Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szukam starszych puszek z Warki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Szukam starszych puszek z Warki

    Wymienię (za inne polskie lub m.in.kraje WNP) lub kupię (choć lepiej to pierwsze) starsze puszki z Warki . Powiedzmy z przed conajmniej 3 lat. Uznaję wszelkie drobne różnice , detale opisów. Szczególnie interesują mnie wzory wareckie z rozlewni Hortaqua Kacice (chyba też puszkowali Radom na krótko przed zamknięciem browaru , ale nie jestem pewien) . Ewentualny Radom też bardzo by mnie interesował. Może ktoś ma anglojęzyczną puszkę na Stronga ? (eksport do USA). Proszę o info na prv bo nie wiem kiedy zajrzę znów do tej rubryki.Aktualnie mam 11 wareckich konserw (1 Kosher z Hortaquy , 8 Strongów i 2 Jasne Pełne)
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • Kudłaty
    Senior
    • 09-2001
    • 1972

    #2
    Ja ostatnio dużo puszek wywaliłem na złom, bo już miejsca brakowało na inne zbiory, zostawiłem same stare i wszystkie piasty Poszukam z Warki, może się cosik uchowało.

    Comment

    • kopernik
      Senior
      • 11-2002
      • 204

      #3
      jak pojawiły się konserwy, rozcinalem je i wiesza na scianie jak polakat. Niestety,moja polowica kazaBa to zdjac. Eksponaty te sa obecnie w mojej piwnicy, zejde i sprawdze co tam jest. Jak trafie na warke to Ci ja dam.
      cos u mnie siadlo z polskimi literami , sorry ..

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Dzięki za zainteresowanie , ale interesowały by mnie calaki. Z pociętych mógłbym zrobić zbroję ale to bardzo czasochłonne.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎