Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Irak,Iran,Syria,Libia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cypher
    Junior
    • 10-2002
    • 18

    Irak,Iran,Syria,Libia

    Poszukuje etykiet z browarow Irackich,Irańskich, Syrii,Libi.

    Prosze o kontakt.

    Pozdrawiam
    Cypher
  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    #2
    To możesz mieć spore problemy. To kraje osi zła Ale do dziś ponoć pracują tam (przynajmniej w Libii) nasi specjasliści. Wystarczy złapać kontakt z kimś, kto tam się wybiera na kontrakt, albo ma tam znajomych. Ja spróbuję odnaleźć swoich znajomych Arabów, którzy zostali po studiach w Polsce, ale nie gwarantuję, czy się uda; byli to wyłąćznie członkowie Ludowego Frontu Wzywolenia Palestyny, a kto wie, może Hamasu, Dzihadu i al Kaidy też

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      w libii juz od dawna nie ma zadnego browaru, jedyny jaki był został zamknięty dość dawno, w Iranie jest jedynie browar/wytwórnia napoju słodowego bezalkoholowego, stare etykiety irańskie są trudne do zdobycia, musiałbyś w zamian się zrewanżować czymś równie dobrym i rzadkim, podobnie Irak - też nie jest łatwy do zdobycia, a jeśli chodzi o etykiety z Syrii, napisz do użytkownika Beny, niestety moje zapasy Syryjskich etykiet już dawno się wyczerpały
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • beny
        Senior
        • 03-2001
        • 984

        #4
        No właśnie napisz do mnie :-)

        Etykiety z Syrii - nie ma sprawy ile ?
        Coś na temat browarów syryjskich ?
        Przejrzyj archiwalne numery Piwosza - był artykół na ten temat

        Irak i Iran - możemy porozmawiać być może mnie nakłonisz do pozbycia się :-)
        Z piwnym pozdrowieniem
        Radosław Kwiecień

        http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎