Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolekcja podstawek i puszek.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kerry1987
    Junior
    • 02-2011
    • 17

    Kolekcja podstawek i puszek.

    Witam. Chciałem się Wam pokazać swoją stronkę poświęconą głównie podstawkom piwnym, w mniejszej części puszkom, a na dniach dojdzie też zbiór żelowych naklejek na nalewaki/medaliony. Obecnie na stronie znajduje się 528 polskich podstawek. Zagraniczne podstawki pojawią się na dniach. Posiadam sporo podstawek na wymianę, która jestem zainteresowany - to samo dotyczy żelowych naklejek. Miłego oglądania oraz zapraszam do wymiany. pozdrawiam Artek z Łodzi.


  • Mafar
    Senior
    • 04-2003
    • 1262

    #2
    Gdzie masz swoje duble podstawek do wymiany ??
    Polakom gratulujemy Brackiego

    Gdy rozum śpi budzą się demony

    Comment

    • solfernus
      Senior
      • 08-2004
      • 1025

      #3
      Bardzo fajna stronka. Szczególnie podobały mi się puszki bo w podstawkach brak tego czegoś :-) W czasie gdy większość kolekcjonerów birofilii zbiera kapsle Ty masz "hopla" na punkcie puszek. I to zagranicznych! Wcale nie zbierasz polskich puszek?
      Szczerze podziwiam bo wiem ile to zajmuje miejsca. Sam wyniosłem pełny karton po TV na strych
      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

      Comment

      • kerry1987
        Junior
        • 02-2011
        • 17

        #4
        Stronka

        Dzisiaj wrzuciłem 145 podstawek zagranicznych. Z polskich puszek mam ok 50-60sztuk, starych, ciężko dostepnych tak mnie się wydaje, bądz które mają dla mnie jakąś wartość. Posiadam puszki z ok 50 krajów ze świata. Swoimi puszkami udekorowałem już jeden cały Pub w Łodzi, bo niestety dwa pokoje jak się okazało to jednak zbył mało miejsca Ale przynajmniej nie trafiły one "pod buta" lub na złom Na dniach będzie coraz więcej podstawek, i z Polski i z zagranicy

        Comment

        • solfernus
          Senior
          • 08-2004
          • 1025

          #5
          Tak na moje oko powinieneś zająć się bardziej puszkami na poważnie i zrobić na stronie podział na państwa. Prędzej można by było coś znaleźć.
          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎