Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spendrups, Spendrups Julbrygd 5,3%

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    Spendrups, Spendrups Julbrygd 5,3%

    Byłem mile zaskoczony widząc takie ciekawe piwko. A było to w Ikei w Poznaniu, przy ul. Szwajcarskiej na Franowie. Kosztowało 4,50 zł za 0,5 l w puszce.
    Jest to piwo ciemne i jak przystało na okolicznościowe piwo - piwo świąteczne - jest piwem ciekawym. Barwa bardzocimnowiśniowa, piana na przyzwoitym pozomie, zapach również. W smaku bardzo dobre, z lekkim wyczuwalnym posmakiem kawowym, ale naprawdę lekkim.
    Widząc piwo ciemne lekki, spodziewałem się czegoś podobnego do czeskim tmavych, ale jest to inne piwo. O wiele bardziej jest wyczuwalna goryczka.
    Ogólna ocena: mocne 4, jednak jest ona niepełna ponieważ nie miałem okazji spróbować innych świątecznych ze Skandynawii i brak jest porównania. Ale chyba by się obroniło.

    Strona www browaru: www.spendrups.se
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Jest w tym piwie coś z portera, choć wypranego z alkoholu. Zaskakująco dobra rzecz. Piękna drobna i biała piana, gaz w sam raz, ciemna barwa a'la porter.
    W Chorzowie za 4,50zł.
    Produkowane przez Spendrups Bryggeri AB - to jest chyba jakaś grupa browarów.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Sven
      Senior
      • 09-2003
      • 1211

      #3
      Barwa przyjemna, ciemno bursztynowa.

      W zapachu karmelowe, ale tylko delikatnie. W smaku rozwodnione troche, jest slod, przypalenie jest, i cien chmielu. Mozna wypic, ale po takim kolorze spodziewalem sie wiecej.
      Celia, cerevisia et conventus.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎