Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jihlavský Radniční, Radniční IPA 1495

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12202

    Jihlavský Radniční, Radniční IPA 1495

    6% alk., 14,95% ekstr. 54 EBU

    Piwo z minibrowaru w Igławie (Jihlava)

    Aromat - bardzo przyjemny, kwaiatowo-owocowy, z nutami chmielu
    Barwa - herbaciana
    Piana - gęsta, trwała
    Wysycenie - umiarkowane w kierunku niskiego
    Smak - minimalnie kwaskowe owoce, wyraźna goryczka, przyjemna żywiczność. Finisz wyraźny, goryczkowy
    Treściwość - odpowiednia

    Bardzo udane piwo, ten minibrowar warzy dobrze. Wypite w Złych Czasach w Pradze
  • karol1000
    Senior
    • 09-2007
    • 1823

    #2
    Udało mi się kupić wersję butelkową. Przeceniona chyba na 15 koron, wiec coś mi śmierdziało starością, tym bardziej że na etykiecie nie wpisana była data ważności.
    Piwo jednak dało się spokojnie wypić.

    barwa: złota
    piana: opada w mgnieniu oka, ale ładnie oblepia szkło
    zapach: aromatyczny chmielowy
    smak: dosyć mało owocowych nutek, szybko wchodzi do akcji silna cierpka i żywiczna goryczka na długo utrzymująca się w ustach. Piwo jak dla mnie dość płaskie ale poprawne
    Attached Files
    LP

    Comment

    • lucifuge
      Senior
      • 11-2009
      • 309

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karol1000 Wyświetlenie odpowiedzi
      Piwo jak dla mnie dość płaskie ale poprawne
      i to jest w sumie najwłaściwsza recenzja tego piwa. Poprawne ale bez szału, głównie przez tępą goryczkę. Dziwny posmak kompotu owocowego no chyba, że mi po obiedzie zostało
      Litrowego peta w cenie 68 koron dostałem w pivotece w Ostravie.

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2837

        #4
        Na etykietce mojego egzemplarza w miejscu gdzie miała być podana data przydatności do spożycia - pusto. W smaku lekki kwasek ( widzę że w opisie Darka podobnie ) - myślałem że już coś "zaczyna je brać" - konstatuję więc że ten typ tak ma. Podobnie w miejscu gdzie zaznaczana jest pojemność ( 0,33l; 0,75l; 1l ) - puste pola. Ogólnie nieźle - nic nie urwało , ale nie było też żadnych wad typu diacetyl.
        Nazwa tego piwa to podobnie jak zawartość ekstraktu to IPA 14,95. Przecineczek mało widoczny, ale obecny.
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎