Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brú, [Little Island] Kenmare Irish Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Brú, [Little Island] Kenmare Irish Pale Ale

    Blady ejl podpisany nazwą browaru Little Island Brewing Company który nie wykluczam w chwili pisania tego postu iż może być jedynie browarem kontraktowym. Ratebeer.com w jego przypadku nie pisze nic o kontraktacji co wskazywało by na browar samodzielny. Kształt butelki i etykiety sugeruje rozlew piwa w wytwórni cydru w Armagh która to również konfekcjonuje w identycznego kształtu butelki i etykiety piwa z browaru Brú w irlandzkim Trim.

    PIANA: dosyć biała, gęsta skonstruowana z drobnych bąbli. Na początku gruba ale szybko opadająca, głownie na powierzchni a później przy brzegach szklanki. Piwo jednak w momencie gdy to piszę było dosyć dawno otworzone i mogło się znacznie rozgazować.

    NAGAZOWANIE: praktycznie żadne. Ilość zauważonych bąbli można policzyć na palcach obu rąk.

    KOLOR: jasne, słomkowe złoto. Bardzo klarowne. Typowy dla masowych lagerów.

    SMAK: zupełnie nie pasujący mi do bladego ejla a w zasadzie do ejla w ogóle. Słaba chmielowa goryczka schodzi zupełnie na drugi plan, dominuje natomiast dosyć wyraźny słodowy smak. Taki smak mi bardzo pasuje i dlatego piwo uznam za udane. Mimo to określenie go jako pale ale wydaje mi się dziwne ale ekspertem nie jestem. Alkohol bardzo „sesyjny” bo w ilości 5 procent.

    OPAKOWANIE: jak już wcześniej wspomniałem butelka i krój etykiety identyczny jak w piwach browaru Brú co może sugerować jakiś związek z nim. Bardzo ładna etykieta z wizerunkiem czapli. Kapsel bez nadruku.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎