Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Matuška, Fastball

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Matuška, Fastball

    American Pale Ale
    Ekstrakt: 9° Blg

    Najprawdopodobniej uwarzone specjalnie na pierwszą edycję Festiwalu Piwnych Specjałów Beerketa. Nazwa tego piwa to typ zagrania w baseballu, a w pobliżu takiej lokalizacji odbywał się festiwal.

    Piwo charakteryzujące się orzeźwiającym, cytrusowym zapachem. W smaku klasyczna goryczka i posmak amerykańskich odmian chmielu. Do tego świeżość charakterystyczna dla piw dopiero co nalanych z tanka leżakowego. W życiu bym nie powiedział, że Fastball ma tylko 9°, w smaku jest idealnie pełne. Piękna barwa i trwała piana. Ogółem rewelacyjne piwo!
    Attached Files
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    W tytule popełniłem błąd - powinno być Fastball pisane razem. Prośba do moderatora o poprawkę.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Piwo ma 3,8%
      Foto:
      Attached Files
      Last edited by sibarh; 19-01-2013, 17:56.
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        #4
        Pilem to piwo bezpośrednio po fenomenalnej Jiskrze z browaru w Jihlavie, niestety porównanie wypadło słabo, puste i wodniste a różnica w ekstrakcie minimalna. Jiskra to jedno z najlepszych piw jakie kiedykolwiek piłem i najlepszy przykład jak pełne w smaku może być mimo niskiego ekstraktu i małej zawartości alkoholu.
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎