Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, WOW! Piwo o smaku imbirowym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Łódzkie, WOW! Piwo o smaku imbirowym

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Myszon007
    Senior
    • 02-2007
    • 1208

    #2
    Alkohol 4,2% !
    ♪♫

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      No właśnie wiem, za szybko mi się kliknęło. Teraz trzeba pisać do Promila03 w temacie o zmianie parametrów.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Słomkowy, rozwodniony, tak jakby lekko mętny, choć może mi się wydaje. Dosyć nijaki i nie zachęca do picia - ale większość piw tego typu w tej cenie tak ma, po prostu trzeba je walić prosto z puchy i tyle. [3]
        Piana: Słaba, nikła, szybko zanikająca, kolejny argument przeciwko przelewaniu tego piwa. [2]
        Zapach: Cytrynka, jakieś jabłka i imbir, nie do końca naturalne aromaty, ale uznajmy że nie odstaje od innych piw imbirowych dostępnych na rynku. [3]
        Smak: Z początku ok, orzeźwiający, cytruskowy z delikatnym pikantnym posmakiem imbiru. Im jednak dalej tym bardziej słodko, po paru łykach piwo zalepia całkowicie. Uporczywa pikantnośc też daje się we znaki dlatego piwo jest dla mnie nie wypijalne w całości - nie spelnia też podstawowej dla mnie funkcji dla tego typu piw, a mianowicie nie orzeźwia, tylko zalepia. [2.5]
        Wysycenie: Wysokie, to normalka. [4]
        Opakowanie: Pobazgrana puszka, wyraźnie nawiązująca do Redd'sa, skład kompletny, ekstraktu brak. Brak oryginalności, ale to i tak najmocniejsza strona tego piwa. [4]
        Uwagi: Kupione w Aldi za jakieś 2zł. Ale z tego co wiem to piwo nie jest w stałym asortymencie sklepu. Nie ma się czym martwić, ponieważ w tej samej sieci można zawsze kupić świetnego radlera Karlsquell za niecałe 2zł.

        Moja ocena: [2.8]
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          #5
          I tradycyjnie fotka:
          Attached Files
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • acid641
            Junior
            • 08-2007
            • 26

            #6
            Właśnie zakupiłem i skonsumowałem. Nie ma sie co nazbyt rozpisywać. Słodkie, ale wg mnie wcale tak nie zalepia jak pisał przedmówca. Nie widzę większej różnicy pomiędzy tym, a Gingersem z KP. Puszka jak dla mnie koszmarna, choć spełniła swoją role i zwróciła moją uwagę na sklepowej półce. Browary zrobiły chyba desant na Tesco, bo dostępny jest chyba cały asortyment.
            Minister Piwowarstwa ostrzega: picie piwa koncernowego zabija kubeczki smakowe.

            Magazyn Obywatel | Recenzje książek


            Comment

            • Myszon007
              Senior
              • 02-2007
              • 1208

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Blady, złotawo-cytrynowy. W sumie tutaj pasuje. [4]
              Piana: Przy nalewaniu całkiem niezła, gęsta o białej barwie. Niestety szybko redukuje się do obrączki wokół szklanki. [2.5]
              Zapach: Przyjemny i orzeźwiający, cytrusowo-imbirowy. W tle typowo piwne, słodowe nutki. [4]
              Smak: Słodki i jednocześnie ostry posmak imbiru. Czuć trochę słodowości i minimalną goryczkę chmielową. W swojej kategorii - całkiem OK. [4]
              Wysycenie: Wysokie, orzeźwiające. [4.5]
              Opakowanie: Fajna puszka o przyciągającym wzrok wzornictwie. Brak ekstraktu, inne dane obecne. [3.5]
              Uwagi: W segmencie piwnych oranżad - to piwko daje radę i to za niewielką cenę.

              Moja ocena: [3.85]
              ♪♫

              Comment

              • Myszon007
                Senior
                • 02-2007
                • 1208

                #8
                Przy okazji załączam alternatywny projekt puszki. Autorką projektów jest p. Monika Frątczak-Rodak, artystka-grafik łódzkiej ASP.
                Attached Files
                ♪♫

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎