PDA

Wersja pełna: : FORUM W PODRÓŻY

marcopolok
06-01-2002, 14:13
Czyli internet za płotem:)
Dodawajcie adresy knajpek internetowych!!!
To bardzo pożyteczny wynalazek jak się czeka np. na pociąg.
Wpadłem na ten pomysł bo właśnie siedzę w takowej i mi się nie nudzi:)

Pierwsza lokalizacja Dworzec Główny PKP we Wrocławiu.
0,5h - 3zł
piwa niestety nie podają:(

Andi
08-01-2002, 20:27
uwazam ze w tym sensie juz nie ma problemöw.na kazdym kroku bywa dostep do Internetu.
juz wspominalem o tym krötko przed wyjazdem do Polsli i juz po przybyciu na miejsce 2 czy 3 razy zameldowalem sie na Forum.
Uwazam ze jezeli tylko ktos chce to znajdzie dostep ale niestety wiekszosc uzytkowniköw jest bardzo szczesliwa jak tylko moze sie oderwac od sluzbowegoPC i wiecej do tego kramu nie zagladac.:D

zythum
09-01-2002, 07:43
Coś w tym jest. Jak się stuka w to urządzenie osiem godzin to jak się może, to się unika tego sprzętu. Ja w domu nie mam nawet komputera, ale chyba się kiedyś wybiorę do kawiarenki żeby zobaczyć jak to jest. W Warszawie jest ich multum, w zasadzie nie ma sensu opisywać adresów bo wystarczy w jakąkolwiek stronę od Dworca Centralnego się udać i w promieniu kilku przystanków tramwajowych na pewno coś będzie.

Krzysiu
09-01-2002, 08:31
Ja używałem (sporadycznie) laptopa i komórki, ale to kosztowna zabawa. Teraz mnie nie stać.

maryhh
09-01-2002, 08:51
ja na szczęście oprócz pracy mam możliwość skorzystania z sieci u brata.
musze powiedzieć, że fajnie czasem wskoczyć na forum po całym dniu pracy:D

adam16
09-01-2002, 10:12
zythum napisal/a
Coś w tym jest. Jak się stuka w to urządzenie osiem godzin to jak się może, to się unika tego sprzętu. Ja w domu nie mam nawet komputera, ale chyba się kiedyś wybiorę do kawiarenki żeby zobaczyć jak to jest. W Warszawie jest ich multum, w zasadzie nie ma sensu opisywać adresów bo wystarczy w jakąkolwiek stronę od Dworca Centralnego się udać i w promieniu kilku przystanków tramwajowych na pewno coś będzie.
Tylko ostrzegam, ceny w centrum stolicy są oszałamiające. Tuż przy Centralnym brali w październiku 3zł za 20 min. U mnie w Rudzie, za godzinę płacę 2,50.

pjenknik
09-01-2002, 10:18
W Zakopanem na Krupówkach w firmowej Interia.pl za 15 minut 6 złoty, jeszcze kolejka była!

adam16
09-01-2002, 10:30
pjenknik napisal/a
W Zakopanem na Krupówkach w firmowej Interia.pl za 15 minut 6 złoty, jeszcze kolejka była!
To już nie jest normalne

SAIMIR
09-01-2002, 15:16
4 zł - 1h.
W całej Bydgoszczy.
Bez kolejek.

Marusia
09-01-2002, 15:51
Korzystałam z kafejek jak siedziałam w Łodzi. Była tam nawet oferta 1,5 za godzinę, ale w mało klimatycznej wielkiej sali, więc wolalam chodzić do takiej za 4 zł, za to z muzyką i przyciemnionym światłem:)

zythum
09-01-2002, 21:32
a ja siedzę w takiej warszawskiej (kino ochota) za , za min. Warszawa to zlodziejskie miasto, tu nie da sie żyć

Krzysiu
10-01-2002, 09:20
W Świdnicy równo 3,50/h, szósta godzina gratis.

Zythum - kwota, którą płacisz, jest rzeczywiście porażająca.

Kudłaty
10-01-2002, 09:41
Ja byłem tylko raz w kawiarence, zazwyczaj stukam w klawiature w domu. We Wrocławiu są ceny ok 4 zł za godzine.
Ale nie wiem czy podają piwo. Kolega mówił, że był w takowej więc się go spytam :)

Krzysiu
10-01-2002, 09:53
Jest tylko jedna znana mi mordownia internetowa - ****.
:) :) :)

celt_birofil
10-01-2002, 09:55
forumowiczom, którzy żyć nie mogą bez piwa:
--------------------------------------------------------------------------------
"e-pub. Internet Cafe & Bar"
ul. Partyzantów 44 (Centrum Batory (za Mc. Donald's), trasa w kierunku na Szczyrk)
43-300 Bielsko - Biała
tel. (0-33) 821-34-97
http://www.epub.com.pl/

lany Żywiec, butelkowy Hevelius (czasami)

zythum
10-01-2002, 10:13
Originally posted by Krzysiu
W Świdnicy równo 3,50/h, szósta godzina gratis.

Zythum - kwota, którą płacisz, jest rzeczywiście porażająca.

oczywiście miało być 2,5, niestety komputer przy którym siedziałem miał starte litery i w ogóle słabo działała klawiatura. Podają Lecha za 4,5 za 0,5l, można też kupić kanapki za 2,5PLN.

Radegast
10-01-2002, 23:15
Ja jeno raz byłem w kafejce internetowej. Miejsce to miało koło przejścia Świdnickiego we Wrocku, wydusili ode mnie jakieś chyba 2 zl za 0,5h. A piwo to tam piłem ale swoje i to z ukrycia:D

maryhh
06-02-2002, 08:33
marcopolok napisal/a

Pierwsza lokalizacja Dworzec Główny PKP we Wrocławiu.
0,5h - 3zł
piwa niestety nie podają:(

tez tu jestem:)
to mój pierwszy raz w kawiarence:D

FORUM uzależnia:cool:

celt_birofil
06-02-2002, 08:37
Originally posted by maryhh
FORUM uzależnia:cool:
Czyżby FORUMOHOLIZM ???:D To jest nas przynajmniej dwóch...;)

slavoy
06-02-2002, 10:35
Hehe! Ja też podczas pobutu w Krakowie musiałem wydać te cztery zyle za chociaż pół godziny na forum:D

celt_birofil
06-02-2002, 13:06
Przy szosie przelotowej ze Śląska w stronę Szczyrku (rogatki Bielska-Białej) ulokował się MediaMarkt, gdzie życzą sobie tylko 2 złote polskie za godzinkę niewątpliwej przyjemności :p

Klosterkeller
06-02-2002, 22:53
dla forumbantów pierwsza h za frajer

Kudłaty
07-02-2002, 09:15
Czy to prawda? I kim ty jesteś chłopcze?

adam16
07-02-2002, 09:49
Originally posted by Kudłaty
To cheba ktosik z ****-a.

adam16
07-02-2002, 09:51
W mojej ulubionej kawiarence teraz promocja. W ferie 2zł za godzinę.

maryhh
07-02-2002, 10:05
Kudłaty napisal/a

hehe "stary" sie odezwał:D

yemiołka
07-02-2002, 17:33
Klosterkeller napisal/a
dla forumbantów pierwsza h za frajer

trzymam za słowo, chłopcze! :D

Klosterkeller
08-02-2002, 00:06
lepiej raz zobaczyć niż sto razy usłyszeć - przekonaj się . Kudłaty, nie masz daleko.

yemiołka
08-02-2002, 07:33
Klosterkeller napisal/a
lepiej raz zobaczyć niż sto razy usłyszeć - przekonaj się . Kudłaty, nie masz daleko.

ups...
prorok czy co??! :D

Klosterkeller
08-02-2002, 08:08
dzisiaj :impreza: + to co lubi Justysia.

yemiołka
08-02-2002, 08:24
Klosterkeller napisal/a
to co lubi Justysia.

siano czy trawka???

Klosterkeller
08-02-2002, 12:07
trawka, prosto od krowy.

ART
08-02-2002, 12:58
bardzo proszę żebyście mieli na względzie fakt iż korzystając z forum z publicznie dostępnego komputera narażacie się na pewne niebezpieczeństwo.

MUSICIE więc pamiętać o kilku sprawach:
a) żeby mieć w opcjach ustawioną opcję "logować automatycznie" na NIE
b) jeśli kończysz posiedzenie na forum to koniecznie WYLOGUJ SIĘ
c) sprawdź czy WYLOGOWANIE zadziałało poprawnie (na stronie głównej forum (na dole) powinien znajdować się formularz logowania) jeśli tak nie jest, sprawdź w opcjach czy jest spełniony warunek z punktu a)
d) jeśli wylogowanie dalej nie chce zadziałać, zamknij wszelkie otwarte okienka przeglądarki i usuń wszystkie pliki z katalogu c:windowscookies (jeśli system operacyjny to Windows) - nie zakłóci to w żadnym stopniu działania komputera (przy okazji zostanie troche oczyszczony) i sprawdź czy to załatwiło sprawę.

jeśli mimo zastosowania powyższego nie da rady wylogować się, skontaktuj się ze mną proszę, postaram się natychmiast zareagować (możliwe że wtedy trzeba będzie zmienić hasło dostępowe).

talrasha
08-02-2002, 13:04
Korzystałam z kafejek jak siedziałam w Łodzi. Była tam nawet oferta 1,5 za godzinę, ale w mało klimatycznej wielkiej sali, więc wolalam chodzić do takiej za 4 zł, za to z .........
W całej Łodzi z tego co się orientuję ceny nie przekraczają 4 zł za godzinę. W wielu cafejkach 5 godzinka gratis. Co do piwa to najlepiej wziąć je ze sobą.

celt_birofil
16-03-2002, 07:44
Originally posted by celt_birofil
forumowiczom, którzy żyć nie mogą bez piwa:
--------------------------------------------------------------------------------
"e-pub. Internet Cafe & Bar"
ul. Partyzantów 44 (Centrum Batory (za Mc. Donald's), trasa w kierunku na Szczyrk)
43-300 Bielsko - Biała
tel. (0-33) 821-34-97
http://www.epub.com.pl/

lany Żywiec, butelkowy Hevelius (czasami)
A godzinka klikania w klawisze ???
W tygodniu od 10-15: 3 złote !!!, godziny "szczytu" - 4 złote

maslak
20-03-2002, 19:33
<i>Ja używałem (sporadycznie) laptopa i komórki, ale to kosztowna zabawa. Teraz mnie nie stać.<b>Krzysiu</b></i>
Powoli taki luksus staje się w Polsce osiągalny, a to za sprawą telefonów obsługujących pakietową transmisję danych GPRS. Zaletą tej technologii jest naliczanie opłat za ilość pobranych/wysłanych danych, a nie za czas trwania połączenia. W Plusie www.plusgsm.pl można kupić np. S45, aparat ten dostępny jest też w Erze, jednak, GPRS w tej sieci jest jeszcze w fazie testów, choć korzystać z niego można. Także Krzysiu teraz będzie Cię stać! :)

uwolnic_orke
21-03-2002, 09:18
Chyba jeszcze nie, bo Krzysiu używa Ericsona R320, z którym na razie nie zamierza się rozstać.
Powiedział mi to osobiście :D

Kudłaty
21-03-2002, 11:57
Coś podobnego:), może jak Ciebie uwalniał?

miesien_piwny
21-03-2002, 17:39
maslak napisal/a
Powoli taki luksus staje się w Polsce osiągalny, a to za sprawą telefonów obsługujących pakietową transmisję danych GPRS. [/B]

Tyle, że na razie u nas ta "technologia" nadaje się jedynie do pogadania na chacie czy ewentualnie napisania na forum, które nie ma za dużo grafiki. Jakby przyszło ściągać coś dużego, to i rachunki rosłyby w kosmos.

PS. Sorki, że się wtrącam.

Krzysiu
22-03-2002, 09:44
GPRS jest dobry, jak się bawisz pocztą, a nie jak ściągasz strony WWW - to jest multum bajtów walonych w te i wewte. Zwłaszcza, jak przegląda się forum :D

miesien_piwny
23-03-2002, 01:01
Krzysiu napisal/a
GPRS jest dobry, jak się bawisz pocztą, a nie jak ściągasz strony WWW - to jest multum bajtów walonych w te i wewte. Zwłaszcza, jak przegląda się forum :D

A ja i tak w sumie uważam, że net przez komórkę jest dla burżujów. Po co sprawdzać pocztę przez laptopa, jak można to zrobić normalnie, w domciu czy pracy. A już nawet jak kogoś stać na internet w takiej formie, to może sobie najzwyczajniej w świecie zadzwonić i też będzie dobrze :)

Krzysiu
23-03-2002, 06:38
Co to znaczy - dla burżujów? Rozumiesz, co gadasz? Bo mam wrażenie, że nie. Spróbuj pomyśleć trochę głową, a nie tylko mieśniem piwnym.

Może zdradź mi tajemnice - jak ściągnąć i wysłać pocztę np. w pociągu? Ciągniesz za sobą kabel z domu?

miesien_piwny
23-03-2002, 11:33
Krzysiu napisal/a
Co to znaczy - dla burżujów? Rozumiesz, co gadasz? Bo mam wrażenie, że nie. Spróbuj pomyśleć trochę głową, a nie tylko mieśniem piwnym.

Może zdradź mi tajemnice - jak ściągnąć i wysłać pocztę np. w pociągu? Ciągniesz za sobą kabel z domu?

O jezu, spokojnie. Juz nic nie mówie. Wcale się nie dziwię, że... Zresztą nie ważne. Żegnam chlodno.

maslak
24-03-2002, 14:19
Niezupełnie miseieniu :) . Wyobraź sobie że jesteś na wakacjach, albo jedziesz pociągiem (jedziesz oczywiście nie w Polsce, chyba że chcesz podarować laptopa i komóre żulom pociągowyn) i chcesz zobaczyć co słychać na Forum, albo ściągnąć pocztę, a w okolicy nie ma stacjonarnego kompa z internetem. W tej sytuacji GPRS jest idealny.

maslak
24-03-2002, 14:21
Niezupełnie Krzysiu :), ceny idą w dół. Jeszcze trochę i możliwe będzie też ściąganie FORUM :).

Przedwczoraj Idea udostępniła GPRS. Można też kupić 8310 z "jedyne" 999zł. :(

maslak
24-03-2002, 14:23
aa jeszcze jedno. Do sprawdzenia poczty wystarczy sam telefon z WAPem. Taką usługę oferuje np wp.pl . Wchodzimy na wap.wp.pl , logujemy się i mamy dostęp do naszego kąta.