Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ukraina, Odessa, Marszała Howorowa 10 W, Rathaus Brau.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bastion
    PremiumUżytkownik
    • 10-2006
    • 1123

    Ukraina, Odessa, Marszała Howorowa 10 W, Rathaus Brau.

    Одесса, Rathaus Brau, ул. Маршала Говорова, 10-в

    Kolejny z mikrusów odeskich, mieści się w niewielkim kompleksie nowo zbudowanych niskich bloków, w niewielkiej odległości na południe od ścisłego centrum miasta.
    Wejście znajduje się od ulicy Zooparkowej.

    To typowy browar restauracyjny, który powstał w 2014 roku.
    Urządzenia pochodzą od niemieckiej firmy Brau Konzept GmbH.

    Wystrój lokalu typowo klubowy, kilka ekranów TV, na których lecą mecze, jest też mała scena na występy muzyczne.
    Do siedzenia miękkie kanapy w surowym klimacie o gołych ścianach.
    Mimo wszystko brak jakiejś przytulnej atmosfery.
    Menu takie sobie, niezbyt rozbudowane ze zdecydowaną przewagą przekąsek piwnych niż ''konkretnych'' dań.

    Urządzenia browarku widoczne są przez szybę, włącznie z warzelnią o jednorazowym wybiciu 500 l
    Podczas naszej wizyty o dosyć wczesnej jeszcze porze, byliśmy jedynymi gośćmi.
    Dwoje młodych barmanów było z gatunku ''ja nic nie wiem, nie można, nie ma.. itd''
    Goście albo mieli zlew na wszystko, albo może skacowani, w każdym razie konwersacja była pod górkę.

    W karcie trzy rodzaje piwa:
    Svietłoje, Temnoje i Irlandskoje.
    W rzeczywistości dostępne były dwa: Jasne i Irlandzkie.

    Jasne faktycznie było wręcz cytrynowej barwy, (nie przypominam sobie kiedy ostatnio takie piłem) do tego przegazowane i dosyć puste w smaku.
    Irlandzkie smakowało jak taki porządniejszy lager, ale też nie rzucało na kolana.
    Również mocno zgazowane.
    Na takie pytania jak o zawartość ekstraktu goście robili wielkie oczy.
    Na mój gust jasne to taka max.11-tka, natomiast Irlandzkie może 12 z hakiem mogło mieć.

    Cena piw:
    Jasne 23,25,50 UAH za 0.33, 0.5, 1l
    Irlandzkie i ciemne 25,28,56 UAH za te same pojemności.

    Z tego co słyszałem w ostatnim czasie zaczęli sprzedawać również piwo w petkach.
    Nie ma etykiet, szkła, ale są podstawki.

    Generalnie tak sobie, a piwo dosyć przeciętne.
    Otwarte codziennie w godz. 12.00 - 24.00 a w weekendy chyba nawet do drugiej w nocy.

    Dwie fotki:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎