Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo i e-papieros

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KajusAnt
    Senior
    • 02-2013
    • 347

    Piwo i e-papieros

    Od sześciu miesięcy nie palę papierosów analogowych. Wcześniej przez ponad dwadzieścia lat wypalałem 25 szt dziennie. Nie wyobrażałem sobie piwa bez papierosa.

    Teraz kiedy nie palę wiem co traciłem. Smak piwa odkrywam na nowo.

    Jeśli są na tym forum e-palacze to proszę napiszcie jak zmieniło się wasze piwkowanie.
  • zerom_ol
    Member
    • 10-2011
    • 50

    #2
    no ja co prawda z mniejszym stażem bo prawie 3 miesiące. W sumaku bardzo dużo się nie zmieniło za to zdecydowanie łatwiej i lepiej czuje aromat. Tylko problem jak się więcej wypije to się chce analoga zapić ale trzeba walczyć. No i nie trzeba marznąć

    Comment

    • KajusAnt
      Senior
      • 02-2013
      • 347

      #3
      I coraz więcej lokali gdzie Cię nie przegonią.

      Comment

      • krasnal45
        Senior
        • 02-2008
        • 421

        #4
        Wystartowałem z e-papierosem od wczoraj, póki co postanowiłem analogi odstawić zupełnie.Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Może nieco inny posmak w ustach( chyba trzeba będzie trochę poeksperymentować z olejkami), ale poza tym niewiele to odbiega od analoga. Co do zmiany smaku, kondycji itd. wypowiem się za jakiś czas. Nie ukrywam że głownym czynnikiem który mnie do tego popchnął były............ koszty palenia oczywiście o zdrowiu nie wspominając.

        Comment

        • zerom_ol
          Member
          • 10-2011
          • 50

          #5
          Oj w pieniądzach jest duża różnica zgadza się. Mi osobiście nie podchodzą liquidy tytoniowe jedynie owocówki. A na czym wapujecie o ile można wiedzieć i gdzie zaopatrujecie się stacjonarnie czy internet ?

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Elektroniczny papieros to jak sztuczna baba, niby to samo, efekt ten sam ale nic i nigdy nie zastąpi prawdziwego/-ej
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • zerom_ol
              Member
              • 10-2011
              • 50

              #7
              no trochę racji w tym jest ale daje inne doznanie od analoga oraz w pewien sposób zmianę nałogu. Ale także odzyskanie tego co utraciliśmy paląc papierosy. Takie przynajmniej jest moje zdanie. No i cena paczki fajek to masakra ja w cenie paki marlboro mam prawie tydzień e-palenia a nie 2 dni normalnego palenia.

              Comment

              • KajusAnt
                Senior
                • 02-2013
                • 347

                #8
                Ja w cenie paczki analogów mam miesiąc wapowania. Zaopatruję w internecie. Wapuję samą bazę 100ml/23zł, przesyłka 7,70 (chyba, że zamawiam za 150zł to bez kosztów przesyłki). Mam też kilka aromatów: piwo, śliwka wędzona i gorzka czekolada. Dodane w odpowiednich proporcjach do bazy dają smak..... no jaki?

                Comment

                • zerom_ol
                  Member
                  • 10-2011
                  • 50

                  #9
                  ja dopiero przymierzam się do tworzenia własnych liquidów w momencie zakupu e-papierosa zakupiłem prawie 200ml więc coś tam jeszcze mam. Gdzie zakupiłeś aromat piwa?

                  Comment

                  • KajusAnt
                    Senior
                    • 02-2013
                    • 347

                    #10
                    inawera.com tam kupuje wszystko.

                    Comment

                    • zerom_ol
                      Member
                      • 10-2011
                      • 50

                      #11
                      szkoda że od inwery nie podchodzi mi ta firma a o aromatach czytałem że są lepsze od aromatów z tej firmy.
                      Ale dzięki za odpowiedz.

                      Comment

                      • krasnal45
                        Senior
                        • 02-2008
                        • 421

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zerom_ol Wyświetlenie odpowiedzi
                        ...... Mi osobiście nie podchodzą liquidy tytoniowe jedynie owocówki. A na czym wapujecie o ile można wiedzieć i gdzie zaopatrujecie się stacjonarnie czy internet ?
                        Kupiłem Volisha Ego3 Crystal2.......jeżeli chodzi o liquidy to jednak tytoniowe 18..... póki co z Milda za 10ml dwie dychy, trochę drogo, ale tak jak pisałem wyżej trzeba poeksperymentować, dolałem dziś nieco cytrynki....... do owocowych jakoś nie mam przekonania, no ale......................... zaopatruję się póki co stacjonarnie, w Tychach praktycznie w każdym markecie są dobrze zaopatrzone stoiska..... a i z tego co widzę zainteresowanie e-papierosami coraz większe......... jest spory też wybór liquidów P1...... po 11zeta za 10ml.........aha............................. piwo smakuje nadal............. niezmiennie
                        Last edited by krasnal45; 24-02-2013, 21:37.

                        Comment

                        • KajusAnt
                          Senior
                          • 02-2013
                          • 347

                          #13
                          Piwo jak i wszystko smakuje o wiele lepiej.

                          Comment

                          • swiera
                            Junior
                            • 07-2011
                            • 26

                            #14
                            powiedzcie mi jak smakuje ten olejek piwo?
                            mi osobiscie w miare idzie to e palenie choc z rana musze zapalic dwa zwykłe ponieważ mam jakos odruch wymiotny po e fajce.

                            a do piwa ?hm jesli pije jedno to ok moze być E lecz jesli jest większa ilosc to analogowy idzie wruch")

                            Comment

                            • KajusAnt
                              Senior
                              • 02-2013
                              • 347

                              #15
                              Wapowałem piwo dr jack i było OK. Tak troszkę jak odgazowany browarek ale do zniesienia jako przerywnik przy stałym wapowaniu smaków papierosowych. Od 1 lutego nie zapaliłem ani jednego analoga i w niczym mi to nie przeszkadza nawet przy piwie. Powodzenia w nie paleniu i wielkie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎