Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

St. Mel’s, Spring Bock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    St. Mel’s, Spring Bock

    Drugie z Seasonal Series tego browaru. Bardzo do tej pory rzadko praktykowany tutaj gatunek piwa czyli koźlak. Rzadki również i w moich pitych do tej pory gatunkach piw więc raczej trudno będzie mi porównać go do innych tego typu piw jakie piłem. W zasadzie z irlandzkich kojarze jedynie podwójnego koźlaka jaki warzy browar White Gipsy.

    PIANA: gęsta, puszysta ładna. Po zrobieniu jednak zdjęcia znikła tak niespodziewanie że wystarczyła chwila nieuwagi i obecnie jest po niej jedynie biała obrączka z lekką mgiełką pośrodku szklanki.

    NAGAZOWANIE: wydaje się po pierwszym większym łyku nieduże. Ilość bąbli gazu w piwie również to potwierdza.

    KOLOR: ciemne, miodowe złoto. Mętny nieco.

    SMAK: wydaje się dosyć treściwe. Słodkawe, karmelowe. Czuć jakby lekki posmak, jak ktoś już wcześniej gdzieś w recenzjach napisał, skuna czyli taki konopno-ziołowy ale to moje bardzo amatorskie wrażenie. Z pewnością nie jest ona tak wyraźny jak w piwach z nazwą konopi gdzie posmak ten miał być główną atrakcją. Przy kolejnym łyku łapię też jakby aromat piwa wędzonego w typie Schlenkerla ale delikatniej. Alkohol 5,6%

    OPAKOWANIE: etka w zasadzie nie wyróżniająca się niczym od poprzednich z tego browaru. Kapsel golas.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎