Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Żurawia 47/49, Spiskowcy rozkoszy [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1302

    Żurawia 47/49, Spiskowcy rozkoszy [zamknięte]

    jeśli miły właściciel sąsiedniego 'antykwariatu' wyrzuci was na zbity pysk
    pocieszenie znajdziecie w 'spiskowcach rozkoszy', czyli kolejnej knajpie
    która nazwę wzięła z kina albo wypożyczalni dvd
    niestety, nie dają tu piwa z kija, za to butelkowych jest przyzwoity wybór
    a co więcej za atak chmielu płaci się nie 12 ale 9 zeta
    czernichowska biała noc kosztowała mnie zaś złotych osiem
    ps. lokal ma bardzo nastrojową toaletę. uwaga, można przysnąć!
    veni, emi, bibi
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Jest info, że zainstalowany został podwójny nalewak. Będzie rotacja. Pierwsze piwo to skucha czyli Antidotum jasne, w kolejce czeka AleBrowar.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Efsien
      Junior
      • 10-2012
      • 3

      #3
      Potwierdzam w imieniu Spiskowców. Mamy podwójny nalewak. Nalewać będziemy rotacyjnie różne niespodzianki Teraz leje się Dunkel i Pilzner z Antidotum (w promocyjnej cenie 7zł).

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Efsien Wyświetlenie odpowiedzi
        Potwierdzam w imieniu Spiskowców. Mamy podwójny nalewak. Nalewać będziemy rotacyjnie różne niespodzianki Teraz leje się Dunkel i Pilzner z Antidotum (w promocyjnej cenie 7zł).
        Szkoda, że wpakowaliście się na taką minę na początek
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Efsien Wyświetlenie odpowiedzi
          Potwierdzam w imieniu Spiskowców. Mamy podwójny nalewak. Nalewać będziemy rotacyjnie różne niespodzianki Teraz leje się Dunkel i Pilzner z Antidotum (w promocyjnej cenie 7zł).
          Efsien - proszę zapoznać się z zasadami tego forum
          Last edited by Pendragon; 11-10-2012, 18:41.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #6
            Lokal ma świetną lokalizację, leją teraz dobre piwa ale mnie jednak nie przekonuje. Ze względu na mało piwne towarzystwo - głównie panienki z których 80% pije kawę i je ciastka siedząc godzinę przy jednej kawie, reszta z butelki albo przelane do szkła-oczywiście z sokiem. Jacyś metroseksualni kolesie, ewentualnie garniaki koncernowe (chociaż akurat Ci wzięli beczkowe więc mają plus).
            Ogólnie bardziej modna kawiarnia ze wszelkimi tego konsekwencjami. Sztuczność.
            Jakoś się źle czuję w takich miejscach. Co nie znaczy, że wiele osób tam się może czuć dobrze.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • dkrasnodebski
              cymbał
              • 05-2003
              • 2316

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
              Lokal ma świetną lokalizację, leją teraz dobre piwa ale mnie jednak nie przekonuje. Ze względu na mało piwne towarzystwo - głównie panienki z których 80% pije kawę i je ciastka siedząc godzinę przy jednej kawie, reszta z butelki albo przelane do szkła-oczywiście z sokiem. Jacyś metroseksualni kolesie, ewentualnie garniaki koncernowe (chociaż akurat Ci wzięli beczkowe więc mają plus).
              Ogólnie bardziej modna kawiarnia ze wszelkimi tego konsekwencjami. Sztuczność.
              Jakoś się źle czuję w takich miejscach. Co nie znaczy, że wiele osób tam się może czuć dobrze.
              Nie Twoja bajka i tyle.
              Mam podobnie.
              Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

              www.radoslawstolar.pl

              Comment

              • kloss
                Senior
                • 03-2003
                • 2526

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie Twoja bajka i tyle.
                Mam podobnie.
                Ale zdajesz sobie sprawę, że Twoja bajka to czyjś koszmar jest?

                A poważnie, to w "Spiskowcach" akurat towarzystwo mi nie przeszkadza, ale w lokalu brakuje mi klimatu.

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #9
                  Jak była cena za lany AleBrowar i Pintę?
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • dkrasnodebski
                    cymbał
                    • 05-2003
                    • 2316

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ale zdajesz sobie sprawę, że Twoja bajka to czyjś koszmar jest?

                    A poważnie, to w "Spiskowcach" akurat towarzystwo mi nie przeszkadza, ale w lokalu brakuje mi klimatu.
                    Dla mnie klimat tworzy właśnie towarzystwo. Jakeśmy czas jakiś temu siedzieli tam razem było super. Samemu nie czułbym się już tak dobrze.
                    Może jednak nie offtopujmy.

                    Lokal czysty, obsługa miła, lokalizacja dobra, ceny jak to w centrum. Jak będą ciekawe piwa i będzie się z kim wybrać na pewno jeszcze zawitam.
                    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                    www.radoslawstolar.pl

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jak była cena za lany AleBrowar i Pintę?
                      Lany Jack się skończył - był po 9. PINTA - Śniadanie podejrzewam, że tak samo 9. Pszeniczne z Antidotum za 7.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • pioterb4
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 4322

                        #12
                        A jak wypadło Antidotum, że zapytam z ciekawości?

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #13
                          Pszenica OK, nie jakieś wielkie halo, zdecydowanie zbyt słodka ale całkiem porządna. Ładnie wchodziła i piło się ją z przyjemnością.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #14
                            Jedyne towarzystwo, jakie mi przeszkadza w knajpie, to dymiące towarzystwo. Dosłownie i w przenośni. Na piwo idę z reguły ze znajomymi - i wtedy na pewno będzie dobrze, a co kto pije w knajpie, to mnie nie interesuje - a jeśli wybieram się sam, to nawet wolę taki kawiarniany klimat, bo nie drażni mnie, że wszyscy wokół drą gęby, stukają się kuflami i śmieją się, a ja nie.

                            Comment

                            • bayern71
                              Senior
                              • 06-2006
                              • 1004

                              #15
                              W piątek i w sobotę Artezan IPA i Kawka z Widawy. Cena za IPA zależna od barmanki (jednego dnia płaciłem 10 a innego 9). IPA świetna, mam nadzieję, że nie skończy się na jednej warce.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎