Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Włochy (Sardynia), Sassari, Via Predda Niedda 32, P3 Brewing

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    Włochy (Sardynia), Sassari, Via Predda Niedda 32, P3 Brewing

    Browarek rzemieślniczy powstał w 2012 roku, a mieści się na dalekich przedmieściach Sassari w wielkiej dzielnicy przemysłowej. Z centrum dojeżdża tu autobus linii PN, krążąc wśród magazynów, przedsiębiorstw i marketów. (co 40 min. w dni powszednie, 5 razy dziennie w weekendy). Pewnym utrudnieniem jest fakt że wszystkie ulice noszą tą samą nazwę Predda Niedda a wyróżnia je tylko numeracja.
    Niestety, nie miałem szczęścia. Przy pierwszej wizycie około godziny 19 zastałem zamkniętą bramę. Innego dnia około 14, brama była otwarta, okna w budynku uchylone, lecz drzwi nikt nie otwierał pomimo wyraźnego na nich napisu by dzwonić. Może mieli sjestę? Obejrzałem więc tylko firmowy szyld z buchającym parą starym parowozem. Może ktoś z browarbizowiczów będzie miał więcej szczęścia przy pobycie na Sardynii.

    Fotki w galerii:

    Last edited by dadek; 19-09-2013, 13:12.
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)Może ktoś z browarbizowiczów będzie miał więcej szczęścia przy pobycie na Sardynii.
    (...)
    A czy kolega umawiał się na wizytę u nich? Jeżeli nie, możesz mieć jedynie żal do siebie.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      #3
      Nie mam żalu ani do siebie ani do nikogo innego. Umawiać mogę się w Niemczech, Czechach, lub innych krajach słowiańskich. Włoskiego nie znam, a we Włoszech znajomość angielskiego nie jest powszechna, tym bardziej że i ja nim władam w zakresie mniej niż podstawowym. Poza tym dysponowałem jedynie adresem browaru.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        We Włoszech, w browarach, rozmawiam po niemiecku. Próbowałeś?
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4568

          #5
          No na to nie wpadłem. Gdy angielski jest tu mało znany ani mi przez myśl nie przeszło, żeby próbować po niemiecku.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎