Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Konkurs na stronach KP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    Konkurs na stronach KP

    Od wczoraj ( 27,01) nowy konkurs na stronach KP. Do wygrania jak to się reklamują zapas piwa na cały rok ( 12 skrznek co poniektórym taki zapas starczył by na miesiąc ) .
    Konkurs polega na odpowiedzi na banalne pytanie i ciułaniu pkt. za te pytania .
  • Gollum
    Gość
    • 09-2002
    • 307

    #2
    Tylko dlaczego wygrać można wyłącznie piwo w puszkach? Zresztą i tak dobrze, że nie w petach

    Comment

    • And69
      Senior
      • 06-2002
      • 1487

      #3
      I tu jest następna zagadka , piszą o skrzynkach a pokazują zgrzewki puszkowego . Rozumie ktoś coś z tego

      Comment

      • ppns
        Senior
        • 10-2002
        • 1737

        #4
        Też dostałem na moja e-skrzynkę newslettera z KP. Nawet dokładnie sie nie wczytywałem w warunki konkursu , bo w takich promocjach z reguły nie biorę udziału. (Tu chodzi chyba tylko o uzyskanie danych osobowych od "naiwnych" aby potem im wysyłac prospekty i oferty handlowe -> a nóż się ktoś skusi). A poza tym była niedawno dyskusja na forum , gdy ktos miał na zbyciu kufle z imionami na szklance Tyskiego . Niektórzy forumowicze wysyłali iles tam etykiet do KP , z nadzieją , ze otrzymają kufel z własnym imieniem. Wielu jest zawiedzionych , a raz utraconą opinie i dobre zdanie trudno odzyskać.
        piwoppns@wp.pl

        Comment

        • StaryKocur
          Senior
          • 01-2002
          • 1521

          #5
          ppns napisał(a)
          a nóż się ktoś skusi).
          Na razie to skusiło się FCJP

          W tym wypadku nuż, kolego drogi, nuż
          Piwo pite z umiarem
          nie szkodzi w żadnych ilościach.

          Comment

          • ppns
            Senior
            • 10-2002
            • 1737

            #6
            StaryKocur napisał(a)

            FCJP
            [...] kolego drogi, nuż
            He , he , he

            To ja już lepiej przeczytam dokładnie ten konkurs i moze się załapię na jakąś nagrodę. Chociaż moje ulubione piwo to Żywiec.
            piwoppns@wp.pl

            Comment

            • arzy
              Senior
              • 06-2002
              • 2814

              #7
              wystartowałem w tyn konkursie ale jestem dopiero na 30 miejscu, a nagrody do 25
              zostało jeszcze pare dni do końca może się załape na jakieś gadżety
              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              Bractwo Piwne
              Skład Piwa
              Piszę poprawnie po polsku!

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                #8
                Musisz mieć niezłe łącze
                Konkurs chyba cieszy się niezłą frekwencją,
                pytania pojawiąją się o 10:00 a już od ok. 9:58 strona "zamiera" z powodu przeciążenia.
                Mi np. pytanie pojawia się przeważnie o 10:02, wiele osób już wtedy odpowiedziało
                Formuła tego konkursu jest nieprzemyślana do końca, to bardziej przypomina mi wyścigi niz konkurs
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  #9
                  zgadza się mam dobre łącze (w pracy he he)
                  jak sobie kiedyś sprawdzałem ile czasu odpowiadałem na pytanie to wyszło mi około 30 sekund
                  dzisiaj przeskoczyłem na 26 miejsce, jeszcze jedno oczko do góry i jakies padarki będą moje

                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  • arzy
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 2814

                    #10
                    może jeszcze ktoś z forumowiczów walczy o nagrody
                    dajcie znać

                    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    Bractwo Piwne
                    Skład Piwa
                    Piszę poprawnie po polsku!

                    Comment

                    • And69
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 1487

                      #11
                      Ja walczyłem ale po 3 pytaniach ich olałem . Albo quiz z wiedzy albo wyścig . Nie mam czasu siedzieć i pilnować kiedy pojawi się pytanie , zwłaszcza że kompa mam w domu i o 10 jestem w pracy .

                      Comment

                      • And69
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 1487

                        #12
                        Widziałem tam pare znajomych nicków , jeśli nie jest to zmyłka to udział w zabawie bieże miłościwie nam przewodzący Admin .

                        Comment

                        • arzy
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 2814

                          #13
                          nie wiem jaki ma nick

                          ja po dzisiaj szym pytaniu jestm na 22 miejscu, jeżeli dotrwam do końca to moze cosik wpadnie od KP

                          aha, czy juz nikt z obecnych ludziów na forum nie bierze udziału w wyścigu czy jak go tam zwali

                          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          Bractwo Piwne
                          Skład Piwa
                          Piszę poprawnie po polsku!

                          Comment

                          • Regent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 512

                            #14
                            Ambitniak!!!

                            Walczę jak lew, mam w sobie mnóstwo ambicji. Niestety czołówki już chyba nie dogonię, jak do tej pory zajmuję 272 miejsce. O godz. 10-tej albo jestem w pracy, albo czasami jeszcze śpię. Ale uważaj " arzy " jeszcze trochę i będę ci deptał po piętach
                            Mniej alkoholu w piwach !!!
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • And69
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 1487

                              #15
                              arzy napisał(a)
                              nie wiem jaki ma nick

                              ja po dzisiaj szym pytaniu jestm na 22 miejscu, jeżeli dotrwam do końca to moze cosik wpadnie od KP

                              aha, czy juz nikt z obecnych ludziów na forum nie bierze udziału w wyścigu czy jak go tam zwali

                              Jak to nie wiesz jaki ma nick , a tutaj jaki ma . Widziałem też kangurapl i szarpika , może jest więcej ludzi z browaru ale przestałem się interesować tym konkursem .

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎