Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kinnegar, Rustbucket Rye Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Kinnegar, Rustbucket Rye Ale

    PIANA: gęsta choć niezbyt gruba. Dosyć równomierna i drobna.

    NAGAZOWANIE: jedynie w mocnym popołudniowym slońcu i to zaraz po nalaniu z dużej wysokości udalo się dostrzec i nawet uwiecznić na zdjęciu naturalne CO2. Chwilę po zrobieniu kilku fotek bąbelki zniknęły bezpowrotnie.

    KOLOR: mętne, ciemne złoto, podobnie jak w pale ale. Może nawet nieco ciemniejszy.

    SMAK: już po odkapslowaniu piwa poczułem cytrusowy zapach a przelatująca pszczoła (czy tam osa, kij jej w oko) wyłapała te cząsteczki zapachowe i wylądowała na flaszce. Myślę że jej zmysł powonienia był znacznie skuteczniejszy od mojego. Kubki smakowe potwierdziły wcześniejsze doznania zapachowe. Goryczka nieduża, dobrze zgrana z resztą. Alkohol 5,1 %. Niefiltr z naturalnym osadem i nagazowaniem.

    OPAKOWANIE: kolejna z ładnych i prostych graficznie etykiet z tego browaru. Utrzymana wraz z jednobarwnym kapslem w pomarańczowej „cytrusowej” kolorystyce pasującej w sumie również do koloru tego piwa.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎