Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Giełda w Lublnie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Perła
    Gość
    • 10-2002
    • 14

    Giełda w Lublnie

    Czy ktoś może wie o Giedzie w Lublinie.To nie musi byc duża giełda,małe spotkania kolekcjonerów.itp.Proszę sozybką odpwoiedź.Pozdrawiam Perła
  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    #2
    Nie słyszałem o czymś takim. Chyba że Behemoth coś o takowej wie. Podejrzewam, że jedyna miejsce, to giełda staroci przy Wojewódzkim Domu Kultury. A że tam trafiają się najrózniejsze cuda niewidy (raz widziałem figurkę, kilka dni wcześniej skradzioną paręnaście kilometrów od Lublina), to i dla birofili może się trafić coś oryginalnego.

    Comment

    • behemoth
      Senior
      • 12-2001
      • 248

      #3
      Niestety też nie słyszam o giełdzie w Lublinie. Ostatnia odbyła się kilka lat temu w Chatce Żaka. Lubelscy kolekcjonerzy faktycznie spotykają się na giełdzie staroci przy WDK (ostatnia niedziela miesiąca). Można tam kupić lub wymienić sporo birofiliów (szczególnie początkujący kolekcjonerzy). Perełki trafiają się jednak dosyć rzadko, nie jest to wszak giełda tematyczna. Ale i tak zachęcam do comiesięcznych spotkań przy WDK. Może coś kiedyś zorganizujemy. Kolega Klakson podsunął kiedyś pomysł o wydzieleniu jednej sali podczas giełdy staroci przeznaczonej specjalnie dla birofili. Ja myślę, że można pójść dalej i spróbować zorganizować giełdę birofilistyczną. O sponsoring można poprosić Browary Lubelskie, być może mają nawet jakąś salę do przeprowadzenia spotkania kolekcjonerów w byłym browarze na ul.Bernardyńskiej, gdzie obecnie mieści się tylko siedziba firmy. Giełda taka miałaby szansę zagościć na stałe w kalendzarzu imprez krajowych.
      Niestety organizacją giełdy nie ma się kto zająć, lubelski światek kolekcjonerski jest raczej słabo zorganizowany. Potrzebny jest entuzjasta, który by zebrał do kupy lubeskich zbieraczy i załatwił sprawę z browarem. Może Ty, Perła? Podejrzewam, że taki ktoś uzyskałby pomoc ze strony kolekcjonerów, ja sam takową deklaruję.

      Comment

      • szostak
        Gość
        • 02-2002
        • 1176

        #4
        I ja też.

        Comment

        • Perła
          Gość
          • 10-2002
          • 14

          #5
          Giełda w Lublnie

          Bardzo chętnie spróbuje zorgranizowac ta giełde.Nakłaniam wszystkich kolekcjonerów w każdą niedziełę ostatnią jest giełda-mała.Czasami naprawdę spotykają się kapsle z 2 wojny światowej.Sprubuje uzyskać zgodę-sponsoring.Proszę o dalsze odpowiedzi jeśli ktoś jest zainteresowany.

          Comment

          • Perła
            Gość
            • 10-2002
            • 14

            #6
            Giełda w Lublinie???

            Spróbuj ty bemhoot.Ja też będe nakłaniał kolekcjonerów.Pozdrawiam

            Comment

            • grzech
              Senior
              • 04-2001
              • 4592

              #7
              Panowie !!!!!!!

              Nie róbcie burelu.

              To jest dział dot. identyfikacji eksponatów!

              O giełdach-futurystycznie pogadajcie sobie w "Imprezy,promocje, wydarzenia", a najlepiej na PW!

              Nowi Forumowicze - zapoznajcie się ze strukturą Forum, temetyką poszczególnych działów, poczytajcie regulamin !

              Comment

              • behemoth
                Senior
                • 12-2001
                • 248

                #8
                Grzech: zupełnie nie rozumiem Twojego oburzenia. Perła jest nowy i może jeszcze nie zapoznał się całkowicie z działami forum. A poza tym giełdę, o której podjęliśmy rozmowę, Perła chciał "zidentyfikować". Jeżeli Art będzie miał ochotę i czas to przeniesie tę dyskusję do odpowiedniego działu i są to raczej jego kompetencje a nie Twoje.
                Po drugie: dlaczego na ten temat mielibyśmy rozmawiać na PW? Na forum jest już kilku użytkowników z Lublina a być może innych forumowiczów też interesowałaby taka giełda?
                Na przyszłóść zastanów się nad uwagami kierowanymi do innych, myślę, że ta nie miała najmniejszego sensu. Chyba, że zależy Ci na ilości postów? Fakt, że masz ich o wiele więcej ode mnie lub juniorów nie upoważnia Cię do pouczania nas.

                Comment

                • pjenknik
                  • 08-2001
                  • 3388

                  #9
                  A ja uważam, że upoważnia grzecha do tego staż w browarze.
                  Kolega Perła widział chyba napis: Za nim coś napiszesz, zapoznaj się z zasadami tego działu. To zajmuje kilka minut. I nie rzucaj się kolego behemoth, jak nie masz racji.
                  Last edited by pjenknik; 28-10-2002, 13:54.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • behemoth
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 248

                    #10
                    Wcale się nie rzucam. Ja też mam pewien staż w browar.biz, może nie tak wielki jak Wy, szanowni, broniący się wzajemnie koledzy. Uważam tylko, że znacznie większy "burdel" tworzy się kiedy dyskusja zmierza w takim kierunku jak teraz. Pomyłka działu nie jest aż tak wielką sprawą. Uważam też, że jeżeli kogoś dany temat nie interesuje to niech nie zabiera w nim głosu, a nie wysyła innych na PW. Ja stosuje się do tej zasady i dlatego, mimo mojej prawie rocznej obecności na Forum, mam tylko 100 postów. Myślę, że jednak mam trochę racji i Twoje "nie rzucaj się" nie było do końca uzasadnione. Forum jest dla wszystkich, niestety zauważyłem, że niektórym (z ponad 1000-em postów) wydaje się, że należy tylko do nich.
                    Ale zakończmy tę bezsensowną paplaninę, bo wyniknie z tego jakaś kłótnia.
                    Wasze zdrowie SENIORZY!

                    Comment

                    • Perła
                      Gość
                      • 10-2002
                      • 14

                      #11
                      Giełda

                      Pzrepraszam że się pomyliłem.Mojm zdaniem i nie tylko moim nie powinneś się tak unosić-Nie rubcię tu burdelu.To nie burdel.Tylko forum broawru.

                      Comment

                      • behemoth
                        Senior
                        • 12-2001
                        • 248

                        #12
                        Zapomnijmy o tym. Nie o to tu chodzi. Przy okazji prośba do Perły: uzupełnij profil abyśmy coś więcej o Tobie wiedzieli

                        Comment

                        • pulas
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 965

                          #13
                          TERROR FCJP

                          Perła napisał(a)
                          Pzrepraszam (...) Mojm (...)rubcię(...) broawru.
                          Perła, przyłóż się trochę do tego co piszesz!
                          pułaś
                          ---------------------------------
                          "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                          Lśni jak porzeczka krwawa
                          Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                          I między bajki wkładam"

                          Comment

                          • darek99
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 2147

                            #14
                            pjenknik napisał(a)
                            A ja uważam, że upoważnia grzecha do tego staż w browarze.
                            Ale bzdura, zastanów się co piszesz , nikt nie ma specjalnych upoważnień tylko dlatego że ma długi staż, lub wystukaną kosmiczną ilość postów, jest to ogólne Forum a nie zamknięty klub kilku znajomych, JEDYNĄ osobą która ma wyższy status jest administrator ,czyli Art., przez swój zapęd do robienia porzadków na forum z nowymi prawie nikt nie zauważył że ten "intruz" Perła ma bardzo ciekawy pomysł zorganizowania giełdy w Lublinie.
                            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                            Epikur z Samos.

                            Comment

                            • Ahumba
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 8962

                              #15
                              jest kilku birofilów z Lublina poza forum, którzy też mogliby pomóc w zorganizowaniu giełdy w tym mieście. Namiary mam na dwóch.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎