Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Plac Teatralny 1, Wielokran

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    Lublin, Plac Teatralny 1, Wielokran

    Nowy lokal Browaru Zakładowego. Plusy: lokalizacja w centrum, otoczenie CSK (choć wielu architektura tego budynku wcale nie musi się podobać, ale na pewno można mówić o oryginalności rozwiązań), sporo miejsca, wyraźnie piwny charakter, nie restauracyjny.
    Minusy: zero kameralności, dizajn w samym wnętrzu lokalu do bólu typowy, jak w wielkomiejskim multitapie. Do minusów zaliczyłbym też miażdżącą przewagę propozycji z Zakładowego nad jednym czy dwoma piwami dodatkowymi, funkcjonującymi jako ozodobniki, ale w końcu skoro to lokal browarowy, to wszelkie narzekania byłby nie na miejscu.
    Pozostałe informacje dotyczące konkretnych piw goszczących na dziesięciu kranach można znaleźć na ontap. Lokal ma też profil fb.
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    #2
    Mam w miarę podobne wrażenia. Podobało mi się dojście do lokalu (długa całkiem fajna ulica z kamienicami idąca od Starego Miasta, dobry dojazd do PKP). Sam lokal w sensie wystroju mnie rozczarował. Mam już dosyć takich samych dokładnie wszędzie lokali, marzy mi się jakaś odmienność a nie jedna nudna sztanca.
    Piwa dobre, toalety czyste. Jednak dla mnie za nudne miejsce i gdybym mieszkał w Lublinie to wpadała bym tam jedynie okazjonalnie na szybkie piwko.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #3
      Korci mnie, żeby dorzucić opinię o znacznie przyjemniejszej atmosferze w dawnym lokalu "U Fotografa", "Wielokran" to już to, nie zawsze rozwój musi oznaczać coś lepszego.

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
        Minusy: zero kameralności, dizajn w samym wnętrzu lokalu do bólu typowy, jak w wielkomiejskim multitapie.
        Mam podobne odczucia po jednorazowej wizycie. Nie jest to niestety lokal gdzie chciałbym posiedzieć dłużej przy piwie. Brak klimatu.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
        Jednak dla mnie za nudne miejsce i gdybym mieszkał w Lublinie to wpadała bym tam jedynie okazjonalnie na szybkie piwko.
        Ja będę sie tam pojawiał, bo jest to jedyny lokal w Lublinie gdzie można się napić dobrych lanych piw zagranicznych.

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4312

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja będę sie tam pojawiał, bo jest to jedyny lokal w Lublinie gdzie można się napić dobrych lanych piw zagranicznych.
          To akurat prawda, kwestią jest tylko to, jakie będą piwa i jak długo.

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4312

            #6
            I jeśli chodzi o te lane piwa zagraniczne, jak się okazuje, są na jednym kranie i to zazwyczaj albo helles albo pils. Jeśli o mnie chodzi, zupełnie mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, jaka to ulga (jeśli już tam trafię), kiedy się patrzy na pozostałe pozycje i przy każdej (tak!) jest albo IPA (PA) albo "american". Nic ponadto. Każdy profiluje się wedlug własnego uznania, ale dla mnie to patologia.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎