Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Potrzebny ogień w malowidłach afrykańskich lub indiańskich

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Potrzebny ogień w malowidłach afrykańskich lub indiańskich

    Jak w tytule - potrzebuję zdjęć lub skanów malowideł ludowych (afrykańskich lub indiańskich), na których widać ogień. Maluję egzotyczny instrument i mam taki pomysł, żeby zrobić kanciaste geometryczne wzorki, które od dołu pożera ogień. Ogień też chciałbym zrobić taki kanciasto-geometryczny (bo to i łatwiej, i bardziej pasuje), ale zdolnościami malarskimi nie grzeszę, więc przydałyby mi się jakieś wzory.

    Będę dźwięczny za wszelką pomoc w tej kwestii. Od paru godzin biegam po internecie, oczy wypatruję i nie mogę znaleźć niczego konkretnego.

  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    #2
    Skoro jesteś z warszawy, to zajrzyj do Muzeum Azji i Pacyfiku. Afrykańskich ani indiańskich raczej nie będzie, ale nie mniej interesujące instrumenty polinezyjskie, melanezyjskie, czy modne od niedawna aborygeńskie znajdziesz na pewno.
    Jeśli chcesz afrykańskie, to wiele mogą Ci pomóc koledzy z Górnego Śląska. W Okluszu jestw spaniałe muzeum afrykanistyczne. Co do Indian (ale i innych ciekawych stron świata z Afryką włącznie), to wiele można znaleźć w Puszczykowie pod Poznaniem, w muzeum Fiedlera

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Dzięki za odzew, ale bardziej chodziło mi o pliki graficzne, bo mam zamiar malować w nadchodzący łykent i w międzyczasie nigdzie się nie wybieram.

      Ale do Muzeum Azji i Pacyfiku zajrzę, może coś ciekawego się znajdzie.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎