PDA

Wersja pełna: : Mechanika i nie tylko

Kudłaty
13-02-2002, 15:08
Dzisiaj majstrowałem jak zwykle przy moim motocyklu i popijałem Piaścika Premium. Uwielbiam to, jak zmęczony mogę się napić browarka.
A czy wy też czasami coś "majstrujecie"?

A jeszcze lepiej jest jak się pojedzie przygotowaną maszyna na zlot, odstawi się ją koło namiotu i zaczyna pić piwka. To jest dopiero jazda:).

Krzysiu
14-02-2002, 08:09
Ja uwielbiam majstrować przy swoim aucie. Wkładam kluczyk do stacyjki (dalej już nie majstruję), siadam w środku i wypijam dwa wiadra piwa.. Potem ruszam na miasto. Uwielbiam patrzeć, jak ludzie spieprzają do bram przed maską ...

celt_birofil
14-02-2002, 08:14
A to się Kudłaty ucieszy. Z utęskinieniem czekał na pierwszego posta:D

Krzysiu
14-02-2002, 08:20
Tak właśnie sobie myśłałem. Chciałem mu sprawić odrobinę radości.

Kudłaty
15-02-2002, 13:31
Dzisiaj idąc do garażu kupiłem zestaw imprezowy (5 Piastów i kufelek) , i skończyłem jak narazie :) prace przy moim motocyklu, troszeczke pojeździłem(ale przed piciem piwa:) ).
Zostało mi tylko zmienienie pierścionków i motocykl gotowy do sezonu i wypadów po miastach forumowiuczów.
Bądzcie czujni, pierwszą wycieczke robie w maju do kotliny Kłodzkiej.

maryhh
15-02-2002, 13:52
i pamiętajcie gość na WSK w skorupce i z komarami na zębach, to uśmiechnięty motocyklista Kudłaty;)

Nicolae
15-02-2002, 16:50
Już od dłuższego czasu choruje na motocykl. Ale nie wiem co kupić na początek, i nie mam czasu wyrobić A. Może Wy coś doradzicie od czego zacząć.

Gambrinus
15-02-2002, 17:02
WSK - Wiejski Sprzet Kaskaderski

Krzysiu
15-02-2002, 17:54
Nicolae napisal/a
Już od dłuższego czasu choruje na motocykl...
Z tego można się dość łatwo wyleczyć. Wystarczy obejrzeć kilka zdjęć motocyklistów rozmazanych na stu metrach asfaltu.

Simon
15-02-2002, 18:01
A iluż to samochodowiczów po wypiciu rozmazuje motocyklistów :rolleyes:

Krzysiu
15-02-2002, 18:04
To jakaś aluzja?

Kudłaty
15-02-2002, 21:38
Nicolae napisal/a
Już od dłuższego czasu choruje na motocykl. Ale nie wiem co kupić na początek, i nie mam czasu wyrobić A. Może Wy coś doradzicie od czego zacząć.
Wszystko zależy ile masz pieniędzy i jaki trodzj motocykli preferujesz, czasami się kupuje motocykl ze względu na okazje, bo akurat sąsiad sprzedaje lub podobne.

Kudłaty
15-02-2002, 21:41
Simon napisal/a
A iluż to samochodowiczów po wypiciu rozmazuje motocyklistów :rolleyes:
To jest właśnie zmora motocyklistów(samochodziaże):o . Sam jeżdze często samochodem, i wiem , że słabo widać motocyklistów i trzeba uważać.
A wypadki są najczęściej powodowane albo przez samochody, albo przez dresy, którym tatusiowie kupili drogie motocykle.
To nie są prawdziwi motocykliści!!!!!!!!!!

uwolnic_orke
15-02-2002, 23:40
Originally posted by Kudłaty
trodzj motocykli

Co to jest ??? Sposób rozmnażania motocykli ???

Kudłaty
16-02-2002, 09:21
Zwykła literówka (rodzaj) chłopcze miętowy, lepiej wypełnij swój profil.

yemiołka
18-02-2002, 11:31
Kudłaty napisal/a
chłopcze miętowy, lepiej wypełnij swój profil.

a Ty chłopcze czemu zwracasz się per "chłopcze" do wszystkich, którzy mają mniej niż 2500 postów??

pjenknik
18-02-2002, 11:43
A ja bardzo chciałem mieć motocykl, najlepiej "Iż'a" lub "Dniepra".
Strasznie chorowałem na motocykl, a potem na "UAZa" ale z wiekiem mi przeszło.
;)

zythum
18-02-2002, 12:54
A ja tylko piechota i pociąg, a czasem rower (ale niechętnie bo się męczyć trzeba)

celt_birofil
18-02-2002, 12:56
Originally posted by zythum
A ja tylko piechota i pociąg, a czasem rower (ale niechętnie bo się męczyć trzeba)
szczególnie po kilku :stout:

pjenknik
18-02-2002, 12:58
Od jeżdżenia po kilku :stout: to jest Marusia. Kurczę, a może Ona też zmieniła ksywę i dla tego jej nie widać?:confused:

Kudłaty
18-02-2002, 16:38
yemiołka napisal/a

a Ty chłopcze czemu zwracasz się per "chłopcze" do wszystkich, którzy mają mniej niż 2500 postów??
Ja się tak do wszystkich zwracam, Dziewczynko miętowa:D

Nicolae
18-02-2002, 17:57
Kudłaty napisal/a

Wszystko zależy ile masz pieniędzy i jaki trodzj motocykli preferujesz, czasami się kupuje motocykl ze względu na okazje, bo akurat sąsiad sprzedaje lub podobne.

Chodzi mi o coś niedrogiego przy zakupie i później utrzymaniu, coś od czego mógłbym zacząć.

Kudłaty
18-02-2002, 21:31
Teraz jest tylko pytanie, czy znasz się na mechanice lub ktoś ze znajomych, który jeździ, albo się zna na tym aby mógł Ci pomóc i przy okazji nauczyć? Bo jeżeli nie to w przypadku starszych motocykli występuje pewna awaryjność, jeżeli nie zrobi się remontu. Na początku mógł byś sobie kupić SHL M11 taką jak ja mam, do niej jest dużo części i jest stosunkowo tania.
A koszt utrzymaniajest to w zasadzie tylko OC , które wynosi obojętnie od motocykla 110 zł:), a spalanie mieści się w okolicach 3 litrów. Później zaczniesz sam wiedzieć co jest w motocyklu ważne i co tobie się podoba.
Wal następne pytanie:)

yemiołka
19-02-2002, 07:30
Kudłaty napisal/a

Ja się tak do wszystkich zwracam, Dziewczynko miętowa:D

no rzeczywiście,
dopiero teraz zauważyłam, że szczególnie często zwracasz się tak do Krzysia i Arta,
chłopcze kotletowy.............

Nicolae
19-02-2002, 13:28
Kudłaty napisal/a

Wal następne pytanie:)

Na razie dzięki. Muszę poszukać po ogłoszeniach. Jak będę miał pytania, na pewno zgłoszę się do Ciebie.

formicone
21-02-2002, 11:35
Miałem kiedyś Junaka ... ale to jest maszyna . Niestety w przypływie głupoty sprzedałem . Będe tego żałował do końca życia a nawet dłużej . Może kiedyś naprawię swój błąd??:(

celt_birofil
21-02-2002, 11:39
A po śmierci będzie Cię nawiedzał Kudłaty :ice:

formicone
21-02-2002, 14:55
Juz dzisiaj zaczynam rozglądać się za jakąś maszyną , może po śmierci będę miał chociaż trochę spokoju . Mam nadzieję , że kudłaty nie jest taki straszny jak go malują . :eek:

Kudłaty
21-02-2002, 15:03
formicone napisal/a
Juz dzisiaj zaczynam rozglądać się za jakąś maszyną , może po śmierci będę miał chociaż trochę spokoju . Mam nadzieję , że kudłaty nie jest taki straszny jak go malują . :eek:
Staram się być kurturarny czasami:D

formicone
21-02-2002, 15:17
Tak też myślałem . Wszyscy motocykliści to fajne chłopaki:)
Zwłaszcza gdy są kudłaci . Wiatr we włosach to jest to co tygrysy lubią najbardziej .

pieczarek
21-02-2002, 15:50
Czytałem gdzieś dlaczego mężczyźni chcą mieć szybke, czerwone Ferrari:
1/ Bo jest szybkie.
2/ Bo jest czerwone.
3/ Bo to Ferrari.
4/ No i ponoć wspaniale wpływa na męskość.

W tym samym miejscu pisało, że rasowy Harley albo inny starożytny "motocykiel" ma podobne działanie jak Ferrari.

Niestety nigdy w życiu nie miałem ani Ferrari ani motocykla.:(

celt_birofil
26-02-2002, 16:43
W Rybniku funkcjonuje autoryzowany serwis Harley'a Davidson'a

Kudłaty
26-02-2002, 17:54
Wiem o tym on jest dilerem jednym z trzech w Polsce. Ale niedługo to się zmieni:)

pieczarek
26-02-2002, 19:13
Kudłaty napisal/a
Ale niedługo to się zmieni:)
Czy dajesz w ten sposób delikatnie do zrozumienia, że wkrótce będziesz dilerem Harleya? To by było super. My oczywiście nic nikomu nie powiemy. Jak tajemnica, to tajemnica.

Kudłaty
26-02-2002, 21:58
Żeby zostać dilerem trzeba mieć duuuuużo pieniążków:(
Jak narazie jest serwis Harleya :
www.mirasserwis.of.pl

BAJ
28-02-2002, 14:37
A ja myślałem że ten temat będzie o mechanice płynów ;)

maryhh
28-02-2002, 14:54
BAJ napisal/a
A ja myślałem że ten temat będzie o mechanice płynów ;)

oczywiście, że o mechanice płynów:)
tylko, że w naszym przypadku to będzie przepływ zdecydownie turbulentny:stout:

a na zakończenie to juz na pewno turbulentny po paraboli (niestety nie ma takiej "mordki"):D

żąleną
12-03-2002, 18:30
Kudłaty napisal/a
SHL M11 taką jak ja mam, do niej jest dużo części i jest stosunkowo tania.

Masz M11? Opowiedz, jak się sprawuje, albo na co trzeba uważać, kiedy się kupuje. Zamiaruję zrobić sobie prawko motorocyclowe i myślałem właśnie o M11, albo o Gazeli - właśnie, miałeś jakąś styczność z Gazelą, wiesz może czy jest grzechu warta?

Kudłaty
12-03-2002, 21:34
Mam M11 z silnikiem Wiatra ( możesz zobaczyć na mojej stronie zdjęcia i opis) taki sam jak ma Gazela. W tych silnikach często nawalają skrzynie biegów, w tym silniku jest ona 4 biegowa.A właściwie cały silnik można bardzo tanio naprawić. Ale jak kupujesz taką SHLke musisz znaleść okaz bardzo dobrze zachowany bo restauracja dość młodego motocykla zabardzo się nie opłaca, jeśli chciałbyś mieć tak jak oryginał .Jak jeszcze masz jakieś pytanka to wal. Gazela mi się nie podoba :) Lepsza jest M11. Mój kolega z klubu ma Gazele. Na zlotach też czasami bywają.

Kudłaty
12-03-2002, 21:35
Aha
Części prawie wszystkie posiadam więc wrazieczego służe pomocą.

żąleną
13-03-2002, 14:07
Kudłaty napisal/a
Mam M11 z silnikiem Wiatra ( możesz zobaczyć na mojej stronie zdjęcia i opis) taki sam jak ma Gazela.

Znaczy się, że silnik Wiatra był w nich montowany, czy sam go tam założyłeś? Bo gdzieś czytałem, że ten silnik projektowany był stylistycznie pod Gazelę.

Tak w ogóle to jestem już poważnie nakręcony na SHL-kę, tylko jeszcze muszę mieć czas na zrobienie prawka, a przede wszystkim muszę się poważnie zastanowić, gdzie będę ją trzymał. Przed blokiem nie zamierzam, w piwnicy się nie zmieści - zostaje tylko parking strzeżony. Powstaje tylko pytanie, ile to będzie kosztować...

Myślałem też o Junaczku, ale chyba jestem za cienki Bolek na taki sprzęt, bo na mechanice w zasadzie nie znam się zupełnie, a z tego, co słyszałem i czytałem, to poczciwiec jest ździebko awaryjny. Co prawda myślę, że siłą rzeczy bym się w końcu nauczył, ale chyba nie ma co zaczynać od zbyt wysokich progów. Nie mówiąc o cenach, jakie sobie ostatnio za niego wołają.

Kudłaty
13-03-2002, 14:18
Zacznij od SHLki. Dlaczego Ci się w piwnicy nie zmieści??
Junaka koleś kiedyś trzymał i go jakoś sprowadzał a co dopiero małą SHL:)
Jak byś był na mojej stronie to byś wiedział że silnik Wiatra montowany był seryjnie :).

Kudłaty
13-03-2002, 14:22
Jak byś nie znał adresu to podaje:
www.easyrider.of.pl

Qbric
13-03-2002, 21:07
Kudłaty! Ten pomysł z wystawą motocykli w A1 na PWr. był genialny :) !!! Chodzę tam codziennie chocby na chwilkę, gdy tylko mam odrobinę czasu pooglądać :) Jak uzbieram jakieś 16.000 to może nawet coś kupię ;)

żąleną
13-03-2002, 21:35
Kudłaty napisal/a
Zacznij od SHLki. Dlaczego Ci się w piwnicy nie zmieści??
Junaka koleś kiedyś trzymał i go jakoś sprowadzał a co dopiero małą SHL:)
Jak byś był na mojej stronie to byś wiedział że silnik Wiatra montowany był seryjnie :).

Byłem, byłem, tylko się jakoś nie dopatrzyłem. Zresztą strona ta nie jest mi obca, już kilka razy ją kiedyś odwiedzałem.

Żeby wstawić do mojej piwnicy cokolwiek powyżej roweru, musiałbym z niej trochę wychrzanić, nie mówiąc o tym, że pewnie i tak nawet SHL-ka by tam nie weszła :( Nie mówiąc o tym, że pewnie i tak w szybkim tempie by stamtąd wyjechała i to bynajmniej nie pod moim tyłkiem :mad: :( Ale z braku laku... Skoczę jutro do piwnicy i ją pomierzę.

Czy różnica między M11 a M11W to tylko skrzynia biegów?

Aha, nie wiem, czy wiesz, ale powiększenia zdjęciówek SHL-ki są niedostępne, wyskakuje error 404.

Kudłaty
13-03-2002, 23:54
Qbric napisal/a
Kudłaty! Ten pomysł z wystawą motocykli w A1 na PWr. był genialny :) !!! Chodzę tam codziennie chocby na chwilkę, gdy tylko mam odrobinę czasu pooglądać :) Jak uzbieram jakieś 16.000 to może nawet coś kupię ;)
To już jest szósta wystawa!!!!
Wystarczy, że będziesz miał z dwa tysiączki i to wystarczy:)

Kudłaty
13-03-2002, 23:56
żąleną napisal/a

Byłem, byłem, tylko się jakoś nie dopatrzyłem. Zresztą strona ta nie jest mi obca, już kilka razy ją kiedyś odwiedzałem.

Żeby wstawić do mojej piwnicy cokolwiek powyżej roweru, musiałbym z niej trochę wychrzanić, nie mówiąc o tym, że pewnie i tak nawet SHL-ka by tam nie weszła :( Nie mówiąc o tym, że pewnie i tak w szybkim tempie by stamtąd wyjechała i to bynajmniej nie pod moim tyłkiem :mad: :( Ale z braku laku... Skoczę jutro do piwnicy i ją pomierzę.

Czy różnica między M11 a M11W to tylko skrzynia biegów?

Aha, nie wiem, czy wiesz, ale powiększenia zdjęciówek SHL-ki są niedostępne, wyskakuje error 404.
Róznica jest wsilniku:)
Poprostu to jest silnik nie S coś tam tylko konstrukcja pana Wiatra:)
A co do zdjęć to musze zaglądnąć dzięki za uwage :)

Cyrkonia
19-03-2002, 12:34
Dobra, Dobra!!!!!! Tu o samych technicznych sprawach. A ja BABA się na tym nie znam. Wolę pooglądać, np. na Country w Mrągowie. ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!

Kudłaty
31-03-2002, 09:06
W tym roku też będzie Mrągowo? Bo ostatnim razem były jakieś dziwne zadymy :(

wurzag
31-03-2002, 10:49
KUDŁATY napisz proszę jakie jest Twoje zdanie na temat motocykli enduro?
Mam chatę w górach i bardzo mnie ciągnie by kupić jakiegoś crosowca i poszaleć trochę po górskich ścieżkach. Myślę, że po takiej jeździe piwo miałoby wyjątkowy smak.
Tyle, że w lesie trudno znaleźć budkę z piwem:) .
Napisz, czy na zlotach bywają tego typu motocykle i jaka jest powszechnie opinia na ich temat?

Dzięki za linki odnośnie kapsli.

Kudłaty
31-03-2002, 12:52
W moim klubie jest kilku zapaleńców, którzy lubią skopać teren i leśne ścieżki:), to jest fajna zabawa. Na zloty oiczywiście też przyjeżdzają ale w mniejszej ilości.
Każdy lubi inny typ motocykli :)

Cyrkonia
03-04-2002, 12:18
Originally posted by Kudłaty
W tym roku też będzie Mrągowo? Bo ostatnim razem były jakieś dziwne zadymy :(

Mrągowo stoi od kilkuset dobrych lat, jakby co. A jeśli chodzi o Country to faktycznie ostatnio było kiepsko. Od dziesięciu lat jeżdżę co rok na Piknik i jest coraz gorzej. Co nie zmienia faktu, że w tym roku również będzie, a przynajmniej powinien być. W razie czego - szczegóły na początku lipca.

żąleną
22-04-2002, 22:55
Kudłaczu, jak to jest - SHL-kę w stanie 'bdb' lub 'odrestaurowaną' można kupić od 600 do 1500 złociszy. Skąd taki rozziew - przecież to ponad 100%? Czy można wierzyć kolesiowi, który sprzedaje 'bdb' albo 'odrestaurowaną' SHL-kę za sześć lub osiem stów?

Kudłaty
23-04-2002, 07:36
Jeżeli masz do kolesia nie daleko najlepiej ją zobaczyć. Ceny faktycznie są różne i niestety nieraz w ogłoszeniach troszeczkę bajerują, ale czasami nie. Poprostu nie ma zasady, najlepiej jeździć i oglądać.
Aha
SHL w stanie bdb będzie zapewne w gorszym stanie niż odrestaurowana, ale za to może być w 100% oryginalna.

szostak
23-04-2002, 08:24
Jeśli chcesz coś niedrogiego na początek, to tylko Czarna Śmierć, czyli WSK. To sprzęt powolny, więc się na nim nie zabijesz, za to ciężki, więc nauczysz się z motocyklem porządnie obchodzić. A jeśli będziecie urządzać wyścigi, kto wolniej jedzie, na Carnej Śmierci wygrasz z całą pewnością. Cena już od stówy. Nieco droższe są Jawy i MZ-ETZ. Jak opanujesz jazdę na tych typach, możesz sobie sprawić albo japońską "szlifierkę", albo harleya, oczywiście jeśli masz wolne sto tysięcy zł polskich do rozdysponowania.

Kudłaty
23-04-2002, 08:57
Jeżdżącego Harego w dość dobrym stanie można już kupić za 20 tysięcy złotych.

żąleną
23-04-2002, 13:47
Ciekawe, zawsze myślałem, że odrestaurowany to po prostu oryginał w bardzo dobrym stanie. W sumie bardziej, niż na tym, żeby na przykład błotnik był oryginalny, z któregoś-tam roku, zależy mi na tym, żeby wyglądał tak samo. Owszem, fajnie jest mieć motocykl takim, jakim zjechał z taśmy trzydzieści lat temu, ale purystą nie jestem. 90% oryginału też mi wystarczy. Ale mniej to już chyba nie :)

Mnie ostatnio kręcą BMW, F 650, a zwłaszcza R 1150R. Nie dość, że nie da się tego z czymś innym pomylić, to jeszcze zarąbiście ładne, przynajmniej jak na mój gust. No ale póki co, to mogę sobie co najwyżej zdjęciówki z sieci pościągać... Co też czynię:

żąleną
23-04-2002, 13:53
Aha, jeszcze jedna moja miłość - klasyczne Triumphy:

Kudłaty
23-04-2002, 15:51
Za 15 tysięcy można mieć nówkę anglika.

żąleną
23-04-2002, 20:13
O tak, Royale też są fajne. Ciekaw tylko jestem, jak stoi sprawa z awaryjnością i częściami - w końcu to machina z dalekich Indii.

Kudłaty
23-04-2002, 21:14
W Warszawie jest dealer Royala, są modele i części bez problemu.
Na naszą wystawę właśnie z Warszawy sprowadziliśmy trzy maszyny:).

żąleną
23-04-2002, 21:27
To luz. Teraz jeszcze tylko piętnaście tysięcy i będę ustawiony :D

żąleną
26-04-2002, 16:50
Właśnie na aukcji w Allegro zauważyłem człowieka, który sprzedaje idealnie odreataurowaną SHL M11 na oryginalnych częściach za - uwaga - 3800 zł. Czy mu się przypadkiem zera nie pomyliły? Myślisz, że ktoś to od niego kupi? Ja wiedziałem, że Junaki drożeją w tempie przecinaka, ale żeby SHL... :)

Kudłaty
26-04-2002, 20:18
To w końcu już są zabytki:), ale cena faktycznie dużo przesadzona.

żąleną
29-04-2002, 13:23
Przytrafiło co się kiedys coś takiego, Kudłaty? :)

żąleną
11-09-2002, 03:52
Ha! Od pół godziny jestem motocyklistą! Może nie pełną gębą, bo prawka niet, ale półgębkiem jak najbardziej - motór stoi na strzeżonym i jutro może już będę śmigał po okolicznych działkach. Jeżeli sprzęt będzie jeszcze stał - w budce o godzinie czwartej w nocy siedział ten sam człowiek, co o trzynastej, nie wiem, jak mu się udaje nie przysypiać.

Ha!

Brrrum, brrum...

:stout:

Kudłaty
11-09-2002, 08:53
Gratuluję!!!
Nowy motocyklista w rodzinie :)

żąleną
12-09-2002, 16:27
Ooooo, rany julek, założyłem koło, odpaliłem motór i pooooojechałem! Jak zsiadłem, to normalnie myślałem, że ręce mam dłuższe! I ten wiatr we włosach! No, ale to ostatnie to może dlatego, że jechałem bez kasku... :D

A teraz konkrety - jaka to maszyna wprawiła mnie w ekstazę? Otóż nie jest to Suzuki GSXYZABC 15000000, a swojska SHL-ka sprzed 34-ech lat o pojemności 175-ciu cm. sześciennych. Dzisiaj dopiero zrozumiałem, dlaczego na zachodzie motocyklowe prawo jazdy jest stopniowane (najpierw można jeździć na stodwudziestkachpiątkach, po jakimś czasie na większych i tak dalej). Skoro tak wiekowy sprzęt ma takiego kopa...

Wróciłem umorusany jak nieboskie stworzenie, ale zadowolony, jakby ktoś mi dał kontener piwa.

Kudłaty
12-09-2002, 16:30
Ciesze się, ze Ci się spodobało, bo jazda na SHLce jest zaje...:D
W końcu te 12 koni mechanicznych coś robi :)

żąleną
12-09-2002, 17:06
Jest w porzo - niby dwusuw, ale jak się słyszy to pod sobą, to jest zarąbiście. Nie mówiąc o tych wibracjach, które czujesz całym sobą. Pozytywne wibracje... :D

Może kiedyś pośmigamy razem. :)

:stout:

celt_birofil
20-01-2003, 12:42
Z cyklu "znalezione w sieci" ;)http://tygodnikforum.onet.pl/1108844,0,4396,923,artykul.html

żąleną
20-01-2003, 13:14
Pokazuje się takie coś:

Ze względu na ograniczenia umowy z zagranicznym licencjodawcą artykuł jest dostępny wyłącznie w papierowej wersji tygodnika "Forum".

Kudłaty
20-01-2003, 13:20
Jest też jeszcze :

Harley-Davidson kończy sto lat. Życzymy wszystkiego najlepszego i zastanawiamy się, skąd w tym staruszku tyle wigoru.

celt_birofil
20-01-2003, 13:22
Czyli zachęta do podnoszenia poziomu czytelnictwa prasy w Polsce:D

żąleną
20-01-2003, 13:23
No tak... :D

celt_birofil
20-01-2003, 14:09
Tanio sprzedam :D

maryhh
30-04-2003, 06:42
Przez końcówkę zimy troszkę pomajsterkowałem i doprowadziłem do stanu używalności moją największą pamiątkę po dziadku, czyli MZ ES 250/2. Zdjecie stare sprzed jakiś 7 lat. Ona się nie zmieniła, a ja? Trochę....;)

Pucak
30-04-2003, 08:14
Tym motocyklem "świetnie" wchodzi się nocą w zakręt, urok polega na tym, że światło świeci na wprost! To był kiedyś milicyjny pojazd!

maryhh
30-04-2003, 08:17
Pucak napisał(a)
Tym motocyklem "świetnie" wchodzi się nocą w zakręt, urok polega na tym, że światło świeci na wprost!

żadna rewelacja;)
wchodząc w zakręt samochodem też masz tego typu atrakcje:)

Cyrkonia
30-04-2003, 08:21
Hmm...
to czemu mi się obiło o uszy że w samochodzie to światła się ustawia tak trochę na skos - żeby biły na prawą stronę ??!!
Chyba gdyby było całkiem na wprost to wszyscy kierowcy świeciliby sobie po oczach....

Ale ja to tylko głupia baba więc mogę się mylić :p

maryhh
30-04-2003, 08:23
Cyrkonio chodzi o to, że w tego typu motocyklach lampa jest zamocowana na stałe i nie obraca sie przy skręcie kierownicy.

Marusia
30-04-2003, 08:24
maryhh napisał(a)
Zdjecie stare sprzed jakiś 7 lat. Ona się nie zmieniła, a ja? Trochę....;)

Buhaha, ehehe, ihihihihiii, łehehe, uuuuuaaaaa:D :D :D

maryhh
30-04-2003, 08:26
Marusia napisał(a)
Buhaha, ehehe, ihihihihiii, łehehe, uuuuuaaaaa:D :D :D

cóż to za piękna i spontaniczna reakcja?

Kudłaty
30-04-2003, 08:29
Oj bardzo spontaniczna heheh :D

Cyrkonia
30-04-2003, 09:51
maryhh napisał(a)
Cyrkonio chodzi o to, że w tego typu motocyklach lampa jest zamocowana na stałe i nie obraca sie przy skręcie kierownicy.
no ale w samochodach to chyba coś tam sie ustawia.....
o to mi chodziło

maryhh
30-04-2003, 10:07
Cyrkonia napisał(a)
no ale w samochodach to chyba coś tam sie ustawia.....
o to mi chodziło
tu też się ustawia:D

Cyrkonia
30-04-2003, 10:35
Chyba zmienię kolorki na blond w takim razie :D

celt_birofil
30-04-2003, 12:35
Cyrkonia napisał(a)
Nie rób tegooo!!! Plizzz!!!:ice: ;)

alph
30-04-2003, 13:53
Cyrkonia napisał(a)

I co my we wtenczas zrobimi???

iron
30-04-2003, 14:23
Jak to co - wypijemy kolejnego ciepłego Leszka z puszki, z sokiem przez słomkę:D

Pucak
30-04-2003, 16:15
maryhh napisał(a)
żadna rewelacja;)
wchodząc w zakręt samochodem też masz tego typu atrakcje:)

Tu bym się kłócił, co dwa światła do nie jedno, no i samochodem nie "składasz" się w zakręt.
Pierwszy raz jadąc nocą tym motocyklem omal nie wylądowałem w rowie :)

alph
02-05-2003, 07:32
iron napisał(a)
Jak to co - wypijemy kolejnego ciepłego Leszka z puszki, z sokiem przez słomkę:D

A dolejemy Fanty?
A potem będzie: grzybki owszem, były, sałatka też, kiełbaska... ale pies? Psa sobie nie przypominam.... .

Proponuję uchwalić, żeby Cyrkonia tego nie robiła bo to się może skończyć smiercią w mękach (vide u góry) części Forumowiczów. Czy Forum ma moc uchwałodawczą i co na to Forumowicze?