Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ursa Maior - browar w Bieszczadach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #46
    Co jest złego z czesaniu frajerów? Po to są frajerzy, żeby ich czesać. To tylko i wyłacznie wina frajera, że jest czesany.

    Co wy klub młodego towarzysza socjalisty zakładacie z Zythumem?
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      #47
      Wystarczy napisać swoje zdanie raz, a nie powtarzać je co kilka postów do znudzenia.

      Chcesz kupujesz, nie, to daj na luz.

      Ich ety i ich kapsle to sobie dyktują ceny. Nie są spekulantami. ja na cenach tycj rzeczy się nie znam, ale czas poświęcony na odebranie zamówienia, obsługę sklepu, zapakowanie, wysłanie itp. też podobno kosztuje.

      Ja temat kończę :] pozdrawiam

      btw.Jak ktoś mi da na znaczek pocztowy i poczeka chwilkę czasu to mu wyślę kapsel za free
      Ursa też chyba się obrazi.
      Etykiet na życzenie nie ściągam, bo szkoda mi czasu i nerwów.
      Last edited by dlugas; 27-11-2013, 00:15.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
        Co jest złego z czesaniu frajerów? Po to są frajerzy, żeby ich czesać. To tylko i wyłacznie wina frajera, że jest czesany.
        Dziękuję za szczerość w imieniu wszystkich potencjalnych klientów browaru Nepomucen.

        Też zdziwiła mnie metamorfoza Krzysia. Zawsze pisał, że zamiast bić pianę należy po prostu nie kupować, a tu nagle oburzenie. To pewnie zgubny wpływ rewolucji piwnej, która dotarła i do Świdnicy.

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Dziękuję za szczerość w imieniu wszystkich potencjalnych klientów browaru Nepomucen.
          To było takie luźne nawiązanie do sytuacji sprzed kilku lat jak to kolekcjonerzy próbowali sprzedawać w Żywcu opakowania szklane po musztardzie jako kufle do piwa, po 10zł. Oburzenia jakoś wtedy nie słyszałem.

          aha, no i dobrze wiemy, że etykieta po złotówce to jutro aukcja na allegro po 5zł. Nie oszukujmy się. Tak już było.


          Nepomucen jeszcze nie myśli o etykietach, więc tym bardziej o ich sprzedawaniu czy nie.
          Last edited by jacer; 27-11-2013, 00:47.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • gwzd
            Senior
            • 01-2012
            • 622

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            Bo co - powiedziałem jakąś nieprawdę? Kapsel 4 zł, etykeita 4 zł, a cała butelka z piwem 5,70 zł. nie jest to darcie frajerów?
            Nie. Po prostu browar nie chce tego sprzedawać, a pytających o gratisowe etykiety można odesłać na drzewo podając cenę sklepową.
            Last edited by gwzd; 27-11-2013, 02:12.

            Comment

            • gwzd
              Senior
              • 01-2012
              • 622

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
              Chwali się, że te pokale to rękodzieło, mają fajny kształt, każdy niepowtarzalny, ale niech to ma jakąś normalną pojemność. Taki pokal o pojemności 0,5l kupiłbym, a takich małopraktycznych dziwadeł jak 470 ml, to nie chcę nawet za darmo, szkoda mi zagracać półki.
              470ml to pojemność całkowita, po nalaniu do krawędzi. W sam raz, aby nalać piwo o objętości 0,3-0,35l.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                Co jest złego z czesaniu frajerów? Po to są frajerzy, żeby ich czesać. To tylko i wyłacznie wina frajera, że jest czesany.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Dziękuję za szczerość w imieniu wszystkich potencjalnych klientów browaru Nepomucen.
                Eheh, no tak, warto zapamiętać
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • zgoda
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 3516

                  #53
                  Pani Mario, tak się robi biznesy na piwie. Ja się pilnie uczę żeby za parę lat taplać się w morzu kasiory.
                  Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    #54
                    Skoro piwo z etykietą i kapslem jest tańsze od kapsla i etykiety luzem, to znaczy że bardziej opłaca się zestaw z piwem. Głównym zadaniem browaru jest sprzedaż piwa i nie dziwię się, że nie zdecydowano się na sprzedaż artykułów kolekcjonerskich po 50 gr. Jakby mnie ktoś zapytał czy chciałoby mi się biegać 7 razy w tygodniu na pocztę by wysłać 7 kapsli po złotówce to odpowiedź brzmiałaby nie. Generalnie przypadek kolekcjonerów to ciekawa sprawa. Nie ma sprzedaży artykułów - źle, bunt, brak szacunku dla zbieraczy, chamstwo i rozbój (przypadek Piwoteki), jest handel - wysoka cena, koszenie frajerów. No nie dogodzisz.

                    Comment

                    • wsaczuk
                      Senior
                      • 09-2009
                      • 182

                      #55
                      jakoś nikt z Was nie płacze że sok w KiKu 15 zł kosztuje - to jest dopiero czesanie frajerów.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #56
                        Nie, to eliminowanie złych nawyków.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • zgoda
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 3516

                          #57
                          Połowy piw w KiK nie da się wypić bez soku, ale nie będę im płacił zbójeckich kwot. Popijam colą.
                          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                          Comment

                          • olie
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 777

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                            Połowy piw w KiK nie da się wypić bez soku, ale nie będę im płacił zbójeckich kwot. Popijam colą.
                            A nie lepiej zamówić jakieś z drugiej połowy?

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
                              A nie lepiej zamówić jakieś z drugiej połowy?
                              Nie, bo wtedy nie mógłby narzekać jak to jest źle a wszyscy wokół są winni temu stanowi
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • zgoda
                                Senior
                                • 05-2005
                                • 3516

                                #60
                                Nie znasz się, Jacer. To jest wielkomiejski sznyt, wziąć imperial IPA i do tego sok malinowy.
                                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎