Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nepiwo czosnkowe za pół ceny, podobnie i in aromatyzowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Browar-Besko
    Senior
    • 06-2011
    • 317

    nepiwo czosnkowe za pół ceny, podobnie i in aromatyzowane

    Po co kupować dość drogie piwo czosnkowe, marchewkowe, wiśniowe, śliwkowe, cytrynowe, gruszkowe, jabłkowe itp., skoro można sobie samemu do normalnego piwa dodać wyciśnięty sok z warzyw lub owoców.
    Last edited by Browar-Besko; 31-01-2013, 10:46. Powód: proszę z tytułu usunąć "ne" z wrazu "nepiwo" a przenieść do in
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar-Besko Wyświetlenie odpowiedzi
    Po co kupować dość drogie piwo czosnkowe, marchewkowe, wiśniowe, śliwkowe, cytrynowe, gruszkowe, jabłkowe itp., skoro można sobie samemu do normalnego piwa dodać wyciśnięty sok z warzyw lub owoców.
    Po co kupować gotowe dania skoro można sobie samemu zrobić?Po co w ogóle kupować piwo skoro też można sobie zrobić? Po prostu dla wygody, czy z lenistwa. Skoro się sprzedaje, to znaczy, że jest zapotrzebowanie.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Wpisuję się, żeby dodać sobie ten temat do prenumerowanych.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar-Besko Wyświetlenie odpowiedzi
        Po co kupować dość drogie piwo czosnkowe, marchewkowe, wiśniowe, śliwkowe, cytrynowe, gruszkowe, jabłkowe itp., skoro można sobie samemu do normalnego piwa dodać wyciśnięty sok z warzyw lub owoców.
        Bo:

        1. może ktoś akurat nie miec czosnku w domu,a w sklepie tylko chińskie bezzapachowe
        2. wyciskanie soków jednak męczy

        wystarczy?
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • perłyfan
          Senior
          • 02-2003
          • 1244

          #5
          Ja się boję, że nie wycisnę tak dobrze...
          JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

          Comment

          • kony
            breweriarz
            • 08-2005
            • 1701

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Wpisuję się, żeby dodać sobie ten temat do prenumerowanych.
            Ja też Ale przy okazji mam pomysł na biznes.
            Można by sprzedawać pakiety: piwo + wyciskarka do czosnku, piwo i sokowirówka itd.
            Dla tych co lubią coś przegryźć do piwa może być piwo + tarka do warzyw - wtedy będzie np. piwo z miąższem marchwiowym.

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar-Besko Wyświetlenie odpowiedzi
              Po co kupować dość drogie piwo czosnkowe, marchewkowe, wiśniowe, śliwkowe, cytrynowe, gruszkowe, jabłkowe itp., skoro można sobie samemu do normalnego piwa dodać wyciśnięty sok z warzyw lub owoców.
              Bo tak nakazała Unia. To są unijne warzywa i owoce, z unijnymi aromatami.
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • perłyfan
                Senior
                • 02-2003
                • 1244

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja też Ale przy okazji mam pomysł na biznes.
                Można by sprzedawać pakiety: piwo + wyciskarka do czosnku, piwo i sokowirówka itd.
                Dla tych co lubią coś przegryźć do piwa może być piwo + tarka do warzyw - wtedy będzie np. piwo z miąższem marchwiowym.
                No i piwo pojawiłoby się w wielu warzywniakach :-)
                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                Comment

                • Browar-Besko
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 317

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja się boję, że nie wycisnę tak dobrze...
                  to jeśli dodasz taki sok do piwa filtrowanego, to uzyskasz piwo "niefiltrowane", bo będzie mętne

                  Comment

                  • Mason
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 3280

                    #10
                    A jakby dodać niefiltrowany sok do niefiltrowanego piwa? Piwo podwójnie niefiltrowane! Może być z tego DUPA - Double Unfiltered Pineapple (lub np. Peach) Ale

                    To samo tyczy się pasteryzacji
                    JEDNO PIVKO NEVADI!

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar-Besko Wyświetlenie odpowiedzi
                      to jeśli dodasz taki sok do piwa filtrowanego, to uzyskasz piwo "niefiltrowane", bo będzie mętne
                      A jeśli sok przefiltruje w filtrarce do do filtrowania soków to będzie mieć nadal filtrowane
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • cwirek
                        Junior
                        • 12-2006
                        • 21

                        #12
                        To będzie nic innego jak lekkofiltrowane

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                          Może być z tego DUPA - Double Unfiltered Pineapple (lub np. Peach) Ale
                          Piwo roku 2013
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • genea
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 1515

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                            A jakby dodać niefiltrowany sok do niefiltrowanego piwa? Piwo podwójnie niefiltrowane! Może być z tego DUPA - Double Unfiltered Pineapple (lub np. Peach) Ale

                            To samo tyczy się pasteryzacji
                            Czy w którymś warzywniaku jest już dostępne to piwo ?
                            Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                            Bractwo Piwne

                            Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                            Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                            Comment

                            • wpadzio
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 2645

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czy w którymś warzywniaku jest już dostępne to piwo ?
                              Widziałem DUPĘ na Ursynowie, ale to nie było w warzywniaku. Chyba była nawet jeszcze niefiltrowana. O cenę jakoś nie spytałem, bo byłem po czosnku.
                              Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                              Serviatus status brevis est
                              3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎