Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nowy Sącz, Wazów 8, Beer Factory [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Paoki
    • 03-2007
    • 13

    Nowy Sącz, Wazów 8, Beer Factory [zamknięte]

    W Nowym Sączu w końcu pojawił się PUB z dużym wyborem piw z Europy jak i piw lanych.
    Wśród piw butelkowych czeskie , niemieckie, polskie lokalne i inne....Ale za to lane zaskakują - jest Twierdzowe lane , Skalak Czeski , ostatnio w sobotę piłem Rześkie lane niepasteryzowane - REWELACJA, po nim zapowiadał się Warniak ...i zapowiada sie na inne
    lane w przyszłości i zwiększany asortyment...SUPER... Jest narazie miejsce nieoznakowane - podobno urzędowo 1,5 mies. czeka się na pozwolenie o SZYLD ??!!?!?@!?@!!?Dawniej w tym miejscu była restauracja U LUISA , jest to na ulicy bliżej poczt głównej....Polecam i jestem tam jak tylko mogę...
  • Tezeusz
    Junior
    • 07-2013
    • 2

    #2
    BF

    Jeżeli dobrze rozumiem chodzi o Beer Factory na Wazowej 8. Również polecam, byłem tam jakoś 2 tygodnie temu i próbowałem lanego Ataku Chmielu z Pinty. Z tego co mówił właściciel to chciał załatwić lane Angielskie Śniadanie również z Pinty, ale czy już jest nie mam pojęcia. Wśród piw butelkowanych pojawiło się nawet piwo o Trapistów. Jeszcze raz polecam.

    Comment

    • danio_145
      Senior
      • 02-2005
      • 723

      #3
      Zajrzałem dziś. Wygląda to wszystko obiecująco. Są standardowo Kormorany, Manufaktura, Bielkówko, jest Pinta, AleBrowar, Zawiercie, są ciekawostki z zagranicy typu Grecja, Turcja, Skalak, Kocour z Czech. Na kranie Grybów niepasteryzowany, Raciborskie, Hey Now. Do podciępia jest jeszcze czwarta beczka. Mam nadzieję, że knajpa na stałe zagości w mieście

      Comment

      • AKrol
        Junior
        • 07-2013
        • 4

        #4
        Re: Beer Factory

        Dziękujemy bardzo za pozytywne opinie dotyczące naszego lokalu, chcieliśmy stworzyć Wam takie miejsce w Nowym Sączu, gdzie będziecie mogli zacząć swoją przygodę z piwem, a my z chęcią podzielimy się naszą pasją i wiedzą na jego temat
        Aktualnie lejemy:
        TWIERDZOWE i ŻYWE, dziś wieczór podpinamy SKALAKA lub MIŁOSŁAWA NIEFILTROWANEGO lub MARCOWEGO, będą również DWA SMOKI.
        Zapraszamy

        Comment

        • otvirak
          Senior
          • 04-2005
          • 766

          #5
          No proszę, a ja właśnie narzekałem, że w Sączu nie ma gdzie pójść na dobre piwo... Jutro zawitam! Mecze można oglądnąć?
          Pozdrawiam!
          niepoprawny czechofil


          Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
          WISŁA MISTRZ!

          Comment

          • AKrol
            Junior
            • 07-2013
            • 4

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika otvirak Wyświetlenie odpowiedzi
            No proszę, a ja właśnie narzekałem, że w Sączu nie ma gdzie pójść na dobre piwo... Jutro zawitam! Mecze można oglądnąć?
            Pozdrawiam!
            Witam,
            Od niedawna jest wyjść gdzie na dobre piwo ;-). Wydarzenia sportowe są emitowane na kanałach Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Family, Canal+ Family2. W lokalu jest nc+ dla firmy, a w ofercie mecze piłki nożnej:
            - Ekstraklasa
            - Liga Angielska
            - Liga Hiszpańska

            Comment

            • AKrol
              Junior
              • 07-2013
              • 4

              #7
              co nowego w Beer Factory?

              Z tego co wiem w sobotę leją:
              - SKALAK
              - VIVA LA WITA
              - PACIFIC PALE ALE
              - DWA SMOKI

              Comment

              • otvirak
                Senior
                • 04-2005
                • 766

                #8
                Przetestowano wczoraj. W Sączu jedyne takie miejsce. Miła i fachowa obsługa. Lany Skalak 13 - coś niesamowitego w naszym grodzie. Nie tylko parasolki i tyskie Czekam na lane nowości z Grybowa!
                niepoprawny czechofil


                Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
                WISŁA MISTRZ!

                Comment

                • mierzwa
                  Junior
                  • 09-2013
                  • 1

                  #9
                  PCz O Beer Factory dowiedzialem sie ze znajomymi przez przypadek a dokladnie przez potykacz wystawiony na jagielonskiej . Z poczatku niezabardzo chcielismy tam zawitac gdyz miejsce kojarzylo nam sie z dawnym barem ktory tam sie znajdowal ale jednak zaryzykowalismy I jestem mile zaskoczony iz w Nowym Saczu pojawil sie pub z tak wielkim, ciekawym I różnorodnym wyborem piw .
                  Ja jestem a wlasciwie mozna powiedziec bylem smakoszem piwa zagranicznego , raczej nieprzepadalem za piwami polskich browarow wrecz je nie uznawalem- do czasu gdy nie zawitalem do Beer Factory. Pani barmanka swietnie nawiazala ze mna kontakt wchodzac w dyskusje ,zadala mi pytania a czemu jednak nie nasze Polskie piwa? Jakie piwa Pan preferuje ? Jakie powino byc piwo aby wedlug pana bylo dobre ,godne polecenia ...?
                  Pani Patrycja bardzo dobrze w trafila moj gust piwa , tak wiec na jednym polskim piwie pszczynskim sie nie skonczylo ;-) Zaskoczyla mnie bardzo milo jej wiedza o ,, piwach"
                  Cenie sobie taka obsluge ktora wie co sprzedaje.....I szanuje klienta

                  Miejsce czyste , przyjemne , eleganskie - to nie zadna kolejna speluna w Saczu jakich nie malo !!!
                  Mila a a przedewszystkim profesjonalna obsluga oraz bardzo fajna atmosfera panujaca w pubie a przedewszystkim bardzo dobre piwa .
                  Napewno odwiedzimy was jeszcze w tym tygodniu I podegustujemy w Polskich piwach .

                  Pozdrawiam

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mierzwa Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pani Patrycja bardzo dobrze w trafila moj gust piwa , tak wiec na jednym polskim piwie pszczynskim sie nie skonczylo ;-) Zaskoczyla mnie bardzo milo jej wiedza o ,, piwach"
                    A czy ta pani Patrycja wyjaśniła skąd pochodziło to piwo? W Pszczynie nie ma browaru.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • danio_145
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 723

                      #11
                      Ta pani Patrycja wie, że to nie z Pszczyny.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        Odwiedozne 01.03. Na kranach były dwa czeskie piwa, jedno z nich to Skalak, drugiego juz nie pomnę. Masa piw butelkowych, pojawia sie też egzotyka, wyhaczyłem m.in Argentynę, z butelkowych Pinta, Ale Browar, Specjały Kormorana i cala masa innych różnych różności. Dowiedziałem sie od barmanaże z beczek rotacyjnie bywa też Grybów - żałowałem, ze akurat go nie było.
                        Zastanowiła mnie tylko cena jakieś Pinty za 11 zł za butelkę, droższa niż w analogicznym lokalu w stolicy.
                        Byłem w sobotę ok 18, bylismy jednymi gośćmi.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #13
                          Tylko 2 krany?

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            widziałem tylko 2 aktywne z czeskimi
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • AKrol
                              Junior
                              • 07-2013
                              • 4

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Odwiedozne 01.03. Na kranach były dwa czeskie piwa, jedno z nich to Skalak, drugiego juz nie pomnę. Masa piw butelkowych, pojawia sie też egzotyka, wyhaczyłem m.in Argentynę, z butelkowych Pinta, Ale Browar, Specjały Kormorana i cala masa innych różnych różności. Dowiedziałem sie od barmanaże z beczek rotacyjnie bywa też Grybów - żałowałem, ze akurat go nie było.
                              Zastanowiła mnie tylko cena jakieś Pinty za 11 zł za butelkę, droższa niż w analogicznym lokalu w stolicy.
                              Byłem w sobotę ok 18, bylismy jednymi gośćmi.
                              Ceny Pint są różne w zalężności od gatunku piwa. W sklepie ceny te wahają się w różnych przedziałach tak samo w różnych lokalach.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎