Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Besiekierz Rudny 50, Salio Browar&Restauracja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Besiekierz Rudny 50, Salio Browar&Restauracja

    Uwielbiam takie miejsca....obiekt położony na wsi, dojazd do Salio zwykłą polną ubitą drogą.
    jest to kompleks z hotelem, restauracją i stadniną oraz browarem działającym od XI 2017.
    Obiekt jest w trakcie wykończania elewacji po zaadoptowanych wcześniej budynkach.
    Jedna sala restauracja jest połączona z barem, przez szyby jeden widok na halę jeździecką, w innym miejscu tor treningowy dla koni.
    Na kranach obecne były 4 piwa: Pils, Porter, Christmas Ale oraz Coffee stout. Można je zakupić na wynos w czteropaku w butelkach 0.33l.
    Browar posiada już wszystkie gadgety czyli szkło, kapsle, etykiety, podstawki.
    Serwowana kuchnia jest bardzo smaczna, z łakomstwa zamówiliśmy aż 4 dania, średnia cena za obiad dla 2 osób to 50 zł z napojami więc pod tym względem jest ok.
    Obsługa bardzo miła i sympatyczna.

    fotki:




    Zdecydowanie miejsce warte odwiedzin, tym bardziej, ze z A2 jest rzut beretem (zjazd Zgierz-Kutno, kierunek Kutno)
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    A sprawdziłeś, czy piwa rzeczywiście są warzone na miejscu?

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
      A sprawdziłeś, czy piwa rzeczywiście są warzone na miejscu?
      Jeszcze dwa tygodnie temu na FB, "Browar Salio" pisał, że nie są to ich piwa.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #4
        No właśnie, obiecali, że poinformują, więc ja bym się tak nie podniecał nowym browarem.

        Comment

        • Maremali
          Senior
          • 05-2002
          • 1953

          #5
          W ostatnią niedzielę zajechałem odwiedzić ten przybytek. Prezentuje się przednie, niestety obsługa to wielkie nieporozumienie. Byliśmy tam po 16.oo usiedliśmy przy stoliku na tarasie przed wejściem głównym z zamiarem zjedzenia obiadu. Obłożenie na zewnątrz było tak ok. 50%, wewnątrz znacznie mniejsze. Po kwadransie oczekiwania zjawiła się kelnerka z kartą dań, przyniosła menu i nawet nie raczyła spytać czy coś do picia chcemy . Po następnym kwadransie przynosząc dania do sąsiedniego stolika, przy okazji poinformowała nas, że zaraz koleżanka przyjdzie przyjąć zamówienie. Na kolejny kwadrans już nie starczyło nam cierpliwości. Podszedłem do baru i zamówiłem piwka na wynos. Były cztery do wyboru, po 6zł za 0,33 i nawet łaskawie etykiet nie raczyli nakleić.
          http://maremali.web-album.org/

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4312

            #6
            Na wynos, ale czyje? Dało się zorientować, czy produkcja odbywa się na miejscu?

            Comment

            • Maremali
              Senior
              • 05-2002
              • 1953

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
              Na wynos, ale czyje? Dało się zorientować, czy produkcja odbywa się na miejscu?
              Zapewniali, że to ich piwa. Między tankami nie było mi dane spacerować.
              http://maremali.web-album.org/

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4312

                #8
                Hm, nic nie ma na fb, stronie, etc. Mieli podobno poinformować o warzeniu. Czyli dalej nic nie wiadomo.

                Comment

                • Maremali
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1953

                  #9
                  Przejrzałem foty, które porobiłem szajsungiem i chyba cosik jest w tankach, bo są różne wskazania na busolach.
                  http://maremali.web-album.org/

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    #10
                    Być może, ale dziwne, że wcale się nie chwalą ani nie reklamują swojej produkcji.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #11
                      Ponownie się skontaktowałem z przyszłym browarem Salio. Według ich zapewnień, browar ma ruszyć z produkcją w ciągu najbliższego miesiąca.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ponownie się skontaktowałem z przyszłym browarem Salio. Według ich zapewnień, browar ma ruszyć z produkcją w ciągu najbliższego miesiąca.
                        Czeski film nadal trwa. Obecnie nawet ich strona na FB została zlikwidowana.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #13
                          Jak to? Jest https://www.facebook.com/SalioBrowarRestauracja

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Hmm. Przez kilka dni mój FB nie znajdował ich profilu. Dzięki.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • Prusak
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 4312

                              #15
                              Śledzę jakiś czas o cały czas ostatni wpis 19 kwietnia. Po co w ogóle zakładać fb w takim przypadku? Zresztą, nie dotyczy to tylko Salio...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎