Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

A może tak się spotakmy? Prośba do sekcji warszawsko-wołomińskiej.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dudlik
    Senior
    • 11-2002
    • 269

    A może tak się spotakmy? Prośba do sekcji warszawsko-wołomińskiej.

    Moglibyśmy się spotkać w któryś weekend? A może pójdziemy wiekszą grupą na wycieczkę do browaru warszawskiego, przecież można organizować wycieczki! Tylko proszę nie krzyczcie i nie bijcie mnie od razu za tą propozycję Jestem nowy. Co wy na to? Pozdrawiam!
    Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!
  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    #2
    Propozycja nie jest zła , zależy tylko kiedy .

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      Jak potfel pozwoli, to Slavoy wydoli

      Trza tylko wiedzieć wcześniej, bo mam wyjątkowo pogibane godziny pracy.
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • And69
        Senior
        • 06-2002
        • 1487

        #4
        Nie tylko ty masz pogibane godziny pracy

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Odp: A może tak się spotakmy? Prośba do sekcji warszawsko-wołomińskiej.

          Dudlik napisał(a)
          Tylko proszę nie krzyczcie i nie bijcie mnie od razu za tą propozycję
          Bęcki dostaniesz za to, że nieuważnie oglądasz dział, w którym się właśnie znajdujemy. Przecież ostatnio praktycznie co tydzień, to jakieś spotkanie.

          Zythum wspominał coś o oglądaniu u mnie meczu Widzew-Wisła. Mecz jest w niedzielę (czyli w zasadzie już dziś) o 17-tej i w Wyborowej podają, że jest transmitowany. Tylko że od czwartku Zythum jakoś się nie odzywał, więc nie wiem, czy nadal chce obeźrzeć ten mecz.

          Obaczymy. W sumie możemy umówić się u mnie na tę 17-tą i zobaczymy co dalej. Ja jestem prawie spłukany, więc wolałbym piwkować w domu.

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #6
            Bylim i mecz oglądalim. Co do spotkania warszawsko-wołomińsko-pruszkowskiej filii to jesteśmy otwarci naterminy. Może mecz Polska - Dania , 20 listopada czyli środa.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Słuchajta, przyjeżdżam w grudniu, bo coś ostatnio za często beze mnie imprezujecie

              I wtedy Becika trzeba też będzie ściągnąć na piwko!
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #8
                To ściągnij jeszcze jakąś brać wrocławską!

                No i - PRZYWIEŹ LWÓWEK!!!!!!!

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  #9
                  20.na meczu nie będę. Przychodzą do mnie do domu fachowcy z Aster City podłączyć mi stałe łącze. Wreszcie i z domu będę mógł częściej nadawać Inne terminy mile widziane
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • Dudlik
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 269

                    #10
                    Hej a co myślicie żeby iść do browaru warszawskiego na wycieczkę w którąś sobotę? W przewodniku piwosza jest napisane, że organizują takie wycieczki po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu. Jeśli będzie nas większa gromadka to nas wpuszczą Tylko na razie musimy wiedzieć czy chcemy iść? Nic nie jest powiedziane, że po zwiedzaniu dobrowolnie opuścimy browar Żart! Przemyślcie propozycję.
                    Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

                    Comment

                    • pulas
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 965

                      #11
                      zythum napisał(a)
                      Może mecz Polska - Dania , 20 listopada czyli środa.
                      Ja odpadam - PRACA
                      pułaś
                      ---------------------------------
                      "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                      Lśni jak porzeczka krwawa
                      Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                      I między bajki wkładam"

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #12
                        Dudlik napisał(a)
                        Hej a co myślicie żeby iść do browaru warszawskiego na wycieczkę w którąś sobotę? W przewodniku piwosza jest napisane, że organizują takie wycieczki po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu. Jeśli będzie nas większa gromadka to nas wpuszczą Tylko na razie musimy wiedzieć czy chcemy iść? Nic nie jest powiedziane, że po zwiedzaniu dobrowolnie opuścimy browar Żart! Przemyślcie propozycję.
                        Ja się piszę na takie cóś. Proponuję też, żebyś jako proponent tej wycieczki zadzwonił do Browarów Warszawskich z propozycją, którą tu zaproponowałeś.

                        Comment

                        • Dudlik
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 269

                          #13
                          Barzdo chętnie zadzwonię tylko jak znam życie pierwsze pytanie, które mi zadadzą to ile nas będzie? Kiedy powiem, że powiedzmy 3-5 osób to mogą odmówić , ale jak powiem, że wszyscy forumowicze z Polski i ze świata to się ucieszą! Żart Oczywiście musi to być większa grupa no nie wiem pewno z 10 osób, ale znając naszą społeczność to jest możliwe.
                          Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #14
                            Myślę, że 10 z Warszawy spokojnie się zbierze - jeśli wszystkim będzie pasował termin.

                            Spytaj się, jakie jest minimum i po prostu powiedz, że tyle właśnie się zjawi. Co najmniej.

                            Comment

                            • And69
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 1487

                              #15
                              W razie czego w browarze tym mamy swojego przedstawiciela , można jego spytać .

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎