Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiesław Czuchra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darek99
    Senior
    • 04-2002
    • 2147

    Wiesław Czuchra

    W sobotę zmarł nasz Kolega, długoletni kolekcjoner Wiesław Czuchra z Rzeszowa.
    Będzie brakowało Wieśka, świetny kompan, nigdy w Jego obecności nie było nudno, lubiłem słuchać jak opowiada o eskapadach w poszukiwaniu staroci piwnych.
    Szczere kondolencje dla Rodziny.
    Attached Files
    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
    Epikur z Samos.
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #2
    Brak słów...

    Mamy parę etykiet Haberbuscha od Wieśka i też nie raz jak jeszcze bywaliśmy na giełdach zawsze miło i serdecznie gawędziliśmy...
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Raptem kilkanaście lat różnicy wieku...
      Jak dla mnie jeden z najbardziej imprezowych kolekcjonerów jakich spotykałem na giełdach. Na fotce zamieszczonej przez Darka wygląda poważnie...Aż za poważnie jak na Wieśka. Bynajmniej nie takiego będę go pamiętać.
      Nie będzie już nalewki spod stolika na giełdzie, nie bedzie już Cioci Bakterii na allegro.
      Walnę karniaka Wiesiek za Ciebie
      Cooper
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • KlaudiaCzuchra
        Junior
        • 06-2013
        • 7

        #4
        Witam

        Witam,

        Klaudia z tej strony, córka Wiesia. Jak pewnie wiecie, byłam bardzo związana z Tatą. Był moim najlepszym i najcenniejszym przyjacielem. Z tego też względu jeździłam z Nim często na giełdy. Z większością Jego znajomych z tych kręgów znałam się dobrze.

        Niestety to wszystko prawda - stało się ogromne nieszczęście i wielka strata, Tata zmarł niespodziewanie. Potworny ból i pustka. Czasu nie możemy cofnąć, choć oddałabym wszystko aby był teraz z Nami. Odczuwamy brak Tatusia każdego dnia. Zawsze był pogodny, pełen energii. Ciągle trzymały się Go żarty, na każdym kroku dowcipkował. W Jego towarzystwie uśmiech sam pojawiał się na twarzy.

        Wraz z rodziną dziękujemy za słowa otuchy.

        Pozdrawiam,
        Klaudia
        Attached Files

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ech Wiesiu, znaliśmy się grubo ponad 20 lat.....słowa niczego nie oddadzą.

          Za Ciebie

          Rodzinie szczere wyrazy współczucia
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Rzeszowiak
            Piwny Radykał
            • 04-2009
            • 1596

            #6
            Również ode mnie wyrazy współczucia dla rodziny. A jeszcze rozmawialiśmy na ostatniej giełdzie staroci w Rzeszowie o przyszłych transakcjach. Brak słów, odszedł bardzo wartościowy człowiek.

            Chyba każdy kolekcjoner na podkarpaciu ma w zbiorach eksponaty od Wieśka.

            Comment

            • deMiro
              Junior
              • 08-2008
              • 20

              #7
              Pożegnanie Wiesa

              WIES!

              Myślałem, że to kolejny twój numer, ponieważ zawsze wszystkie twoje numery były mistrzowskie. Jednak w końcu powoli dociera do mnie, że że jednak tak nie jest. Właśnie okazuje się, że jest qrewsko daleko od OK!!! Doprowadziłeś mnie do łez, ale nie tych, których bym chciał.

              Pamiętam jak objechałem z TOBĄ chyba z 500 różnego rodzaju giełd po połowie Bulandy od 1990 roku. A do tego ile strychów? Między innymi ten do, którego wleźliśmy po budzie starego Robura, bo nie było drabiny. To dopiero był pomysł! Takich wspomnień mam setki jak nie tysiące.

              Zawsze było GIT. Zawsze wszystko z fantastycznym humorystycznym sznytem. Zawsze w gronie zajebistych Znajomych... itd.
              Kto teraz na giełdzie będzie naszym guru, kto naszym wodzirejem, kto naszym przewodnikiem?
              Kto na pytanie - "Czy ma Pan coś z lotnictwa" błyśnie odpowiedzią - "mam pocztówkę, Lublin z lotu ptaka".

              To co się stało jest niesprawiedliwe, ale podobno na tym świecie sprawiedliwości nie ma. Gdzie tu jest logika, że tacy ludzie jak TY i w takim wieku odchodzą tak wcześnie? Nie wiem i teraz nie znam na to pytanie odpowiedzi - być może kiedyś je znajdę.

              Mam nadzieję, że dołączyłeś do Witka Pendraka i tam gdzie teraz jesteście już coś zbieracie.

              Nie mam siły pisać więcej, bo te nasze wspólne przygody zasługują na większą rozpiskę więc ŻEGNA CIEBIE z piwnym, ale smutnym pozdrowieniem:
              Miro, Enek, Gucio, Piotrek (Pedro), Sławek (Nowol), Janek, Spid, Greg, Jacek, Dziadek Rysiek i Babcia Zosia oraz cała masa kolekcjonerów z Polski, których nie jestem w stanie tu wymienić za co z góry przepraszam.
              Ponadto: Paula, Misza, Klaudia, Alek oraz mama Urszula i przede wszystkim Rodzice Wiesa - składamy WAM WYRAZY SZCZEREGO WSPÓŁCZUCIA.

              PS. Uroczystości pogrzebowe i msza odbędą się w dniu 27.06.2013 r. w kaplicy na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie o godz. 12:30.
              Przy wsparciu znajomych i kolekcjonerów z Rzeszowa oraz z reszty Polski zamówiony został wieniec. Dodatkowo w piątkowym wydaniu papierowym i internetowym Nowin ukaże się nekrolog z ostatnim pożegnaniem od kolekcjonerów.

              Comment

              • kruger_nr1
                Senior
                • 11-2005
                • 801

                #8
                a jeszcze w Żywcu rozmawialiśmy o Wieśku z kolegami i wspominaliśmy go żałując, że nie ma go z tam z nami...
                kondolencje dla rodziny i przyjaciół !
                a za Wieśka
                Kolekcja puszek piwnych:
                http://puszkikrugera.web-album.org/

                Comment

                • KlaudiaCzuchra
                  Junior
                  • 06-2013
                  • 7

                  #9
                  Dziękuję

                  W imieniu całej rodziny, dziękuję wszystkim którzy przybyli dzisiaj na pogrzebie Taty. Dziękujemy za wszystkie słowa otuchy i wsparcie.

                  Pozdrawiam,
                  Klaudia

                  Comment

                  • pationkin
                    Gość
                    • 01-2003
                    • 74

                    #10
                    Tego Człowieka się nigdy nie zapomni a mnie brak słów -pochlam głowę i nic nie mówię - Wiesiek będziesz w mojej pamięci zawsze

                    Comment

                    • wizura
                      Senior
                      • 01-2007
                      • 199

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KlaudiaCzuchra Wyświetlenie odpowiedzi
                      W imieniu całej rodziny, dziękuję wszystkim którzy przybyli dzisiaj na pogrzebie Taty. Dziękujemy za wszystkie słowa otuchy i wsparcie.

                      Pozdrawiam,
                      Klaudia
                      Niestety nie mogłem być na pogrzebie, ale Wiechu na mnie popatrzył z góry i usprawiedliwił ( zdrowaśka i piwo było w Jego intencji) Zawsze była chemia giełdowa między Rzeszowem a Radomiem, te dziwne aukcje etykiet, których nigdy nie było - albo osobisty odbiór na radomskiej giełdzie, te strofy wierszy zachęcające do udziału w giełdzie. Będzie brak mi Ciebie - mój KUMPLU, ale jak się spotkamy na szlaku piwnym w niebie, to walniemy browara i św. Pieter do nas się dołączy !!!

                      Comment

                      • KlaudiaCzuchra
                        Junior
                        • 06-2013
                        • 7

                        #12
                        Dziękuję

                        Wizura, dziękuję. Każde słowo jest cenne.

                        Bardzo brakuje Nam Taty, co dzień czuć pustkę w domu. Jego codzienne wygłupianie się, obracanie w żart niektórych sytuacji. Odeszła cała radość która towarzyszyła Nam każdego dnia. Koszmarny czas nastał. To już 11 dni...


                        Pozdrawiam,
                        Klaudia

                        Comment

                        • wizura
                          Senior
                          • 01-2007
                          • 199

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KlaudiaCzuchra Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wizura, dziękuję. Każde słowo jest cenne.

                          Bardzo brakuje Nam Taty, co dzień czuć pustkę w domu. Jego codzienne wygłupianie się, obracanie w żart niektórych sytuacji. Odeszła cała radość która towarzyszyła Nam każdego dnia. Koszmarny czas nastał. To już 11 dni...


                          Pozdrawiam,
                          Klaudia
                          Klaudia, czas leczy rany, ale Wiechu ma tam fajnego kumpla w osobie Lecha Brewińskiego z Lublina i na bank w niebie się nie nudzi, tylko bajerują anielskie istoty i wkręcają je w zbieranie etykiet z motywem anioła np. Breslau Engelhard(t) - spoko na bank tak jest

                          Comment

                          • pizmak666
                            Senior
                            • 12-2006
                            • 1898

                            #14
                            Ja dowiedziałem się dopiero dziś.
                            Szkoda, że już nigdy nie pogadamy na żywieckiej giełdzie o birofiliach z Podkarpacia..
                            Szczere kondolencje dla całej rodziny.
                            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                            Comment

                            • KlaudiaCzuchra
                              Junior
                              • 06-2013
                              • 7

                              #15
                              Dziękujemy. Chociaż minęło już 117 dni, to wszystko nadal trzyma mocno, tak jakby zdarzyło się wczoraj. Koszmarna pustka...



                              http://www.imagebanana.com/view/d51epiic/DSCF28194.JPG

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎