Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Peter Gabriel - kto wierzy w koncert PG w Poznaniu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wojtas66
    Member
    • 11-2001
    • 60

    Peter Gabriel - kto wierzy w koncert PG w Poznaniu?

    Od jakiegoś czasu chodzą słuchy, że jest szansa na koncert Petera Gabriela w Poznaniu w tym roku. Co o tym sądzicie? Czy są realne szanse na takie wydarzenie? Czy przy muzyce starego Genesis i solowego PG da się pić złocisty napój? Z rozpiski tournee jeszcze nic nie wynika, ale obejmuje ona tylko pierwsze półrocze - na razie. Ja czekam z niecierpliwością (zastanawiam się też na wyjazdem do Berlina lub Lipska (bo jak nie w tym roku - to kiedy?).
    Ciepłemu piwu zdecydowane - NIE!!!
  • yendras
    Senior
    • 12-2001
    • 2052

    #2
    Miasto organizuje różne rzeczy w związku z obchodami 750-lecia lokacji. Na koncert chcą ściągnąć albo Santanę albo Gabriela. Więcej konkretów na razie brak.
    Co do złocistego płynu to nie wiem czy się da, ale na pewno będzie można. Prawdopodobnie będzie to plener na Malcie za free i miasto będzie chciało przyciąć jak najwięcej m.in. na piwie.

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Jeżeli tylko Piotruś przyjedzie to będę w Poznaniu. Takiego show jak na jego koncertach, nie zobaczycie chyba nigdzie indziej. Więc niech przyjeżdża. Amen.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #4
        Ja osobiście postawiłbym jednak na Santane.Jakoś nie mogę przekonać się do Gabriela.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Jeśli PG się pojawi to ja tez będę! Zaocznie mogę to samo powiedzieć za Slavoya, na 1000%

          A kolegów z Poznania poprosimy wtedy o przenocowanie lub zorganizowanie jakiegoś taniego noclegu
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            #6
            Peter Gabriel w Poznaniu = Slavoy w Poznaniu
            Nie ma przebacz, tego nie mogę przegapić.

            Santana po ostatnich swoich wyczynach zdecydowanie spadł w moich notowaniach.
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • Gollum
              Gość
              • 09-2002
              • 307

              #7
              Peter Gabriel raczej będzie. Nie jest to teraz gwiazda pierwszej wielkości (a szkoda), więc nie powinien zbytnio marudzić. Mam natomiast wątpliwości co do Santany. Jest za popularny. Ale z drugiej strony lata swoje ma, więc może nie powinien stroić fochów na jakąś tam Polskę. Tyle, że nie zadecyduje o tym on sam, ale jego menedżer. A ten raczej wybierze to miejsce, gdzie jest wiekszy cash.

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5052

                #8
                Gollum napisał(a)
                Peter Gabriel raczej będzie. Nie jest to teraz gwiazda pierwszej wielkości (...)
                Patrząc na obecne "gwiazdy pierwszej wielkości" (w tym Santanę), powiem jedno:
                I całe szczęście, chwała Mu za to!
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • Gollum
                  Gość
                  • 09-2002
                  • 307

                  #9
                  Nie tylko jemu. Dzięki temu, że tzw. pierwszą wielkość opanowały identycznie wyglądające, tak samo nie potrafiące śpiewać i tak samo kręcące biodrami i nie tylko panienki, albo nic nie potrafiący ładni chłopcy, albo rzucający mięsem Murzyni (przepraszam, Afroamerykanie), to mamy szansę, że do nas zawitają prawdziwe, nie syntetyczne gwiazdy. Było parę razy Jethro Tull, był Roger Waters (szkoda że nie z całym Pink Floyd ), Procol Harum też było, Gabriel będzie, to inni też może się pojawią.

                  Comment

                  • yendras
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 2052

                    #10
                    Podobno koncert jest już pewny. Słyszałem o dacie 10 czerwca.

                    Comment

                    • yendras
                      Senior
                      • 12-2001
                      • 2052

                      #11
                      yendras napisał(a)
                      Podobno koncert jest już pewny. Słyszałem o dacie 10 czerwca.
                      Tym razem to już wiadomość potwierdzona w mediach: 30 maja, stadion Lecha, bilety od 80 do 140 zł.

                      Comment

                      • Regent
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 512

                        #12
                        yendras napisał(a)

                        Tym razem to już wiadomość potwierdzona w mediach: 30 maja, stadion Lecha, bilety od 80 do 140 zł.
                        Ponadto w lokalnym radiu podali, że jest to jedyny koncert organizowany w środkowej Europie, koszt organizacji szacuje się na 700tys. euro lub $. Z czego 1/3 ponosi fundacja 750-lecia miasta Poznania, resztę pokrywają sponsorzy oraz wpływy z biletów. Jak dla mnie to wątpliwa atrakcja (ten koncert), ale to tylko moje zdanie.
                        Mniej alkoholu w piwach !!!
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • MAW
                          Member
                          • 10-2002
                          • 78

                          #13
                          A wie ktoś może, czy na koncertach Gabriela na basie gra jeszcze Tony Levin?
                          Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery and Today is a gift. That's why we call it - The Present ...

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            Gdzie można dostać te bilety ???
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • yendras
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 2052

                              #15
                              adam16 napisał(a)
                              Gdzie można dostać te bilety ???
                              Współorganizatorem jest Odyssey, więc pewnie starym zwyczajem uruchomią dystrybucję przez tzw. "dobre sklepy muzyczne".

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎