyznam że to takie
    okreslenie nieco na siłę by ubarwić opis. Duża a jak na warunki wyspowe nawet bardzo
    duża zawartośc alko tj 8 % jest oczywiście wyczuwalna ale nie w
    postaci "przeżerającego się spirytu". Ogólnie wysoki poziom.

    5. Opakowanie. Flaszka 500 ml z beznadrukowym kapslem zakładanym ponoć (jak
    podano na niewidocznej na fotce części etykiety) w orginalnej wiekowej ręcznej
    kapslownicy (obok rysunek kolesia stojącego przy takiej właśnie oldskulowej
    maszynie). Piwo określone jako dojrzewające w butelce. Etykieta mimo że jeszcze nie
    wziałem się za jej odklejanie już wskazuje że niestety raczej polegnę w walce z nią
    podobnie jak z poprzednią z tego browaru dlatego uwieczniłem ją na zdjęciu poniżej.
    Na flaszce zawieszka z rekomendacją CAMRY na prawdziwe ale.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎