Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrewDog, Moshi Moshi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DonZ
    Senior
    • 03-2013
    • 303

    BrewDog, Moshi Moshi

    Piwo w stylu American Pale Ale uwarzone na 15 rocznicę założenia wytwórni Moshi Moshi Records o zawartości alkoholu 5,2%.

    Piana: Niewysoka, beżowa ze średnimi pęcherzami, szybko się redukuje.
    Kolor: Bursztynowe klarowne, lekko opalizujące.
    Aromat: Z butelki wyczuwalne słodkie owoce tropikalne, mango, liczi. W szkle owoce tropikalne do tego lekka nuta chmielowo-ziołowa przyprawiona szczyptą aromatów żywicznych. Trochę karmelu i słodowych nut ziarna
    Smak: Wytrawne ze średnią chmielowo ziołową goryczką i lekkim grejpfrutowym finiszem, odrobinę wodniste w smaku. Goryczka bez kontry słodowej przez co wrażenie jest spotęgowane, wysycenie średnie do niskiego.

    Generalnie sesyjne piwko, przyjemne pijalne i dobre ale po za etykietą nie ma szansy czym zapaść w pamięć. Ot takie jak powinno być w każdym sklepie.
    Last edited by sibarh; 22-06-2014, 18:24.
  • meszek0009
    Senior
    • 04-2014
    • 247

    #2
    Kolor : Ładny, czysty bursztyn.
    Piana : Niezbyt wysoka, ale niesamowicie trwała i pozostająca grubą, gęstą warstwą na szkle.
    Zapach : Owoce tropikalne i żywiczność, dochodzi lekka brzoskwinia. W miarę ogrzewanie uwidacznia się słodowy aromat o biszkoptowo - miodowym (?) charakterze. Przyjemny i dosyć intensywny zapach.
    Smak : Mocna goryczka, chmielowa, z lekko wytrawnym, grejpfrutowym finiszem. Ja tam czuję wyraźnie tą słodową podbudowę, bardzo porządna. Generalnie w smaku odzwierciedlenie zapachu - słodkie owoce i przebijająca żywiczność. Wszystko zbalansowane, lekkie i pijalne.
    Wysycenie : Średnie, odpowiednie.

    Bardzo dobre piwo, może jakoś rzeczywiście nie zapadnie w pamięć szczególnie, ale jest dosyć ciekawe, te słodowe aromaty i smaki mnie zaintrygowały. Ale za 19 zł (sic!) za 0.33 to raczej na raz, do posmakowania.

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Foto:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎