Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

potrzebna pomoc - przechowywanie, magazynowanie i transport piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • qwertu
    Junior
    • 06-2014
    • 3

    potrzebna pomoc - przechowywanie, magazynowanie i transport piwa

    potrzebowałabym pilnie osoby, która pracuje/pracowała w hurtowni, bądź innym miejscu, gdzie można spotkać się z przechowywaniem, magazynowaniem i transportem piwa puszkowego i butelkowego. Chodzi mi m.in. wymiary standardowych skrzynek do piwa, ile mieści się na euro palecie piwa puszkowego a ile butelkowego, jak są one zabezpieczane, czy są jakieś specjalne wymogi co do przechowywania i transportu piwa, jakie dokumenty są potrzebne przy tych czynnościach i wszystkie inne ważne w tym temacie informacje będę wdzięczna za każdą odpowiedź
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Wymiary skrzynek na butelki masz tutaj.

    Comment

    • nikita_banita
      Senior
      • 06-2003
      • 1363

      #3
      Na palecie Euro wchodzą 63 zgrzewki piwa puszkowego - po 9 zgrzewek na warstwie - co daje 1512 sztuk na palecie. Wyjątek to piwo z browaru Łomża - dają jedną warstwę więcej czyli 72 zgrzewki x24 szt.
      Na palecie Euro wchodzi 40 transporterów z piwem (0,5l) co daje nam 800 sztuk piwa na palecie. Większość browarów ma jednak paletę do skrzynek o większych wymiarach (120x100) i wówczas na paletę wchodzi 50 transporterów do piwa co daje nam 1000 sztuk piwa na palecie.

      Comment

      • qwertu
        Junior
        • 06-2014
        • 3

        #4
        dzięki wielkie za pomoc ! na pewno się przyda

        Comment

        • onufry22
          Junior
          • 07-2007
          • 19

          #5
          Czy tylko tyle masz pytan?

          Comment

          • qwertu
            Junior
            • 06-2014
            • 3

            #6
            nie to są te, które przyszły mi do głowy. Potrzebuję jak najwięcej informacji dotyczących opakowań w jakich przewozi się i przechowuje piwa butelkowe i puszkowe, systemu magazynowania, i transportu. Nigdy nie miałam z tym styczności, więc nie wiem do końca jakie konkretne pytania zadać. Dzięki raz jeszcze za pomoc

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎