Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielka Brytania, Londyn, 8 Almond Street, Partizan Brewery

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • purc
    Senior
    • 02-2009
    • 650

    Wielka Brytania, Londyn, 8 Almond Street, Partizan Brewery

    Minibrowar na szlaku Beer Mile w Bermondsey około 10 minut od Kernel Brewery. Tak jak pozostałe 4 browary na tym szlaku, czynny jest tylko w soboty /11-17/. Ponieważ Kernel ostatnio zamyka się już o 14 , mamy wystarczająco dużo czasu , by odwiedzić Partizana.
    Niestety czeka nas rozczarowanie. Nie ma żadnej sali, gdzie można by usiąść. Jest tylko kilka ławek przy murze i 1 prosta ławeczka tuż przy wejściu. Jednak w przypadku deszczu - zjawisku nader częstym w Londynie - cały tłum tłoczy się na małej przestrzeni pod dachem przy nalewaku. Tak było tym razem. Krany to kolejne rozczarowanie - były tylko dwa, z czego jeden po chwili był nieczynny, a z drugiego leciało piwo o temperaturze około 5 st /indagowany na tę okoliczność barman stwierdził - a bo jak mamy cieplejsze , to się za bardzo pieni/. Na szczęście były jeszcze butelki w temperaturze otoczenia. Na pewno nie są to piwa klasy Kernela, ale kilka dało się wypić z przyjemnością /wyjątkiem był X-Mild i nawet 5% mu nie pomogło/.
    Ogólnie - można wpaść po Kernelu na chwilę, aby potem udać się do BrewByNumbers i Ansbacha.
    Last edited by purc; 17-05-2014, 02:21.
  • LIMOP
    Junior
    • 07-2014
    • 2

    #2
    Musiales trafic na dziwny dzien. Normalne w Partizan sa 4 krany ze swierzymi piwami. Ja jestem tam czestym bywalcem i musze przyznac ze jest mi tam lepiej niz w The Kernel.
    A wystroj i miejsce do picia?, pamietaj ze jest to browar a nie bar.

    Comment

    • Pub_Browariat
      PiwBiz
      • 07-2013
      • 221

      #3
      100th Brew

      Witam,

      Zapraszam Was do krótkiej relacji z tego, co przygotowaliśmy jako Browariat na okoliczność setnej warki w Partizanie:

      Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.


      Pozdrawiam
      Robert

      Comment

      • fidoangel
        Senior
        • 07-2005
        • 3489

        #4
        Fotki obejrzałem ale jak byś coś więcej na ten temat mógł napisać...
        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

        Comment

        • Pub_Browariat
          PiwBiz
          • 07-2013
          • 221

          #5
          100th Brew

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
          Fotki obejrzałem ale jak byś coś więcej na ten temat mógł napisać...

          Witam,

          Na okoliczność setnej warki, Partizan uwarzył specjalne piwo Stout Porter, rozlał je do stu butelek 0,33l i zaprosił osoby zaprzyjaźnione do ich udekorowania. Każda indywidualnie zdobiona lub opakowana butelka zostanie w tę sobotę wystawiona na charytatywną aukcję w galerii nieopodal browaru. My jako jedyny polski pub współpracujący z nimi również zostaliśmy zaproszeni do tej akcji i zrobiliśmy drewnianą skrzynkę, której drogę od samego początku można prześledzić na załączonych zdjęciach. Zobaczymy, czy w sobotę znajdzie nabywcę. Myślę, że ma spore szanse na to, po tym jak zobaczyłem kilkanaście innych projektów. Muszę się dowiedzieć, czy będzie możliwość zakupu piwa ( etykieta jest zrobiona ), jeśli tak, to postaramy się przynajmniej skrzynkę sprowadzić do nas.

          Pozdrawiam
          Robert

          Comment

          • Pub_Browariat
            PiwBiz
            • 07-2013
            • 221

            #6
            Kernel + Partizan

            Witam,

            Jeśli chcielibyście spróbować Kernela z kranów nie opuszczając Polski, to od 6-go do 12-go listopada będziemy obchodzić w Browariacie nasze pierwsze urodziny. Mamy kilka beczek, ofertę butelkową + najnowsze warki Partizana i inne znakomite piwa. Zapraszam, Robert

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎