PDA

Wersja pełna: : Szewska 21, Multi Qlti Tap Bar

lizergowy
14-07-2014, 00:56
Witam!
Mam przyjemność poinformować, a w zasadzie na razie zaanonsować kolejne miejsce z dobrym piwem. Zamierzamy wystartować już w sierpniu, także termin nie jest jakiś odległy. Obecnie trwa remont lokalu. W skrócie, to będzie 20 kranów, tak żeby każdy mógł coś dla siebie wybrać. Piwa będą rotować, także myślę, że nudy nie będzie. Jak ktoś korzysta z FB to zapraszam na nasz profil: https://www.facebook.com/multiqlti?fref=ts
Kiedy będziemy pewni dokładnej daty otwarcia, oczywiście poinformujemy wszystkich także w tym temacie. Do zobaczenia wkrótce w MQTB!

Antylop
14-07-2014, 06:34
Jakie piwa będziecie mieli w ofercie ?
Browary rzemieślnicze, kontraktowe, koncerniaki,
smakołyki w stylu Mikkellera czu To Øl ?

lizergowy
14-07-2014, 09:30
Rzemieślnicze i kontraktowe jak najbardziej, koncernowe nie. A "smakołyki", oczywiście też będą!

e-prezes
14-07-2014, 09:50
Ciekawa nazwa usera przedsięwzięcia. Oby nie skończyło się na upodobaniu do LSD i innych fajnych substancji. Akurat wybieram się w tym czasie do dawnej stolicy to zlustruje temat. :stout:

lizergowy
31-07-2014, 22:26
Znany jest już termin otwarcia, zaczynamy 9 sierpnia o godzinie 20:00! Zapraszamy wszystkich serdecznie!

lizergowy
10-08-2014, 12:51
Aktualna lista kranów:
-Zawiercie Bursztynowe
-Dr Brew Australian Weizenbock
-Kaltenecker Chopper IPA
-Lindemans Kriek
-Artezan Pozor Pozor
-Brew Dog Punk Ipa
-Pinta Atak Chmielu
-Dupont Saison
-Kormoran Śliwka w Piwie
-Ale Browar Rowing Jack
-Birbant Red Aipa
-Mikkeller Black
-Podgórz Siostra Bożenka
-Wąsosz Terrence
-Twigg May Day
-Zarzecze Pils
-Ursa Maior Rzeźnik
-Bednary Stout

donM
16-08-2014, 12:52
Mała aktualizacja:

1 Zawiercie - Bursztynowe
2 Dr Brew - Australian Weizenbock
3 Beskydsky Pivovarek - Summer Strong Ale
4 Artezan - Pacyfic Pale Ale
5 Brew Dog - Punk IPA
6 Pinta - Czarna Dziura
7 Pinta - Atak Chmielu
8 Dupont - Saison
9 Kormoran - Wiśnia w Piwie
10 Raciborskie - Rżnięte
11 Ale Browar - Rowing Jack
12 Birbant - Red Aipa
13 Mikkeller - Black
14 Lwówek - Jankes
15 Podgórz - Galaktyka Piwnix
16 Twigg - May Day
17 Kormoran - Irish
18 Raciborskie - Jasne
19 Ursa Maior - Rzeźnik
20 Podgórz - Borówkowe Pole (serwowane na azocie)

pysznepiwo
19-08-2014, 12:51
Aktualizacja na kranach :
http://img.tapatalk.com/d/14/08/19/una6y6ap.jpg

e-prezes
19-08-2014, 22:05
Lokal taki trochę bez klimatu. Gdyby nie ten wielokran to nie byłoby po co wchodzić.

leona
20-08-2014, 10:20
Ciekaw jestem czy motyw z plakatów rozwieszonych na mieście świadomie nawiązuje do logo PSPD? :p

lizergowy
21-08-2014, 21:20
Ciekaw jestem czy motyw z plakatów rozwieszonych na mieście świadomie nawiązuje do logo PSPD? :p
Dziewczyna która projektowała dla nas logo i plakaty, na pewno do dziś nie wie, że istnieje coś takiego jak PSPD ;-)
A jak już tu jestem to dopiszę że pojawił się u nas na kranie:
Ciechan - Wyborny
Na Jurze - Stout
Lucky Bastard - Saison

lizergowy
04-09-2014, 14:44
Krany na dziś:
Miłosław Marcowe
Fortuna Czarne
Pracownia Piwa Dwa Smoki
Lwówek Jankes
Brew Dog Jack Hammer
Jan Olbracht Powrót Króla
Dr Brew Black IPA
Nymburk Pepinowa Desitka
Kormoran Śliwka w Piwie
Raciborskie Jasne
Permon P.A.P.A
Pinta Dymy Marcowe
Hornbeer Caribbean Rumstout
Ursa Maior Royzbawiony
Na Jurze Jurajskie z Ostropestem
Pinta Oki Doki
Podgórz Galaktyka Piwnix
Ale Browar King of Hope
Ciechan Miodowe
Twigg Black Rob

leona
16-09-2014, 10:08
Lokal taki trochę bez klimatu. Gdyby nie ten wielokran to nie byłoby po co wchodzić.
Jak bez klimatu? Klientela to w większości młode, jędrne studentki. W sam raz żeby przy kufelku pocieszyć starcze oko :D

e-prezes
16-09-2014, 14:46
Dalej uważam, że bez. Wolę Strefę i Omertę, czy nawet No Iron czy inne miejsca ze znanymi ludźmi za barem.

ElDesmadre
18-09-2014, 11:24
Jedni wolą pooglądać jędrne studentki, inni znanych ludzi - wybór w każdym razie jest ;)

Zybex
18-09-2014, 12:28
Moim zdaniem rozplanowanie wnętrza tego lokalu nie zapewnia komfortu psychicznego, co ma duży wpływ na wytworzenie klimatu. Najmniej szczęśliwym rozwiązaniem jest umiejscowienie lady barowej. Bar znajduje się bowiem naprzeciwko drzwi wejściowych, w niewielkiej odległości. Po wejściu nie ma czasu ani miejsca na zdjęcie kurtki, rozejrzenie się, spokojne zapoznanie się z ofertą itp. Odczuwam to tak, jakby piwo serwowano mi w przedpokoju :) Przypuszczam, że gdy interes się rozkręci, problemem stanie się mieszanie się strumienia osób wchodzących czy wychodzących z tymi, które składają zamówienie lub siedzących/stojących przy barze.

Gdy siedzę przy barze, nie czuję się pewnie mając drzwi wejściowe kilka kroków za plecami. Nie chodzi tu o ryzyko, że np. ktoś wpadnie i dźgnie mnie nożem w plecy (choć i tego nie można wykluczyć). Jest to uwarunkowane psychologicznie: jeżeli nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, podświadomie za przyjazne nam miejsca uznajemy (i wybieramy) te, w których jest możliwość kontrolowania wzrokiem stref potencjalnie niebezpiecznych.

Stoliki w otwartych oknach są fajne, do czasu aż ktoś po paru piwach wyleci - a jest dosyć wysoko.

Do oferty i obsługi nie mam zastrzeżeń. Jak będzie coś fajnego na kranie pewnie wpadnę nieraz, ale z ww. powodów nie wydaję mi się, że będzie to miejsce na dłuższe nasiadówki.

sienioo
18-09-2014, 14:25
Chyba właściciele mocno się reklamują, bo artykuł jest na Interii. Przy okazji w artykule są inne Multitapy wymienione. Jest w artykule też błąd - 219 gatunków piwa w hipermarkecie:stout:

KonstantyStary
21-09-2014, 18:29
Dalej uważam, że bez. Wolę Strefę i Omertę, czy nawet No Iron czy inne miejsca ze znanymi ludźmi za barem.

Zrobiłem sobie taki mały rajd. Odwiedziłem trzy nowopowstałe wielokrany..Tap House, Viva La Pinta i w/w Multi Qlti. I wg tej wlaśnie kolejności ustawił bym je w rankingu wielokranów w okolicach rynku (od najgorszego do najlepszego..TapHouse -rewelacyjna lista na kranach..ale..ogrom błędów na spisie piw (Hey Now -Browar Bednary itp ;) ) , leniwa obsługa majaca gdzieś czy czegoś potrzebujesz czy nie. Ważniejsze są plotki miedzy nimi i z kumplami. Totalny brak klimatu. pusto, zimno. Szkoda, Jedynie ogromny szacunek do Pracowni pozwolił mi dokonczyć jedno pwo. VivaLaPinta- klimat lepszy. fajny ogródek. jest w karcie sporo pozycji do zjedzenia w miarę przyzwoitych cenach..duzo ludzi - w końcu to Floriańska. Nazwy piw na kranach-to lubię. Minusem były braki na liście kranów..puste wiersze jakoś tak dziwnie wyglądały..obsługa średnia. Sporo ludzi, głośno i turystycznie:) No i Multi Qlti. Pierszy zauważalny minus to te schooooody. Lokal trochę podobny po Pauzy na Floriańskiej. bardzo miła obsługa..a to juz 3/4 sukcesu. Doradzająca, żartująca...az mi się stare czasy w Omercie przypomniały. Lista piw-dla każdego od Fortuny Po Podgórz i rewelacyjny RIS z Hornbeer. Sporo zakamarków..aha i świetnie ukryta palarnia...tam mi się najbardziej podobało. houk.

krokodyl1
23-09-2014, 15:57
ogrom błędów na spisie piw (Hey Now -Browar Bednary itp ;)

też zwróciłem na to uwagę...to kwestia flamastrów (!!!), które zostają na tablicy do tego stopnia, że pod kątem (czyli od okna) widać stare podpisy

lizergowy
25-09-2014, 23:23
Mała aktualizacja:

1-Raciborskie Jasne
2-Pinta Imperium Atakuje
3-Pracownia Piwa Dwa Smoki
4-Szał Piw Kejter
5-Nomad AK-47
6-Pinta Apetyt na Życie
7-Kingpin Berserker
8-Ale Browar Rowing Jack
9-Spirifer Tourmalet
10-Reden Ale Mozajka
11-Du Bocq Saison 1858
12-Rohozec Skalak Malina
13-TO OL Goliat
14-Gościszewo Pils Hallertauer Mittelfruh
15-Bratcice Svetly Lezak
16-Pinta Atak Chmielu
17-Szał Piw Śrup
18-Dzik Perry
19-Dr Brew American IPA
20(azot)- Wąsosz Sean

Antylop
04-10-2014, 14:52
Jak bez klimatu? Klientela to w większości młode, jędrne studentki. W sam raz żeby przy kufelku pocieszyć starcze oko :D

Ja tam wolę poznawać takie studentki niż tylko cieszyć oko :)

Antylop
04-10-2014, 15:00
Czy ktoś wie co obecnie jest na kranach ?

lizergowy
04-10-2014, 16:50
1 Wąsosz Pomorzanin
2 Racibórz Jasne
3 Perun Jasny Grom
4 Bednary Ambergris
5 Sint Jozef Limburgse Witte
6 Reden Pyszny Wyrób
7 Pinta Imperium Atakuje
8 Reden Mc Farmer
9 Dr Brew American IPA
10 Litovel Miodowe
11 Ale Browar HBC 342
12 Pivovaria Rarytas
13 Brewfist X-RAY
14 Gościszewo Hallertau Mandarina Bavaria
15 Reden Żniwa Chmielarzy
16 Pinta Atak Chmielu
17 Szał Piw Śrup
18 Nomad Pelikan
19 Nomad Valecnik
20 (azot) Wąsosz Sean

lizergowy
09-10-2014, 16:05
Na dziś:

1 Miłosław Marcowe
2 Racibórz Jasne
3 Dr Brew American Witbier
4 Bednary Ambergris
5 Lindemans Kriek
6 Reden Pyszny Wyrób
7 Pinta Imperium Atakuje
8 Reden Mc Farmer
9 Birbant White AIPA
10 Birbant Black AIPA
11 Ale Browar HBC 342
12 Pivovaria Rarytas
13 Brewfist X-RAY
14 Mikkeller Black Hole
15 Wąsosz Sir Arthur
16 Pinta Atak Chmielu
17 Ale Browar Hop Sasa
18 Nomad Pelikan
19 Nomad Valecnik
20 Ale Browar Ortodox Stout

lizergowy
18-10-2014, 19:21
Na dziś wieczór:

1- Racibórz Jasne
2- Wąsosz Polka
3- Artezan Preparat
4- Bednary Ambergris
5- Ziegler Brau Pils
6- Kingpin Berserker
7- Szał Piw Jasny Dynks
8- Witnica Lubuskie Wiśniowe
9- Podgórz Siostra Bożenka
10- Artezan Czarne IPA
11- Ale Browar HBC 430
12- Olimp Hera
13- Brewfist X-RAY
14- Mikkeller Black Hole
15- Wąsosz Sir Arthur
16- Kingpin Rocknrolla
17- Marble / Emelisse Earl Grey IPA
18- Pinta Oto Mata Ipa
19- Dzik Perry
20- Bednary Łowickie Stout

lizergowy
31-10-2014, 15:33
Aktualizacja!

Krany:

1-Krakonos Lezak
2-Nymburk Postrizynske
3-Witnica Lubuskie Malinowe
4-Pinta Dyniamit
5-Kingpin Rocknrolla
6-Pracownia Piwa Hadra
7-Pinta Viva La Vita
8-Dr Brew Summer Ale
9-Raduga Nosferatu
10-Podgorz Luzy Rajtuzy
11-Reden Żniwa Chmielarzy
12-Bednary Łowickie Amber Ale
13-Lindemans Faro
14-Harviestoun Ola Dubh 18
15-Dogfish Head / Birra del Borgo My Antonia
16-Reden Mc Farmer
17-Ale Browar Hop Sasa Wet Hop
18-Ale Browar Naked Mummy
19-Dzik Cydr
20 (azot) Olbracht Królewskie Tajemnice

DaemooN1985
07-11-2014, 10:28
wczoraj piłem Pyskatego Trolla za 9 zł

lizergowy
28-11-2014, 16:19
Krany, aktualizacja:

1-Racibórz Jasne
2-Krakonos Tmave
3-Kormoran Irish
4-Morland Old Crafty Hen
5-Primator Weizenbier
6-Ale Browar Crazy Mike
7-Kingpin Berserker
8-Pinta A Ja Pale Ale
9-Dr Brew American Witbier
10-Brew Dog Jack Hammer
11-Kormoran Warmińskie Rewolucje
12-Lindemans Faro
13-Artezan Preparat
14-Hornbeer Vladimir P
15-Pinta Grodziskie 4.0
16-La Trappe Dubbel
17-Dr Brew Sunny 83
18-Birra del Borgo Hoppy Cat
19-Marble Lagonda
20-Kopyra/Widawa Kawka

Marchi
06-12-2014, 13:41
Bardzo lubię to miejsce. Ostatnio jest to najczęściej odwiedzany przeze mnie lokal w mieście, bo jakoś do Vivy mnie nie ciągnie, gdy wiem, że nie ma ogródka, a do Tap House zawsze nie po drodze. I wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że MQ pracuje dwóch barmanów, którzy jak tak dalej pójdzie to odstraszą mnie od tego miejsca. Jeden jest mocno nieogarnięty, nie ma dynamiki barmana, w tym tygodniu nieomal straciłem cierpliwość i wyszedłem z baru. Czekanie circa 7-8 min na pytanie "co nalać?", gdy w całym lokalu są dwie osoby?! Ale to pół biedy, z tym da się żyć. Większym problemem jest drugi dżentelmen, który jest po prostu chamem, pokazującym na każdym kroku jak bardzo ma wyje**ne zarówno na klienta jak i pracę. Ostatnio przebił wszystko, gdy mój kumpel spytał się o jedno z piw, a ten odwrócił się plecami, burknął - "ciemne" i odszedł. No kur...

Nie da się ukryć, że we wszystkich innych tapach w Krk obsługa jest bardziej zajawiona piwem i lepiej się zna na rzeczy, ale to samo w sobie mi nie przeszkadza, jednak tolerowania chamstwa ze strony barmana przekracza moją cierpliwość. Jeden Pan Barman (bodaj najniższy) i dziewczyny są super, ale pozostałych dwóch dżentelmenów z obsługi utrudnia bądź wręcz obrzydza wizytę.

Vortex
06-04-2015, 13:07
wspomnienia z lokalu pozytywne, na plus możliwość zdegustowania piwa w mniejszej objętości, co finansowo jest do przyjęcia. Objętości: 0,15; 0,3; 0,5l. Na kranach większość stanowią piwa polskich rzemieślników, ale są i piwa z Czech i inne - ja załapałem się na Thornbridge'a. Butelkowo oceniam całkiem nieźle. Lokal całkiem spory, naprzeciwko łazienek wyodrębniona palarnia, ale niestety dym jest wyczuwalny w przyległej części pubu z siedzeniami. Jeżeli chodzi o obsługę to trafiłem na sympatyczne panie.

e-prezes
30-05-2017, 20:36

I zmieniam zdanie! Będąc ostatnio faktycznie jakby mniej ludzi (bo w tygodniu), ale jak zawsze za barem profesjonalnie. Dzięki otwartej klatce schodowej miły przeciąg w czasie upałów. Chyba 20 kranów z czego 2 czeskie i przekrój polskiego kraftu. Jak się operuje w okolicach Rynku to chyba najlepsze miejsce.

Antylop
31-05-2017, 05:45
I zmieniam zdanie! Będąc ostatnio faktycznie jakby mniej ludzi (bo w tygodniu), ale jak zawsze za barem profesjonalnie. Dzięki otwartej klatce schodowej miły przeciąg w czasie upałów. Chyba 20 kranów z czego 2 czeskie i przekrój polskiego kraftu. Jak się operuje w okolicach Rynku to chyba najlepsze miejsce.

Zgadzam się, choć zawsze lubiłem to miejsce.
Przychodź tam ze mną jak ostatnio a będzie Pan zadowolony ;)

e-prezes
31-05-2017, 08:03
Gdyby wszystkie interesujące mnie lokale były na Ontap byłoby łatwo wybrać marszrutę po mieście. A tak wybór czasem przypadkowy. Gdyby nie Ty pewnie bym nie wdepnął. Bliżej dworca bywam w innych lokalach, a okolice Rynku jakoś za bardzo przeładowane turystami.

Antylop
31-05-2017, 09:18
Gdyby wszystkie interesujące mnie lokale były na Ontap byłoby łatwo wybrać marszrutę po mieście. A tak wybór czasem przypadkowy. Gdyby nie Ty pewnie bym nie wdepnął. Bliżej dworca bywam w innych lokalach, a okolice Rynku jakoś za bardzo przeładowane turystami.

Dlatego do Multi trzeba wpadać zaraz po otwarciu :)

e-prezes
20-10-2017, 16:05
Dlatego do Multi trzeba wpadać zaraz po otwarciu :)

Chciałem, ale dziś o 15 lokal nie był gotowy na otwarcie. Jakiś remont?